Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

!!Nový software - Wifi profily pro Windows Mobile!!

RStein (2012)|10.1.2008 00:46
Poprosil bych zvlaste majitele PDA od jinych vyrobcu nez od HTC - mate v registrech klic \HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\State\Suspend{98C5250D-C29A-4985-AE5F-AFE5367E5006}Diky.
Milan_B (32)|10.1.2008 07:36
Na E-TEN X800 uvedený klíč v registrech mám.
anoli (58)|10.1.2008 08:43
Na E-ten M700 je tento klíč taky.
jval (453)|10.1.2008 08:49
Na X500 take.
RStein (2012)|10.1.2008 08:50
Parada, diky!
GOTO_ce4you (19)|10.1.2008 10:54
[QUOTE="RStein"]Poprosil bych zvlaste majitele PDA od jinych vyrobcu nez od HTC - mate v registrech klic \HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\State\Suspend{98C5250D-C29A-4985-AE5F-AFE5367E5006}Diky.
[/QUOTE]

Na Asusu p535 neni :sarcastic:
tomik999 (17)|10.1.2008 10:58
Mam Asus P535 a narozdil od GOTOa tento klic mam......
RStein (2012)|10.1.2008 20:46
Prosím adminy o smazání starého cabu z diskuze v prvním příspěvku

Verze 0.0.4.

Stáhnout aplikaci
!!!Důležité: Není povoleno cab soubor dále redistribuovat nebo vystavovat na svých stránkách - musí být stažen z mých stránek!!!

1) Sjednocení EN a CZ verze - podpora pro libovolné množství dalších jazyků.
Aplikace se spustí v angličtině, do češtiny se přepnete vybráním položky Language menu a zvolením CZ v dalším dialogu.

2) Možnost nastavení internetové http proxy. Podpora vrácení se k poslednímu stavu připojení před aplikací proxy. Abyste požívali proxy v Pocket IE a dalších programech, musíte nastavit u wifi sítě, že se připojuje k profilu work. Nové nastavení work vás připojí přes proxy na internet - nechci zabíhat do detailů, "global wide proxy" jsou poměrně komplikovaná záležitost a pro jejich programové nastavení neexistuje pořádná dokumentace. :(
Pokud bude zájem, mohu přidat socks proxy.

3) Možnost samostatně z menu nebo i u každého profilu nastavit, zda se má wifi odpojit při vypnutí zařízení. Upozorňuji, že u některých zařízení musíte pro uplatnění hodnot (podobně jako je tomu při zapínání wifi) sami zapnout wifi po soft resetu z manažera připojení před nastavením způsobu odpojování wifi. Podpora této funkce není samozřejmě garantována. :)

4) Možnost spustit po aplikaci profilu (resp. po připojení k wifi síti - platné SSID) libovolný program. Jestliže není wifi síť připojena, nebo nelze detekovat připojení k wifi síti, je program spuštěn po uplynuti 20 s.

Pro program je možné zadat příkazový řádek. V příští verzi nebudete muset zadávat cestu k programu sami do textového pole, ale v dialogu si program sami vyberete.

5) Možnost vytvořit si zástupce přímo pro profil (např. v Total Commanderu CE) - profil se dá vytvořením zástupce s příkazem v následujícím tvaru.
""

Tedy např. tento zástupce aktivuje profil s názvem MujProfil.
"\Storage Card\Program Files\RStein\WifiProfiles\RStein.WifiProfiles3.exe" MujProfil


6) Možnost nainstalovat aplikaci na SD kartu.

7) Volba v profilu, zda má být po aktivaci profilu zapnuta wifi.

8) Po zvolení DHCP=Ano jsou nepoužívané volby skryty.


Za nesprávné používání aplikace ani za možné vzniklé škody a následné hard resety nenesu žádnou odpovědnost! To pro jistotu připomínám . :)
inetMark (100)|10.1.2008 21:11
Kde su ukladane jazykove subory? Skusal som hladat ale nenasiel som.
Hladal som v adresari programu, hladal som v AppData a aj v Doc. & settings ale nejak som to nenasiel. Snad existuju a nerobil si to priamo programovo...

Najlepsie pouzitelna metoda su subory. Osobne pouzivam INI subory pre jazyku. Potom uz staci len dany subor vydat v rodnom jazyku a v anglickom a ak je program popularny rozsiri sa aj dalej.
RStein (2012)|10.1.2008 21:18
inetMark: :D Ted jsem se skoro urazil. :)
Soubory jsou v podadresari LNG aplikace - jedna se o resource only MFC dll.
Anglictina je default v exe resourcech
honza-l (74)|11.1.2008 06:57
Dá se někam zadat heslo zabezpečené sítě????
RStein (2012)|11.1.2008 08:38
Heslo site zadavate k siti samotne. Program wifi site nespravuje.
N3o21_ce4you (205)|22.1.2008 21:49
Ja bych si predstavoval predelani aplikace na "automatickou" aktivaci profilu.

Moje predstava je takovahle:
Uzivatel si ze seznamu siti ktere jsou ulozene ve WM vybere SSID, pro ktere chce provest specialni konfiguraci. Tam bude moct provest konfiguraci, ktera se bude vztahovat k teto konkretni siti, v podstate stejnou, jako nyni.
Pro ostatni site, ktere by nemeli nejakou vyjimecnou konfiguraci by aplikace automaticky nastavovaka DHCP. Vlastne by spravovala jen vyjimky, ktere nepouzivaji DHCP.

K samotne funkci. Aplikace by se vyvolavala az pri rpipojovani k siti.
Uzivatel by standartne zapnul WiFi. Windows by mu nabidly seznam dostupnych siti. On by si nejakou vybral, a klepnul na "Connect".
V tu chvili kdy by uzivatel klepnul na "Connect" by se zavolala tato aplikace. Ta by si nacetla SSID, a prohledala svoji databazi s nastavenim, jestli se tam SSID ke kteremu se chce uzivatel pripojit nevyskytuje.
Pokud by se SSID vyskytovalo v databazi, aplikace by si nacetla nastaveni z "databaze", a prenastavila by vlastnosti sitoveho adapteru. Potom by se predalo rizeni z5 WM, ktery by se k siti pripojil, a pouzil by nastaveni adapteru tak, jak ho nastavila aplikace.
Pokud by shoda nenastala - SSID by nebylo v databazi "vyjimek", pouzilo by se DHCP.

Tolik teorie, jak to asi tak funguje u Palmu, a jak mi to prijde nejlepsi. Tam je to samozrejme systemova zalezitost, a neresi to aplikace treti strany. Mozna je to az zbytecne komplikovane, nebo to v praxi dokonce ani nejde.

Kazdopadne alespon ze neco zatim existuje.
hugo.v.r. (12)|22.1.2008 22:33
[QUOTE="RStein"]Poprosil bych zvlaste majitele PDA od jinych vyrobcu nez od HTC - mate v registrech klic \HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\State\Suspend{98C5250D-C29A-4985-AE5F-AFE5367E5006}Diky.
[/QUOTE]

Jestli je to ještě aktuální, tak Asus MyPal A696 (poslední ROM v. xxx735 CZ) tenhle klíč v registru má.
strojvudce (390)|30.1.2008 14:39
Tak jsem konečně rozchodil WiFi na Cruisovi a tenhle prográmek mi k tomu pomohl. :) Ale nevím proč, nedaří se mi udělat zástupce přímo pro profil. :( Píše: Profil nebyl nalezen. Aplikaci mám v zařízení a profil se jmenuje Doma a tak zástupce vypadá takhle:\Program Files\RStein\WifiProfiles\RStein.WifiProfiles3.exe" Doma
Co dělám blbě?
Docent (1234)|30.1.2008 15:30
[QUOTE="RStein"]Poprosil bych zvlaste majitele PDA od jinych vyrobcu nez od HTC - mate v registrech klic \HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\State\Suspend{98C5250D-C29A-4985-AE5F-AFE5367E5006}Diky.
[/QUOTE]
DELL Axim x51v (WM6) má.
inetMark (100)|30.1.2008 15:37
Pardon nejaky cas som sem nesiel.

A jak je to teda s jazykmi? Mam ja sancu ako priemerny uzivatel spravit si pre program jazyk prepisanim nejakeho suboru?
Ci je to vylucne na autorovi?

Dakujem.
RStein (2012)|1.2.2008 11:10
Vsichni: Diky za overeni klice - vypada to, ze jde opravdu o dohodnutou konvenci.
Strojvudce: Zastupce, ktery jsem vytvotil pres Pocket TC fungoval dobre - vim ale, ze stehny zastupce hlasil "profil nenalezen", pokud jsem jej umistil do SPB Pocket Plus. Odladim, v cem, je problem.
inetmark: Uzivatele sami lokalizace vytvaret nebudou, ale lokalizacim se samozrejme nebranim - nyni se pripravuje napr. spanelska verze.
Pokud mate zajem o dalsi lokalizaci, prelozte prosim nasledujici retezce:

IDR_MENU1 MENU
BEGIN
MENUITEM "Použít profil", ID_POU32777
POPUP "Akce"
BEGIN
MENUITEM "Uložit aktuální profil", ID_DAL32779
MENUITEM "Nový profil", ID_DAL32771
MENUITEM "Smazat aktuální profil", ID_DAL32772
MENUITEM "Kopie aktuálního profilu", ID_DAL32773
MENUITEM "Aplikovat profil", ID_Menu
MENUITEM "Pouze DHCP", mnuDHCP
POPUP "Odpojení WiFi při nečinnosti"
BEGIN
MENUITEM "Zakázat odpojení wifi", ID_WIFIPOWERSETTINGS_UNATTENDED
MENUITEM "Dovolit odpojení wifi", ID_WIFIPOWERSETTINGS_NORMAL
END
MENUITEM "Reset proxy", ID_ACTIONS_RESETPROXY
MENUITEM SEPARATOR
MENUITEM "O aplikaci", ID_DAL32776
MENUITEM "Jazyk...", ID_DAL32775
MENUITEM "Konec", ID_DAL32780
END
END

IDR_MENU2 MENU
BEGIN
MENUITEM "Ok", ID_OK
MENUITEM "Storno", ID_CANCEL
END


/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//
// String Table
//

STRINGTABLE
BEGIN
LNG_WIFIDIALOG_CAPTION "RStein Wifi Profiles"
LNG_WIFIDIALOGOG_EDITVALUE "Upravit hodnotu"
LNG_PROFILE_NAME "Název"
LNG_PROFILE_DHCP "DHCP"
LNG_PROFILE_IP "IP adresa"
LNG_PROFILE_SUBNET_MASK "Maska sítě"
LNG_PROFILE_DEFAULT_GATEWAY "Výchozí brána"
LNG_PROFILE_DNS1 "DNS 1"
LNG_PROFILE_DNS2 "DNS 2"
LNG_PROFILE_ADAPTER "Síťový adaptér"
LNG_MENU_APPLY_PROFILE "Aplikovat profil"
LNG_MENU_ACTIONS "Akce"
LNG_MENU_SAVE_PROFILE "Uložit aktuální profil"
END

STRINGTABLE
BEGIN
LNG_MENU_NEW_PROFILE "Nový profil"
LNG_MENU_COPY_PROFILE "Kopie aktuálního profilu"
LNG_ABOUTDIALOG_VERSION "Verze"
LNG_DHCP_YES "Ano"
LNG_DHCP_NO "Ne"
LNG_WIFIDIALOG_DIRTYDIALOG "Uložit provedené změny?"
LNG_WIFIDIALOG_NOADAPTERDIALOG "Wifi adaptér nebyl nalezen!"
LNG_WIFIDIALOG_ADAPTERPROFILEMISSING
"Adaptér v profilu není již přítomen v zařízení!"
LNG_PROFILE_NEW_DEFAULT_NAME "(Nový profil)"
LNG_LANGUAGEDIALOG_SELECTLANGUAGE "Vyberte jazyk"
LNG_PROFILE_RUN_PROGRAM "Spustit aplikaci"
LNG_PROFILE_CMD_LINE "Příkazová řádka"
LNG_PROFILE_INT_PROXY "Proxy-internet"
LNG_PROFILE_WORK_PROXY "Proxy-práce"
LNG_PROFILE_RESET_PROXY "Smazat proxy"
LNG_PROFILE_WIFI_ENABLED "Spustit wifi"
END

STRINGTABLE
BEGIN
LNG_ENABLE_WIFI_YES "Ano"
LNG_ENABLE_WIFI_NO "Ne"
LNG_RESET_PROXY_YES "Ano"
LNG_RESET_PROXY_NO "Ne"
LNG_WIFI_ALWAYS_ON "Neodpojovat wifi"
LNG_WIFI_ALWAYS_ON_YES "Ano, neodpojit"
LNG_WIFI_ALWAYS_ON_NO "Ne, odpojit"
LNG_WIFI_ALWAYS_ON_Current "Beze změny"
LNG_ERROR_PROFILE_NOT_FOUND "Profil nebyl nalezen!"
LNG_CMDLINE_USAGE "Použití: RStein.WifiProfiles3.exe -""název profilu"""
END
RStein (2012)|1.2.2008 14:13
Chybu se zastupcem jsem uz nasel - brzy vydam "maintenance" verzi, kde mj. bude tato chyba odstranena.
RStein (2012)|2.2.2008 10:24
V mezicase = pokud by tu byl nekdo, kdo preferuje programy ve spanelstine :D, staci nakopirovat do LNG adresare tento soubor. :)
Davam to sem jen pro ilustraci, ze vytvoreni nove jazykove verze je zalezitosti nekolika minut.


lace_ce4you (5)|3.2.2008 14:45
Dobry den, bude fungovat WifiProfile i ve WM 2003 SE _?
RStein (2012)|3.2.2008 15:05
Dobry den,
automaticke zapinani wifi urcite ne, zbytek netusim - program je ale kompilovan proti wm 5 sdk. Zz nejznamejsich zarizeni, snad krome Compacta, je ale mozne na wm 5 pomerne jednoduse prejit.
Jak mi ale nekdo psal, podarilo se mu program spustit na Smartphonu.
lace_ce4you (5)|4.2.2008 23:39
Dobry den, takze pod WM 2003 SE mi to nejede, po instalaci, ktera probehne v poradku, to pri spusteni hlasi ze program neni urcen pro Pocket PC. Mam HP ipaq hx4700, ale uz do nej neni k sehnani upgrade na WM5.
inetMark (100)|19.2.2008 23:32
Ako je to s tym zastupcom na profili z SPB Pocket Plus? Uz to ide ok?
RStein (2012)|19.2.2008 23:48
Novy release jeste nebyl, ale v me dev verzi jiz chodi zastupci bez problemu. Byla potreba jen oriznout mezeru na zacatku nazvu profilu.
Nejakou mensi aktualizaci pravdepodobne vydam pristi tyden.
RStein (2012)|27.2.2008 11:10
Verze 0.0.5
Stáhnout cab

1) Záloha všech profilů do souboru

2) Obnovení zálohy všech profilů - i na jiném zařízení včetně možnosti změny názvu net adaptéru při obnově profilů.

3) Přímo z menu lze vytvořit zástupce na profil.

4) Odstraněny nalezené bugy.

Tip: Pokud máte zařízení od HTC (např. HTC wizard - MDA Vario) a musíte nejprve spustit wifi z Comm Manageru,protože není po startu zařízení ihned nahrán driver, zkuste do registru pridat HtcPreloadWifi s hodnotou 1.

HKLM\Comm\(nazev net adapteru - zobrazovan ve wifi profilech)\Parms\HTCPreloadWifi
inetMark (100)|27.2.2008 17:19
Nova verzia funguje perfektne.
Vdaka za moznost spustat profil z SPB Pocket Plus.:yes:
RStein (2012)|27.2.2008 17:46
inetMark: To jsem rad, diky za reakci na novou verzi ;)
PetrSybol (157)|28.2.2008 21:09
Zdravím, měl bych jeden problém.
Dnes jsem nainstaloval Wifi Profiles, aplikace je to skvělá, pro mě naprosto užitečná. Bohužel mě trápí, že přepnutí profilu z domácího na automatiku (DHCP) se mi z ničeho nic smaže profil nastavení wifi sítě (SSID, zabezpečení) ve Windows Mobile.

Konkrétně se jedná o:

1. profil ve Wifi Profiles:
manuální nastavení IP adres včetně manuálních DNS a k tomu se mi váže profil ve Windows, kde mám SSID, typ zabez. a heslo pro úspěšné připojení do domácí sítě.

2. profil ve Wifi Profiles mám jako automatiku pro případ nalezení Wifi po Praze (MCd a jiné hotspoty)

Pokud jsem připojen ke své domáci síti a přepnu se přes Wifi Profiles na automatiku (DHCP), tak se mi profil v nastavení Windows vymaže a musím opět pro přípojení na domácí síť zadávat SSID a 64 znakové heslo :D

Nešlo by tento problém nějak odstranit?
Děkuju.
RStein (2012)|28.2.2008 21:28
Petr.Sybol: Do nastaveni WIFI se vubec nesaha - to znamena, ze aplikace udaje nemaze.
S timto problemem jsem se setkal myslim na Kaiserovi - ale souvisel s necim jinym. Kaiser chtel znovu zadat klic, kdyz se ve wifi appletu prepnete z Access pointu na Ad hoc site ( a opacne).

Misto volby "pouze DHCP' v menu, zkuste zadat novy profil s DHCP = ano.
V kazdem pripade - na Kaiserovi, Variu dam aplikovat profil nebo dam volbu Pouze DHCP a k zadnemu mazani nastaveni nedochazi.

V dalsi verzi planuju kompletne prevzit vladu nad wifi :) - program bude ukladat i klice a pri nalezeni site je sam pouzije.
Navic take uz asi vim, jak udelam automatickou aplikaci profilu, pote co bude nalezena v dosahu sit, pro niz bylo zadano nastaveni.
PetrSybol (157)|28.2.2008 21:35
Díky za odpovědi. Samozřejmě to tak mám, mám samostatné profily doma a automaticky, volbu pouze DHCP nedávám. Docela mě to trápí, protože vždy, když použiji tu automatiku, tak se mi nastavení smaže. Musím tedy zapátrat jinde. Pokud vydáte další verzi s převzetím i nastavení sítí, případně i jejich export v případě zálohy, bylo by to špičkové. Ještě jednou díky :)

EDIT: Jinak Cruise po mě v případě přepnutí na profil "doma" klíč nebo název automaticky nechce. Já musím ten profil vytvořit ručně v manageru sítí a znovu vše zadat. Pak se mi síť chytí. Když dám opět profil "auto", tak mi to profil sítě zlikviduje :(
RStein (2012)|28.2.2008 21:42
Mozna tip - zkuste tu sit nastavit a pote dlohym podrzenim vypinaciho tlacitka Cruise vypnout.
Pak se po startu podivejte, ze tam sit stale je.
A znovu zkuste aplikovat profily - u vas to vypada podivne - jako kdyby profil site jeste nebyl ulozen.
BTW: Doma mam WPA-PSK. Mam pocit, ze nejake problemy s implementaci wifi na Kaiserovi jsem mel pri nastaveni WPA2-PSK...
PetrSybol (157)|28.2.2008 22:04
Každopádně to vyzkouším, ale ten profil jsem měl uložený již několik dní a smazání se mi projevuje až při využívání Wifi Profileru.
Jinak já mám právě WPA2 AES, skryté SSID a filtraci MAC adres :)
RStein (2012)|28.2.2008 22:10
WPA2 pravdepodobne vadi rebind wifi adapteru - to je podle me chyba drive pro Cruise i Kaisera . Zkuste jen na chvili vyzkouset wpa-psk...
Pokud budu sam prihlasovat do site, i tento problem zmizi - jen mi budete muset sverit klic ;)

Diky za report :)
zbysour (39)|29.2.2008 12:00
Na Variu vse funguje bezchybne... v praci pouzivam DHCP bez zabezpeceni, doma pevnou IP se zabezpecenim WPA. Pouzivam 2 profily...
RStein (2012)|29.2.2008 12:26
zbysour: To jsem rad, diky za info ;)
strojvudce (390)|29.2.2008 12:37
Tak prakticky stejné využití jako Zbysour a na Cruisovi plně fukční. Ale na další verzi se už těším.:yes:
RStein (2012)|29.2.2008 12:41
Taky diky L)
Jen abych upresnil - kompletni vladu nad wifi prevezmu v nektere z dalsich verzi, urcite ne v te nasledujici :)
Ve verzi 0.0.6 nebo 0.0.7 by ale melo byt dostupne automaticke prepinani profilu pri zjisteni dostupnosti site.
netron (129)|29.2.2008 18:10
Pokúšal som sa rozchodiť ten to program na Mio A701, v ktorom mám SDIO wifi kartu. Pri pokuse priradiť sieťový adaptír profilu mi program vypíše chybu "Adapter v profile nie je už prítomný v zariadení" a následne sa objaví ďalšia. Plné popisy chýb sú na obrázkoch.



RStein (2012)|29.2.2008 18:48
netron: Pravdepodobne u vasi wifi karty chybi priznak wireless.
Muzete kartu najit v registrech? Pod HKLM/COMM?\\Pokud vite, ktera to je pridejte ji novou hodnotu wireless=1.
U Kaisera je to takto:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\TNETW12511:Wireless
Stary profil pote smazte...
netron (129)|29.2.2008 19:37
[QUOTE="RStein"]netron: Pravdepodobne u vasi wifi karty chybi priznak wireless.
Muzete kartu najit v registrech? Pod HKLM/COMM?\\Pokud vite, ktera to je pridejte ji novou hodnotu wireless=1.
U Kaisera je to takto:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\TNETW12511:Wireless
Stary profil pote smazte...
[/QUOTE]
Dik za rýchlu odpoveď, už to funguje bezchybne.
RStein (2012)|29.2.2008 19:52
:) To jsem rad.
Mozna vam tohle pomuze i v jinych situacich/aplikacich - bez tohoto klice se podle me nikde pri pri enumeraci adapterul netvari karta jako wireless-wifi.
lokalnet (64)|22.3.2008 03:56
Zdravim, HTC Cruise zatim test domaci sit s DHCP sifra WPA, pripojeni v pohode, ale nejak nemuzu prijit na to jak priradit program ktery se ma spustit...co mam napsat do prikazoveho radku. Napr. kdyz mam program Slick na Storage kard, program files, slick.exe

Diky za fajn program
RStein (2012)|22.3.2008 08:36
lokalnet: Do pole 'Spustit aplikaci' zadat \Storage Card\Program Files\Slick\slick.exe (vyzkouseno ted u me :)).
Program by mel byt spuste po pripojeni k siti, nebo nejpozdeji 20 s pote, co nebylo pripojeni detekovano.
Jak jsem si vsiml, obcas driver vrati ruzne "smeti" z pameti jako platne ssid, takze ke spusteni programu muze dojit jeste predtim, nez je pripojeni pres wifi plne navazano - to se pokusim opravit v dalsi verzi.
Za podekovani reciprocne dekuju ;)
lokalnet (64)|24.3.2008 23:05
Děkuji moc za rychlou odpověď a těším se na novou verzi. :)
Sirus (6)|28.4.2008 14:19
Dobry den,

v prevej rade chcem podakovat za skvely soft, ale tesim sa na verziu s ukladamin klucov a SSID. A aby som aj ja niecim prispel, tak tu je aspon slovensky preklad:

IDR_MENU1 MENU
BEGIN
MENUITEM "Použiť profil", ID_POU32777
POPUP "Akcia"
BEGIN
MENUITEM "Uložiť aktuálny profil", ID_DAL32779
MENUITEM "Nový profil", ID_DAL32771
MENUITEM "Zmazať aktuálny profil", ID_DAL32772
MENUITEM "Kópia aktuálneho profilu", ID_DAL32773
MENUITEM "Aplikovať profil", ID_Menu
MENUITEM "Iba DHCP", mnuDHCP
POPUP "Odpojenie WiFi pri nečinnosti"
BEGIN
MENUITEM "Zakázať odpojenie WiFi", ID_WIFIPOWERSETTINGS_UNATTENDED
MENUITEM "Dovoliť odpojenie WiFi", ID_WIFIPOWERSETTINGS_NORMAL
END
MENUITEM "Reset proxy", ID_ACTIONS_RESETPROXY
MENUITEM SEPARATOR
MENUITEM "O aplikácií", ID_DAL32776
MENUITEM "Jazyk...", ID_DAL32775
MENUITEM "Koniec", ID_DAL32780
END
END

IDR_MENU2 MENU
BEGIN
MENUITEM "Ok", ID_OK
MENUITEM "Storno", ID_CANCEL
END


/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//
// String Table
//

STRINGTABLE
BEGIN
LNG_WIFIDIALOG_CAPTION "RStein Wifi Profiles"
LNG_WIFIDIALOGOG_EDITVALUE "Upraviť hodnotu"
LNG_PROFILE_NAME "Názov"
LNG_PROFILE_DHCP "DHCP"
LNG_PROFILE_IP "IP adresa"
LNG_PROFILE_SUBNET_MASK "Maska siete"
LNG_PROFILE_DEFAULT_GATEWAY "Východzia brána"
LNG_PROFILE_DNS1 "DNS 1"
LNG_PROFILE_DNS2 "DNS 2"
LNG_PROFILE_ADAPTER "Sieťový adaptér"
LNG_MENU_APPLY_PROFILE "Aplikovať profil"
LNG_MENU_ACTIONS "Akcia"
LNG_MENU_SAVE_PROFILE "Uložiť aktuálny profil"
END

STRINGTABLE
BEGIN
LNG_MENU_NEW_PROFILE "Nový profil"
LNG_MENU_COPY_PROFILE "Kópia aktuálneho profilu"
LNG_ABOUTDIALOG_VERSION "Verzia"
LNG_DHCP_YES "Áno"
LNG_DHCP_NO "Nie"
LNG_WIFIDIALOG_DIRTYDIALOG "Uložiť zmeny?"
LNG_WIFIDIALOG_NOADAPTERDIALOG "WiFi adaptér nebol nájdený!"
LNG_WIFIDIALOG_ADAPTERPROFILEMISSING
"Adaptér v profile už nieje v zariadení!"
LNG_PROFILE_NEW_DEFAULT_NAME "(Nový profil)"
LNG_LANGUAGEDIALOG_SELECTLANGUAGE "Vyberte jazyk"
LNG_PROFILE_RUN_PROGRAM "Spustiť aplikáciu"
LNG_PROFILE_CMD_LINE "Príkazový riadok"
LNG_PROFILE_INT_PROXY "Proxy-internet"
LNG_PROFILE_WORK_PROXY "Proxy-práca"
LNG_PROFILE_RESET_PROXY "Zmazať proxy"
LNG_PROFILE_WIFI_ENABLED "Spustiť WiFi"
END

STRINGTABLE
BEGIN
LNG_ENABLE_WIFI_YES "Áno"
LNG_ENABLE_WIFI_NO "Nie"
LNG_RESET_PROXY_YES "Áno"
LNG_RESET_PROXY_NO "Nie"
LNG_WIFI_ALWAYS_ON "Neodpojovať WiFi"
LNG_WIFI_ALWAYS_ON_YES "Áno, neodpojiť"
LNG_WIFI_ALWAYS_ON_NO "Ne, odpojiť"
LNG_WIFI_ALWAYS_ON_Current "Bez zmeny"
LNG_ERROR_PROFILE_NOT_FOUND "Profil nebol nájdený!"
LNG_CMDLINE_USAGE "Použitie: RStein.WifiProfiles3.exe -""názov profilu"""
END


P.S. vsade som pouzil rovnaku skratku WiFi (v originali su minimalne 3 varianty)
RStein (2012)|28.4.2008 19:08
Diky za preklad. pridam ho do dalsi verze.
A tvary WiFi upravim :)
zahi_ce4you (28)|28.4.2008 22:51
Nainstaloval jsem si Wifi profily do mého mobilu (ETEN M700). Narazil jsem na stejný problém jaký je popsaný níže pro HTC. Co mám nastavit v registrech, abych nemusel Wifi aktivovat nejdříve v Comm Manageru. Díky za radu.

Pokud máte zařízení od HTC (např. HTC wizard - MDA Vario) a musíte nejprve spustit wifi z Comm Manageru,protože není po startu zařízení ihned nahrán driver, zkuste do registru pridat HtcPreloadWifi s hodnotou 1.
HKLM\Comm\\Parms\HTCPreloadWifi
RStein (2012)|29.4.2008 13:03
zahi: U ETENu netusim.
kwaso12 (98)|11.8.2008 13:24
Zdravim prosim o radu.. mam pozicaneho LOOXa od kamarata (tak s nim neviem moc dobre robit, mam ho den) ze mu nejde sa pripojit na WIFI..nic nove ;) ako som tu cital..stiahol som si aj program vyzera super ale v tom asi nebude problem.... pripaja sa a nepripojii skusam to doma na zaheslovanej WIFI..na mojom HTC-Diamond sa pripojim v pohode..jediny rozdiel v nastaveniach tychto dvoch PDA je ze v nastaveni danej siete mam na HTC v "Data Encryption" mam AES a v LOOXovi je iba TKIP..mozete mi poradit co s tym..kde co nastavit..ab yto islo? DAKUJEM