Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: MDA Compact I - skoro nefunkční zvuk

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Ahoj,

dnes mi začal stávkovat zvuk na MDA Compact. Pokud použiju sluchátka, vše je OK, bez sluchátek telefon zvoní, pokud někdo volá (používá se zadní mikrofon), při příchodu SMS zvuk ale nevydá a taktéž zvuk nevydá ani při přehrání (např. stejného zvuku, který mám pro zvonění). Kdyby byl rozbitý zadní mikrofon, tak by telefon nezvonil vůbec. Ke všemu nefunguje ani interní mikrofon (ten ze sluchátek funguje) a reproduktor (přední).
    Nevím co si mám o tom myslet. Hlavně nerozumím tomu, že telefon zvoní (zadní mikrofon) ale zvuky nepřehrává - tohle spíš vypadá na nějaký podivný SW problém. To že mi nejdou přední mikrofon a repro může být HW závada. Telefon mi neupadl ani nic podobného, žádný nový SW nebyl delší dobu instalován, nastalo to prostě samovolně.

Díky za každou radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Tak jsem si taky úspěšně zašťoural :-)

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=18246

Akorát nechápu, proč to zvoní při příchozím hovoru, že by tam byly 2 různé rozpojovací kontakty?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. MDA Vario - nefunkční zvuk
    Od matthew99 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-05-2009, 18:31
  2. Nefunkční zvuk na na Acer N311
    Od dohnalm v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-05-2008, 23:58
  3. HTC Kaiser (TyTN II) - nefunkční zvuk
    Od jarfia v sekci Zbývající PPC