Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HW tlačítka na C550

gartik (46)|11.11.2007 14:53
Dobrý den,

nevím jak přenastavit tlačítka na mém C550.. fungují mi pouze směrové šipky s prostředním tlačítkem a pravé tlačítka (E2C a Dnes) ... levé tlačítka při zmáčknutí napíšou: při otevírání zástupce nebo vyhledávání názvu cílového souboru došlo k chybě... stejnou hlášku dělá i boční tlačítko zvukového záznamu..

Potřeboval bych tlačítka kontakty a kalendář přenastavit kvůli HR.. a po HR přenastavit E2C abych ho už NIKDY nespustil.. můžete mi pls poradit.. diky
bobo.4150.sk (176)|11.11.2007 20:28
Navrhujem hard reset celého zariadenia, a to aj vo väzbe na stratu ikoniek v nastaveniach, o ktorej píšeš v inom svojom príspevku. Ihneď po hard resete si prestav tlačítka tak, aby si nikdy viac ani náhodou nespustil E2C :) A až potom si inštaluj lokalizáciu a iné zbytočnosti...
gartik (46)|11.11.2007 20:48
Tak jdu na to .. bože smiluj se.. zase se ozvu.. (jsem takový antitalent na tyhle věci :D )
gartik (46)|11.11.2007 22:27
Chvilku jsem se s tím HR trápil, ale nakonec to vyšlo (po píchnutí stylusem do resetu se tlačítka ještě nějakou dobu musí držet!!) teď už mám nabídku v settings kompletní a můžu říct že je tam toho opravdu hodně.. narozdíl jak jsem to měl předtím (4 ikonky :evil: ) Takže si připadám jako bych měl uplně nové PDA :)) Ale nevím čím to bylo.. teď se bojím nainstalovat znovu lokalizaci aby mi zase neudělala v tom PDA nepořádek.. pokud to bylo tím..
bobo.4150.sk (176)|12.11.2007 07:53
Nie, myslím si, že to nebolo lokalizáciou ale práve E2C. Tak či onak, vyskúšaj, v najhoršom predsa môžeš vždy urobiť HR. Keď už v tom máš prax :)
gartik (46)|15.4.2008 19:20
100% to bylo E2C.. nebrat tyhle věci .. už jsem to psal ve vláknu Registrace E2C