Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Activesync přez bluetooth

quick_pd (67)|7.1.2008 21:45
Zdravim,

Poradite mi nekdo jak tohle nastavit ?
Dřív mi to šlo, ale teď ne a ne to rozchodit.
Na počítači mám sériovej port nastavenej, v PDA při přidávání activesync vidím.
Ale jakmle pak kliknu v bluetooth manažeru na Activesync via bluetooth, a vyberu svůj PC, tak místo dřívějšího připojování a povolování na PC se mi zobrazí Activesync, sice můžu kliknout na synchronizovat, ale nic neudělá a PC si ani ničeho nevšimne.
Zkoušel sem je znovu zpárovat, na PC otevřít další komunikační porty, ale nic nepomohlo.
Nevíte co s tím ?
díky za radu.
RStein (2012)|7.1.2008 22:55
Ten popis je trochu zmateny.
1) Mate spravne nastaven COM port v ActiveSyncu na pocitaci?
2) V ActiveSyncu na PDA opravdu vyberete Pripojit pres bluetooth? Pokud ano, tak pri neotevreni pripojeni k PC dostanete chybovou hlasku. Z BT manazera nemusite a nemel byste po sparovani delat vubec nic.
quick_pd (67)|7.1.2008 23:06
Activesync naCOM port nastaveny mam.
V PDA otevřu BT manažer, a tam kliknu na Activesnc přez bluetooth, a on už sám naběhne, akorád bez jakékoliv hlášky o připojování, a synchronizovat nejde.
Ke stejnému PC jsem už ale měl jednou ten samý pocket připojen, akorád ted je po SR.
Nevím vůbec kde je chyba
RStein (2012)|7.1.2008 23:12
Zkuste si precist jeste jednou, co jsem vam psal o BT manazeru vyse. :)
quick_pd (67)|7.1.2008 23:24
:-)
Dobra, a jak mam tedy v Actyvesync na PDAcku nastavit aby se pripojil prez bluetooth ?
Me se zda Activesync na PDA docela strohy, driv jsem to delal prez bluetooth manazer, jinak to neumim.
RStein (2012)|7.1.2008 23:30
Kdyz zarizeni sparujete a vybral jste sluzbu ActiveSync (jednorazova zalezitost), jdete do AS na Pda, otevrete menu pod pravou softwarovou klavesou a vyberte Connect via bluetooth, Pripojit portem BT.
Kdyz se spojeni nenavaze, AS vypise alespon nejakou chybu. :)
quick_pd (67)|8.1.2008 16:19
[QUOTE="RStein"]Kdyz zarizeni sparujete a vybral jste sluzbu ActiveSync (jednorazova zalezitost), jdete do AS na Pda, otevrete menu pod pravou softwarovou klavesou a vyberte Connect via bluetooth, Pripojit portem BT.
Kdyz se spojeni nenavaze, AS vypise alespon nejakou chybu. :)[/QUOTE]
Nic,
Delam to podle toho navodu, akorad v Activesync dam cmenu a neni tam connect via bluetooth, ale je tam connection.. a tam vyberu bluetooth, dam ok, a nic se nestane.
Ani pokud pote znovu vjedu do bluetooth manazeru a dam tam znovu Antivesny tak se nic nestane.
mi38k (205)|8.1.2008 20:10
Mrkni sem.
quick_pd (67)|8.1.2008 21:27
Jde o to ze v Activesync nemam bluetooth conection.
a kdyz camem conection... a tam misto USB vyberu bluetooth a dam OK, tak se zas nic nestane