Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus 639 - vypadává stylus

TomTomX (40)|19.12.2007 14:23
Ahoj, po necelém roce používání mám problém s tím, že když stylus 'zastrčím do přístroje', tak tam špatně drží - když přístroj otočím, tak sice nevypadne, ale stačí jenom jemně drcnout do přístroje a už je venku... nerad bych ho ztratil (už se mi to několikrát málem stalo), tak bych se chtěl zeptat, jestli s tím máte někdo podobnou zkušenost, případně jak to vyřešit....
Dík. Tom
vj007 (13)|29.12.2007 20:38
nalakuj si stylus bezbarvym lakem na nechty..sice se bude lesknout ale nemusis davat 100 za novej...me to pomohl
beda_SK (2)|30.5.2008 10:10
Taky jsem jeden stylus na Asus 636 ztratil, druhy uz nekolikrat hledal. Dnes jsem vzal sekundove lepidlo, kapnul kapku mezi nejake dva zarezy (aby to nevypadalo osklive) a chvili pootacel aby kapka vytvorila rovnomerny prstenec okolo celeho prumeru stylusu.
Mel jsem trosku strach to potom vrazit do PDA, tak jsem radsi nechal 15 minut jeste pusteny fen. A bylo to.
mates2 (133)|30.5.2008 20:37
Je to OT, omlouvám se.
Jestli se nepletu tak většina sekundových lepidel vytvrzuje, mimo jiné, kapilární vlhkostí. Nikoliv suchem a teplem.
Takže fén moc nepomáhá, ale dýchání (vlhkost z plic a úst) ano.
Drobná rada z vlastní zkušenosti: po potřísnění například prstů se nesnažte lepidlo setřít, ale honem pod vodu. A hlavně prsty nestisknout.
Koval (15)|8.6.2008 13:02
Tam u toho držáku stylusu se vylomí takový zobáček a pak tam ten stylus nedrží, tak jsem tam narval takový kousíček gumy který tlačí trochu na ten stylus jak se zasune, ale zas se hůře vytahuje, ale drží, ale musel jsem oddělat zadní kryt PDA.
Johnny83 (44)|11.6.2008 12:51
a jak jsi ho sundal? Mně se to nepodařilo, někde tam ještě drží... jsou tam ještě nějaký držáky mimo šroubků?
aromic_ce4you (9)|18.6.2008 11:29
Namotal jsem na něj přibližně ve středu 3 otočky 1 cm široké isolepy a je po problému.
Ahoj
Koval (15)|22.6.2008 20:25
[QUOTE="Johnny83"]a jak jsi ho sundal? Mně se to nepodařilo, někde tam ještě drží... jsou tam ještě nějaký držáky mimo šroubků?[/QUOTE]
Zadní kryt je zacvaklý, musí se kolem dokola projet třeba trsátkem od kytary nebo něčím umělohmotným co ten kryt nepoškrábe a zároveň ty dvě části od sebe "odloupne".
milan77_ce4you (20)|3.8.2008 22:34
[QUOTE="beda_SK"]Taky jsem jeden stylus na Asus 636 ztratil, druhy uz nekolikrat hledal. Dnes jsem vzal sekundove lepidlo, kapnul kapku mezi nejake dva zarezy (aby to nevypadalo osklive) a chvili pootacel aby kapka vytvorila rovnomerny prstenec okolo celeho prumeru stylusu.
Mel jsem trosku strach to potom vrazit do PDA, tak jsem radsi nechal 15 minut jeste pusteny fen. A bylo to.[/QUOTE]

No, to bych se celkem bál, páč vteřinový neschne na vzduchu, ale lkepší, až když se 2 plochy k sobě přitisknou :-)))
Já jsme vzal černou elektrikářskou izolačku a 1 otáčku jsem nalepil. A drží, že nevypadává a krásně jde vyndat, paráde ;-)