Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: IPAQ a Running Voice

Nováček
    Registrace
    Mar 2002

Tak jsem si precetl nekolik recenzi na tento celkem zajimavy softik. Vypada to jako zajimava alternativa k GSM/GPRS jacketu (IPAQ s bluetooth, mobil BT a nejlepe BT handsfree + tento program). Bohuzel jsem nenasel zadnou demoverzi a za full chteji 50$...[(]
    Nemel jste to nekdo v ruce, zajimala by me funkcnost...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

ano, nainstaloval jsem si ho na siemense sx45 (chtel jsem tim obejit nutnost telefonovani pres sluchatka, jak to vyzaduje sw dodavany primo od siemense) a doufal jsem, ze by mohl pracovat i s vestavenym gsm modulem - marne, na vyber jsem mel pouze komunikaci pres kabel, infra, cf; tedy ne bluetooth - ale zrejme sw nabizi pouze to, co je k dispozici (ovsem az na interni gsm) a bluetooth to v pripade sx45 neni. jinak toho (pokud si vzpominam) tento sw mnoho nenabizel, ale funkcni sluchatko z 3870 k nejakemu bluetooth telefonu asi udela - jen postradam ucel; proc netelefonovat rovnou z telefonu, kdyz uz ho stejne musite mit u sebe? zda se mi celkem zbytecne vybijet obe baterky (a to tak ze poradne rychle) kvuli telefonovani primo z ipaqu.
    honza
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. HP iPaq Voice Messenger
    Od kastovsky v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-11-2012, 14:26
  2. RVG- running voice gsm
    Od pichlak_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-11-2006, 18:47
  3. Running Voice GSM a SIM Toolkit