Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact

fox.vwgolf (21)|8.12.2007 13:34
Ahoj lidičky,mam doma jeste stary MDA COMPACT od t-mobilu a je tam win2003 a schanim do toho aspon win2005 nevite kde bych mohl sehnat,dekuji mockrat!
RStein (2012)|8.12.2007 13:58
fox.vwgolf (21)|8.12.2007 14:12
Tak diky
dav-id (45)|1.4.2008 13:22
ahoj, muze mi nekdo poradit co mam delat?mam mda comapct I od T-mobilu, zaruka uz neni,mam ho cirka 3 tydny a dnes mi prestal jit repracek, myslim ten co kdyz s nekym mluvim tak ho vubec neslysim a on myslim taky ne!!
co mam zkusit udelat?zkusil jsem hard reset a porad nic...
uz nevim co ted?
Miloš Strouhal (3997)|1.4.2008 14:06
Dat to do servisu?
dav-id (45)|1.4.2008 14:09
tak jediny co s tim dat do servisu??tak to na to asi kaslu,sakra!!!jinej napad by nebyl??asi ne co.....
da s eten compact pouzit jako GPS?
Zdenek Malinsky (9781)|1.4.2008 14:21
Ve spojeni s hodinkami jako primitivni kompas. Jak to chces pouzivat jako GPS?
dav-id (45)|1.4.2008 14:28
aha, no ja myslel ze by sla dkoupit GPS prijimac nebo tak nejak a pak to jen propojit,ale nvim no....asi ne teda
Bucci_ce4you (217)|1.4.2008 14:30
to je přece jednoduchý, přes BT s BT GPS, akorát bude chybět hlasová navigace....
Sako verife (476)|1.4.2008 14:32
[QUOTE="dav-id"]aha, no ja myslel ze by sla dkoupit GPS prijimac nebo tak nejak a pak to jen propojit,ale nvim no....asi ne teda[/QUOTE]

dokoupit externi gps se da a pripojit ho pres blue tooth. taky jsem to tak kdysi mel a fungovalo to bez problemu.

ale spise doporucuji se porozhlednout po necem novejsim, uz je to muzejni kousek precejenom ;)
Sako verife (476)|1.4.2008 14:34
[QUOTE="Bucci"]to je přece jednoduchý, přes BT s BT GPS, akorát bude chybět hlasová navigace....[/QUOTE]

proc by chybela? Pokud ti chybi tak mas neco u sebe spatne.
Me u stejneho pristroje a s TT5 nebo 6 sla, hlas navigace bez problemu.
Zdenek Malinsky (9781)|1.4.2008 15:32
Kdyz je rozbity repracek, tak asi hlasova nevigace nepujde, to da rozum do hrsti. ;)

Je to tvoje volba, ale oprava + nakup externi GPS..... asi by bylo lepsi koupit neco novejsiho a integrvanou GPS.
Miloš Strouhal (3997)|1.4.2008 15:43
No nebylo by od veci zjistit si v servisu na kolik oprava (vymena) repracku presne vyjde. Co si pamatuji, melo by to byt v radu stokorun....
dav-id (45)|1.4.2008 17:53
me repracek jde, jako myslim tim jak vychazi zvuk napriklad kdyz mi nekdo vola,ale nejde mi sluchatko,tim jak posloucham kdyz na me nekdo mluvi!uvidim, jetsli do toho budu vrazet penize,a kdyz ne tak to pouziju jen jako GPS navigaci a hotovo
dav-id (45)|1.4.2008 17:57
tak te djsem jeste neco zkousel, tak sluchatko mo funguje,ale ALE: musim s tim jakoby zahybat s celym MDA do krize, je asi nekde spatnej kontakt na sluchatku, kdyz s tim zahybu tak to jde pekne a normalne slyset,takze je tam nekde chyba asi v kontaktu
Miloš Strouhal (3997)|1.4.2008 20:09
Ja tim reprackem ale myslel prave ten na telefonovani, neboj. Pokud je jen spatny kontakt, zkus zarizeni rozebrat a znovu slozit, nekde tu jsou v diskuzich navody jak ja to.
dav-id (45)|1.4.2008 20:16
no ja koukal a nic tady nenasel....taky doufam, ze je to jen spatny kontakt
Petulin (6)|1.4.2008 23:37
Dav-id e, zkus jeste 2mm zdirku na sluchatka. Je tam nejake mechanicke prepinatko kdyz pouzivas sluchatka, vypina to reprak. Nekde tady na foru se to uz resilo. Myslim, ze pomohlo zasunout 2mm jack, trosku s nim zakvedlat, aby to rozpohybovalo ten prepinac...
sirandrew (210)|3.4.2008 16:21
Kdyby to zustalo zasekle v rezimu handsfree tak by vubec nehrala ni ten zadni.
Navic jde videt, ze je asi jen spatny kontakt.

Mel jsem 2 compacty a oboum po prekrytovani prestal ten maly repracek valit - vim i kde je chyba - na zakladni desku se proste priklada - zadny pevny spoj. Staci malinke vychyleni tech dratku a kontakt uz nedolehne.
dav-id (45)|4.4.2008 16:12
[QUOTE="sirandrew"]Kdyby to zustalo zasekle v rezimu handsfree tak by vubec nehrala ni ten zadni.
Navic jde videt, ze je asi jen spatny kontakt.

Mel jsem 2 compacty a oboum po prekrytovani prestal ten maly repracek valit - vim i kde je chyba - na zakladni desku se proste priklada - zadny pevny spoj. Staci malinke vychyleni tech dratku a kontakt uz nedolehne.[/QUOTE]

ahoj, tak je to jak pises, koukal jsem na to, mel jsem to rozebrany a nejsou nijak pevne ty kontakty spojeny takze jsem je nejak zkusil narovnat a znovu jsem to slozil a vsechno funguje, dokonce i ten zvuk ze sluchatka je ok!!takze parada,jen se chci zeptat,slo by to to pripajet aby to byl pevny kontakt???nebo je to schvalne takhle?diky
sirandrew (210)|4.4.2008 18:03
Mno, myslim ze to nejak pujde, ale nebude to vubec lehke.
Budes asi potreboval mikropajku.
Pocinuj dratky, kapni kousek cinu na zakladni desku, rozhav to a priloz dokud to nezatuhne.
Jelikoz cin tuhne strasne rychle tak ho budes muset hodne nahrat. Jen se bojim aby se tim neprohrala cela zakladni deska a neroztopily se nejake dalsi dulezite kontakty.
Myslim, ze bude lepsi to radsi nezkouset.
Kompromis je jenom pocinovat ty dratky aby ztloustly. Tlusci = pevnejsi -> hned tak se ti neohne / neposune.
sejra (115)|4.4.2008 18:17
Nepouzivej transistorovou pajku, vem si hrotovou, jinak mas celkem velkou sanci na odkroseni mda...
Zdenek Malinsky (9781)|5.4.2008 11:01
Tak jsem zvědavý, kolik lidí si dle těch vašich rad na pájení udělá ze své cihly cihlu opravdovou. :? :sarcastic: :(

Ono i když to vypadá náramně jednoduše, lze udělat více škody, než užitku a kdo pájel maximálně "upadlý" drátek u automatické pračky neměl by se do toho raději pouštět a svěřit do rukou někoho, kdo má trošku zkušenosti s pájením "tišťáků se šváby".

No, ale každý tu je snad svéprávný, tak ..... ;) :D
sejra (115)|6.4.2008 11:00
Me je jenom smesne, jak vzdycky prijde Administrator a vyrkne nejakou celkem obecne znamou vec, nebo pripominku z pravidel fora, ktera stejne nezabrani pripadnemu zniceni pristroje :-D.
Neni to nic proti moderatorum, jenom ze je to pro ne velmi typicke.
sirandrew (210)|6.4.2008 11:10
To vis - musi do vseho mluvit a vsude mit posledni slovo.
Alespon jde videt, jek podporuji prukopnicke uzivatele.
Kdyby se kazdy takto bal, tak ve svete WM chybi hrozne moc vylepsovaku a postrehu od uzivatelu.
sejra (115)|6.4.2008 20:44
A stejne... Nejlepsi je kladivo.
Hawk:!: