Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Tytn II - problémy se zvukem + GPS - rady, prosím

eoiren (5)|29.11.2007 13:36
Zdravím,
chtěl bych se ostatních zeptat, zda se s tímto problémem(y) setkali:

První věc - z ničeho nic začal zlobit zvuk: při hovoru druhá strana mě neslyší vůbec, anebo slyší šum a praskání v takové míře, že nelze rozeznat hlas. Musí to být zřejmě hardwarem, asi mikrofonem, protože stejný problém je se skypem a při nahrávání do diktafonu. Divné na tom všem je, že když mobil chvíli nechám být, tak pak chvíli funguje normálně zvuk, ale po nějaké chvíli to začne znovu. Někdy je praskání trochu, jindy víc, jindy zase není slyšet vůbec nic, jindy jen praskání.

Druhá věc: GPS modul. Když jsem venku, tak se normálně chytí do 30 vteřin, i když včera jsem musel restarovat zařízení, protože se ani venku nechytal. Když jsem však vevnitř a stoupnu si k oknu, tak se chytne až tak za minutu a půl, občas musím vystrčit ruku z okna, aby vůbec a když jsem šel venku mezi vysokými baráky, tak se taky nechtěl chytnout, až když jsem vystoupil na prostranství. Zajímalo by mě, nakolik je toto chytání nad 30 vteřin normální a zda se vůbec chytne vevnitř v bytě. Před nějakou dobou se mi zdálo, že se chytal mnohem líp...

Díky předem
RStein (2012)|29.11.2007 13:40
Ad GPS) Mrknete sem. Varoval jsem pred jednim GPS tweakem.
Ad reproduktor) Podobne mi odchazel reproduktor na MDA II - po "domacknuti" chvili fungoval. S velkou pravdepodobnosti HW zavada .
eoiren (5)|29.11.2007 14:36
Takze s mikrofonem to nejspis vypada na reklamaci... co se tyce GPS, tak jsem pristroj nikdy netweakoval, takze v tomto problem byt nemuze. Jednou se mi vsak stalo, ze se GPSka zcistajasna zblaznila, najednou me nasla, ze jsem nekde za Berounem, prestoze jsem byl v Praze. Podruhe se to uz neobjevilo. Stalo se to taky nekdy nekomu?
kultus (418)|29.11.2007 14:45
jo uz to tady bylo staci udelat SR...