Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: MOJ HTC Universal nevidi SIMku

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Stretli ste sa s tym uz niekedy? Sim je v masine, ale ta pise, ze "No SIM detected". Skusal som uz aj novu romku a podobne, ale bezvysledne. Niekedy sa po 4 restartoch chyti, ale iba na chvilu. Alebo ak tam dam cudziu simku, tak to funguje pol dna a potom ten isty problem. Poradi niekto?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

U Mda Varia jsem videll neco podobneho - slo o HW problem...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

presne ako hovori RStein - skoncilo to na sude. Ja mam Uniho od t-debilu v UK a sudil som sa s nimi 2x. Bol to prob s nejakym kontaktom na citacke SIM, oprava ma stala 25GBP.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak dik. Tohto som sa obaval ... lenze davat to na Slovensku opravovat, to bude na dlhe lakte.

Este ma npadlo, ci to nema nieco spolocne s tym, ze mi vypadol stuplik, co drzi kryt baterky a pod tym stuplikom j e nejaky kontakt. Moze to mat nieco spolocne s tym, ze ked nie je zavrety kryt (stav, ked mam vypadnuty stuplik), ze by to nefungovalo?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

netusim aky stuplik mas na mysli, skus mi poslat foto (phsnake@inmail.sk) ak je to nejaky bazmeg ktory pritlaca SIM na kontakty mohlo by to byt tym. Oprava by myslim nemala byt problem, GSMobil ma myslim pobocku aj v SR. Otazka je ako dlho to potrva

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

skusim poslat foto, ked sa k tomu dostanem. Ked si otocis Uniho, aby si vybral baterku, tak musis najprv dat dole kryt. A ten sa uvolnuje cez taky maly stuplik. A ten sa mi zlomil. a rovno pod nim je taky plechovy kontakt, ktory sa spaja stlacenim ... ale neviem, co naozaj robi.

Podobná témata

1. tom tom XL, nevidí mapu
    Od favo222 v sekci TomTom
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-11-2011, 11:08
  2. HTC Touch HD nevidí sdhc kartu
    Od migin v sekci Touch HD
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-11-2010, 20:18
  3. Diamond nevidí 4 GB Internal Storage
    Od lupolupolupo v sekci Touch Diamond