Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Sygic Drive - kompletní česká navigace - zkušenosti, tipy atp.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Mam Sygic Mobile Maps 10. Mapy od Teleatlatu tusim z 30/2010. Jednoducha gragika, dobre spracovane POI (dokonca aj jednu malu krcmu na sidlisku kde byvam to ma ulozene...).
    Povolene mam A-GPS -signal vonku chytam do niekolkych sekund.
    Nejaky cas som testoval IGO8. Zial nejako mi to zralo pamat, pri navigacii po 20 km cely telefon zmrzol, nasledoval SR. Potom mi toto IGO spravilo este 2x. Tak isiel definitivne prec z mojej Omnie 2 a spat isiel Sygic. IGO ma vyrazne lepsiu a zaujimavejsiu grafiku + moznost pouzitia roznych skinov.. No pokial neplni prvotnu ulohu programu - navigovanie - je mi nanic.
    Na obranu IGO mozno som iba nieco mal blbo nastavene v telefone, lebo viem, ze vela ludom na O2 ide bez problemov... Mne zial nie a nemal som cas to riesit po forach a rypat sa v registroch aby mi chodilo bezproblemovo....
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Hlavně jsi měl to iGo ukradnuté, že?

sindor_ce4you
    Guest

Zdravím,
    trochu mě vyděsil můj poslední účet za telefon. Nemám zatím datový tarif, a platil jsem zhruba 600,- Kč jenom za připojení na net. Po zavolání operátorovi jsem se dozvěděl že mi to dělá navigace. Používám Sygic, a ten prý když nemá GPS připojení k dispozici se sám připojí a stahuje si údaje z netu. Zkoumal jsem to, a nikde jsem nenašel možnost vypnutí GPRS/EDGE připojení v navigaci a používání jen GPS. Může mi prosím někdo poradit jak na to? Nebo nějaký soft který by to uměl ošetřit.... Díky moc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

A není spíš problém, že využíváš v Sygicu online služby? Tuším, že to je v Menu --> Nastavení --> Online služby. Pak se ti nejspíš Sygic připojuje k netu a stahuje si nastavené položky.

sindor_ce4you
    Guest

No něco takového jsem měl na mysli. Mám verzi 7.71 a nemůžu to tam nikde najít... Mám originál Smartmaps navigaci a ta mi přijde taková moc složitá, tak jsem na doporučení testnul Sygic a ten se mi takhle odvděčil... I když teda musím říct že uživatelsky je daleko přívětivější. Kruci fakt nevím.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 63
    Poslední příspěvek: 13-06-2008, 16:51
  2. Jimm98y's WM6 ROM 1.1 pro Vario + kompletní česká lokalizace
    Od jimm98y_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 18-05-2008, 22:01