Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak mít konečně funkční M700

mellown (16)|30.11.2007 23:13
díky za radu.. s tím ostatním budu muset asi zatím počkat až bude větší výběr softwaru pro WM6
speed-komi (278)|1.12.2007 12:08
většina programů na starší verze WM jde i na novější, takže čekat ani nemusíš.
mellown (16)|2.12.2007 11:07
>starší verze programů mi bohužel nefungují (Opera) to už mám odzkoušeno...
teď mám ale nevý problém a to zaseknutý Wireless Manager - když ho chci spustit tak se zasekne, nejde zavřít ani přes správce úloh.. a když dám reset tak po resetu se zasekne zas! Tak mě napadá ho přeinstalovat protože je to dodatečný program ale nevíte někdo pls jinak co s tim, stalo se to už někomu?
Dafko (33)|2.12.2007 11:25
[QUOTE="mellown"]>starší verze programů mi bohužel nefungují (Opera) to už mám odzkoušeno...
teď mám ale nevý problém a to zaseknutý Wireless Manager - když ho chci spustit tak se zasekne, nejde zavřít ani přes správce úloh.. a když dám reset tak po resetu se zasekne zas! Tak mě napadá ho přeinstalovat protože je to dodatečný program ale nevíte někdo pls jinak co s tim, stalo se to už někomu?[/QUOTE]

Tak Opera Mini 4 na Midlet Managery funguje na WM6 bezproblémov dokonca lepšie ako Opera 3 :)
mellown (16)|2.12.2007 11:42
při výběru stažení Opery Mini 4 se mě ptají na moje zařízení ale E-Ten tam není.. je Opera univerzální? který zařízení mám vybrat?
Dafko (33)|2.12.2007 14:06
[QUOTE="mellown"]při výběru stažení Opery Mini 4 se mě ptají na moje zařízení ale E-Ten tam není.. je Opera univerzální? který zařízení mám vybrat?[/QUOTE]

No E-ten tam nie je ale vybral som niečo od HTC a v pohode som stiahol .jar :)
cubehash (156)|3.12.2007 13:48
Tak jsem se dneska rozloučil se svou M700 (poputuje brachovi do auta, jako navigace) a pořídil jsem si HTC TyTN II. :-) už jsem ty různé kompromisy nevydržel. Uvidíme, jak se HTC předvede. A já se jdu přestěhovat o pár threadů vedle :-)))
sunar (10)|7.12.2007 12:35
Prosim, poradte. Poladil jsem si PDA. HR , minimum instalace programu a bez ceske lokalizace. Jsem spokojeny, ale nefunguje mi info o stavu kreditu(GSM). Zadam cislo *22#. Volba se provede (asi i odesle), ale informacni okenko nenabehne stav kreditu). Pri plne instalaci e-ten aplikaci to fungovalo. Nevite ktere aplikace se to tyka? Eventuelne, jak to vyresit jinak? Pausal nechci.:) Dik.
Zabza12 (87)|7.12.2007 15:22
Má novou zkušenost s prodlevou při příjmu hovorů.
Na xda-developers jsem narazil na skin telefonu ve stylu HTC - takový ten fešácký černý vzhled. Vedle jiného vzhledu, což je ptákovina :) , dostalo ovládání telefonu i pár nových sympatických vlastností. Jenže se tím vrátila prodleva při příjmu hovoru. Takže parádička šla pryč.
HondaBoy_ce4you (17)|9.12.2007 12:32
Nemůžeš sem dát link pls? ;)
michallos007 (57)|16.12.2007 16:04
Ludia prosim vas potrebujem radu, urobl som HR a ani jednu e-ten aplikaciu som nenaistaloval okrem backupu ale nemam tam teraz MMS-ky prosim poradte kde to nainstalujem alebo je na to nejaky iny program?? Dakujem za odpoved
DavidBarborka (139)|16.12.2007 22:23
Já jsem po HR nechal ty e-ten ut. nainstalovan pak jsem nahrál cz a potom jsem většinu utilit odinstaloval. MMS jede a tel. je rychlejší to nemluvé o příjmu hovoru už se mi dlouho nestalo abych opakoval haloooo.