Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 132

Téma: iGO8 - realistický 3D pohled při navigaci

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

iGO patří mezi nejlepší a také nejoblíbenější navigace určené i pro mobilní zařízení s Windows Mobile. Do osmé verze aplikace si autoři přichystali zajímavou novinu - 3D zobrazení důležitých nebo z orientačního hlediska významných budov. Pokud si pod tímto pojmem neumíte nic představit, je na serveru YouTube k dispozici video, které vám pomůže udělat si celkem přesnou představu.

Vypadá to luxusně, nemyslíte? link
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Tak jedním slovem MAZEC...:-) Jen mám obavy, že přibude nehod. Každý bude porovnávat výšku paneláku s panelákem v mapě...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

By mě zajímalo jak to bude harwarove narocne... Vypada to sice hezky, ale aby to vubec slo na na soucasnych PC pustit

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Ti co maji 128MB ram se bat nemusi,ale stareckove se 64MB ram maji podle me smulu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Zkoušel jsem demo, které se povalovalo jeden čas po netu, běželo to bez problémů i na Miu A701 s 64MB RAM. Tolik k technické stránce věci....
    Jinak může mi někdo říct na co to je dobrý? Mimo toho, že už vůbec nemám přehled o mapě? Myslel jsem že aspoň budou frajeři a že tam bude digitální 3D model terénu, tj. uvidim, že následuje horizont, za ním zatáčka atd. To by mělo aspoň nějaký přínos. Takhle je to jen efekt pro tupý masy... 3D baráčky...co bude příště? Bude mně navigovat čtyřrozměrnej kačer Donald?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Zkoušel jsem demo... A ty víš, jestli to demo odpovídalo skutečnosti nebo to byla omalovánka?
    Já před časem taky zkoušel demo, tuším Acronis Disk Director. Instalačka jak kráva, několik desítek MB, krásně jsem si rozparceloval disk, a když došlo k vlastní akci, tak mně to oznámilo, že je to jenom demo, skutečné rozparcelování že mně provede až zaplacená ostrá verze... To samé mně mohla předvést flashová animace tak 600 kB...
    Tak aby to s tím iGO nebylo podobné .

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

kdy vyjde full verze?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

2 Docent: byla to vývojová verze, která unikla z nějaké výstavy. Takže sice tam byla trochu jiná grafika panelů, ale samotná mapa podle toho videa vypadala stejně...
    Co se týče HW náročnosti, myslím, že konečná verze by na tom měla být ještě o něco lépe než to demo...

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

mam pocit ze je to zviznejsie nez povodne IGO aspon an mojom x500

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Toto video mi přijde zrychlené. Viděl jsem nějaká jiná videa a tam to bylo ještě trhanější než stávající iGo na VGA.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Video je na 100% zrychlene, take proto je to bez zvuku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

iGO8 v realu trhane neni, aspon co muzu posoudit ze svoji iPAQ 316.
    Spis je otazkou, kolik budov v datovych podkladech CR bude zpracovano do 3D modelu.

MaPo

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Nyní je všude ke stažení volná verze bez registrace pracující do konce února takže snad to není warez. A k ní hafo map od Ameriky až po Rusko - ty už asi warez budou?
    3D budovy jsou tam zavedeny jako POI body a zobrazovány pomocí standardních metod - tj. 3D drátový model potažený texturama - nic co by PDA nezvládlo levou zadní, vlastní program pro PDA je přibližně stejně veliký jako verze 7. Navíc je ke stažení i verze do PC.
    V ostré 8čce má už být i 3D modelace terénu, aspoň co jsem pochopil já z reklam ops:
    Doporučuji to vyzkoušet - např. v Německu to tam fakt ty budovy opravdu ukazuje a není vidět žádné zpoždění.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Nuz mam patchnutu neomedzenu verziu igo8 a nemecko je fakt pecka v 3d,len ma stve ze po prechode ceskych hranic musim pustit igo7...nie su ceske mapy a este ze je iba v landscape,portrete nefunguje,teda aj ked odkliknem portret furt je landscape! inac 1vy krat rozmyslam ze si oreginal kupim...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

české mapy jsou

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-09-2009, 19:11
  2. Sekanie pri navigaci iGo8
    Od mao7_ce4you v sekci Touch HD