Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zaseknuty MDA Compact III

lamiska (10)|8.1.2008 01:00
Zdravim vsechny, nedavno se mi nejakym zahadnym zpusobem zaseknulo vyse zminene MDA a od te doby mi vubec nefunguje :(

Pokud MDA zapnu zustane vyset na welcome screenu a dal ani tuk :(
Zkousel jsem nekolikrat HR a ten nepomohl (pokud ho tedy ovsem delam spravne :) ). Pokud najedu do boot menu vidim jen tu obrazovku s barvami (cervena, modra, cervena myslim) ale nedari se mi pres nej pripojit na PC.

Nemate s timto nekdo zkusenosti? Premyslel jsem znovu naflashovat romku, ale nevim, jak by se toho ted dalo docilit, vzhledem k problemu, ktery s nim mam...

Pls poradte nekdo...



BTW Slysel jsem, ze jde na tomto MDA aktivovat WiFi ale nazory se ruzni, rozchodil nekdo na tomto MDA od T-Mobilu WiFi? Funguje to?


Predem diky za odpoved
MilanSu (823)|8.1.2008 02:01
Pokud se týká WIFI, tak na MDA III od T-mobile nejde, není tam anténa, nebo něco podobného, zkrátka není to SW omezení, ale HW. S rozchozením nevím, s tím jsem se nikdy nesetkal
PhSnake (872)|8.1.2008 09:52
pozri sa na xda dev tam je myslim minimalne jedna diskusia o tom akoo ho "odmrazit" spominalo sa to aj tu. "SEARCH"
WiFi sa da aktivovat na niektorych MDA C3,kupenych v zaciatkoch predaja v holandsku :-) na inych nie, takze ak nie si statny drzitel "holandana" smola