Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Síťové adaptéry

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Včera jsem si prohlížel záložku síťové adaptery v start->nastavení->bezdrát.síť a od té doby nechce chodit synchronizace. Jediný úspěšný způsob je to provést po restartu. Při dalším připojení se mi na pc objevuje hláška, že některé USB zařízení (používám kabel) nepracuje správně a nebylo rozpoznáno. Netuším, co se mohlo přenastavit, protože žádné adresy jsem tam neťukal.
    Nějakou dobu po připojení se mi na displeji objeví hláška:
    "Nelze získat IP přiřazenou serverem.Opakujte akci později nebo adresu IP zadejte v nastavení sítě."

Mám HTC Artemis a dosud bez problémů.

Má někdo podobnou zkušenost a hlavně recept?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Co mate u sitove karty hostitel RNDIS?
    Jestlize nechcete experimentovat, nebo nechcete jit hned do HR, zkuste se nouzove prepnout do serial rezimu pri synchronizaci.
    Registr na PDA - HKLM/Drivers/USB/FunctionDrivers/DefaultClientDriver zmente na Serial_Class. hodnota MUSI byt ulozena a pro jistotu restartujte (soft reset) zarizeni - nejlepe tak, aby byl stoprocentne proveden "flush" nove hodnoty - to znamena podrzet delsi dobu vypinaci tlacitko, dokud se nezobrazi dialog, zda chcete opravdu vypnout zarizeni.
    Zarizeni znovu zapnete a pripojte k USB (predtim zkontrolujte, ze je v klici zminenem vyse stale hodnota Serial_Class).

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Pokud máte na mysli" Remote-NDIS Host", tak tam mám zaškrtlou volbu Použít serverm přidělenou IP a aktuální hodnota je 169.254.2.1
    Ostatní jsem nepochopil, protože jsem u PPC začátečník, ale přepsání registru bych zvládnul, pokud budu muset.

Nejde mi do hlavy, proč se Artemis při prvním připojení po SoftR připojí v pohodě, funguje i přístup na net přes PC, aby pro další připojení byl "nerozpoznán".

EDIT:// Ta IP se tam samozřejmě objevuje až po připojení, jinak je tam v kolonce IP -> nepřipojeno. Jak je možné, že jednou mi server IP přidělí a pak už ne? Zkusím tu přidělenou adresu nastavit natvrdo a uvidíme...

Podobná témata

1. Resco Explorer - síťové funkce
    Od Carpenter_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 06-12-2006, 10:37
  2. lze se připojit na internet pomocí speciální síťové karty??
    Od padrinos v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-05-2005, 22:31
  3. Sitove okoli
    Od Ruka_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-01-2004, 13:08
  4. Instalace sitove karty - nemam org. CD
    Od v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-11-2002, 08:03