Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN M700 - Problém - Prodleva před aktivováním hardwarové (HW) klávesnice

RadecekJezecek_ce4you (12)|13.12.2007 20:40
Jde nejak potlacit to zdrzeni, nez zacne reagovat ta klavesnice? Na kratke SMSky to ani nema smysl vytahovat, protoze ten nabeh trva cca 10s :(
anoli (58)|14.12.2007 10:06
Pokud je to jak říkáš, máš problém a resetuj nebo reklamuj. Jinak je to blbost, protože klávesnice po vysunutí reaguje max.po 1 vteřině. (mám M700 už rok)
winchester (14)|14.12.2007 20:29
Mám M700 už také pár měsíců. Po otevření HW klávesnice se překĺápí diśplej a chvilku to nereguje. To asi souvisí s tím překlápěním a nic se s tím nedá dělat. ALE řešil jsem další problém s klávesnicí, která při rychlejším psaní vynechávala písmenka a bylo to čím dál horší. Problém se vyřešil odinstalací programu ETEN Easy Keyboard (nebo tak nějak se jmenuje). Na funkci HW klávesnice tenhle program nemá vliv.
RadecekJezecek_ce4you (12)|15.12.2007 19:22
Tak uz je to vpoho, dal sem obnoveni systemu, odebral sem nektere aplikace a uz to slape :cool: Dik za odpovedi
Petr36 (51)|26.12.2007 12:37
Jak odebrat Eten Easy Keyoard, ktera to zpusobuje?
Mezi nainstalovanymi programy v moznosti Odebrat programy v M700 jsem to nenasel.
Díky Petr
RadecekJezecek_ce4you (12)|26.12.2007 14:59
Melo by to tam byt, pokud uzs to neodinstaloval. Mozna je to nejak zkracene napsane
RadecekJezecek_ce4you (12)|15.1.2008 21:43
Tak problem je znova na svete. Nedavno sem obnovoval nastaveni a klavesnice ma zas prodlevu. Mam ale novy poznatek, ze hned po vysunuti napisu treba dve pismena a teprv potom dojde k nejakemu zahadnemu zastaveni systemu na nekolik vterin... Fakt nevim cim by to mohlo byt...:((
ret (3)|6.3.2008 02:15
Je to tim, ze programy od firmy E-TEN (to jest ty co jsou v extROM a instaluji se po HR a instalaci samotneho wokna, neboli tzv. customizace) jsou zkratka uplne normalni sunty a v zivote bych se nesnizil je pouzivat, natoz si pak s nima zasrat mobil. Takze ja osobne je neinstaluji, pri HR po nainstalovani a kalibraci dislaye drzim tlacitko fotaku, tim potlacim customiaci. Ve finale pridam jediny program pomoci te obnovovaci utility a to je stahovani Ephemerniho souboru pro GPS. Tecka. Ty programy jsou zkratka zdechliny, vic jak pulka z toho jsou ruzne sluzby, ktere bezi na pozadi, zerou pamet a procesor a cely E-TEN se tak stava prakticky nepouzitelny. To ani nechci rikat, co jsem musel zkusit, kdyz jsem upgradnul na WM6 a do toho nacpal Sunnysofti lokalizaci, E-TEN se prestal hybat prakticky uplne. Od te doby co ty programy od E-TENU nepouzivam, mobil kmita jak raketa, cestina ho nezpomalila snad vubec, nebo aspon nijak pozorovatelne, proste to frci. Programove vybaveni ktere jsem pridal je prevazne od Spb a mam vse co potrebuji.
macleod (91)|6.3.2008 07:30
Nedelal nahodou na M700 WM6 lokalizaci Mobilnaut ?
Tomáš Kubec (749)|6.3.2008 09:36
Ano dělali jsme ji, ale jen pro jeden distribuční kanál.
eshus (33)|30.9.2008 09:58
Ja mam tiez problem, ze mi ked pisem na klavesnici vynechavaju pismenka, ale vzdy po soft resete to fici uplne super a potom postupne sa to zhorsuje a zhorsuje. Neviem cim to je, ziadne Eten-acke aplikacie som tam nenechal. Asi je najvacsi problem v tom, ze pomaly ale isto mi klesa programova pamat ked dlho neresetujem. Hned po resete mam okolo 30MB a potom to pomaly ale isto ide az na 20MB... :(