Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Opera Mini 4.x

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Prohlížeč pro mobilní zařízení podporující Javu (Java2ME) vyšel už ve své čtvrté verzi. Obsahuje mnoho nových funkcí, ať už jde o možnost zobrazit web na výšku (otočí se o 90°), synchronizace záložek a rychlého přístupu se serverem opera.com, možností definovat vlastní vyhledávače a další. Zkuste a uvidíte!

Zdroj: Opera česky.net

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Synchronizace by se mi libila ve verzi pro Smartphone. Snad to bude ve verzi 9

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Dobry den,

mohl by mi nekdo vysvetlit jak funguje ta synchronizace? Ja jsem si vytvoril ucet a zalozil par zalozek. Pak jsem si pustil operu mini na PDA dal synchronizovat, zadal prihlasovaci udaje, prihlasil se a v Bookmakers mi pribyla nova slozka. Kdyz jsem na ni tapnul, tak se zase zacalo pripojovat, a po chvili se ta slozka otevrela a byly tam ty odkazy co jsem si zadal. Potud snad dobry, ale co dal. Kdyz tapnu na nektery odkaz, tak se zas nekde pripojuji a nic se nestane. Rekl bych ze se udela akorat refresh. Kdyz si na odkaz stoupnu a dam copy, opet se nekde pripojuji a po nejake dobe se mi odkaz zkopiruje do bookmakers a tam funguje. Ale kdybych takto mel kopirovat kazdy odkaz, tak jen hodinu kopiruju. Tak to ma opravdu fungovat? Myslel jsem ze dam synchronizovat a odkazy ze serveru se mi prenesou do PDA.
    A co opacne, kdyz si na PDA vytvorim odkaz, dam synchronizovat, tak se samozrejme zacnu nekde pripojovat a po zkonceni zjistuji, ze se nic nestalo. Na serveru ten novy odkaz neni. Funguje vam to stejne nebo delam neco blbe?

Diky za reakce.

fen fen je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

At delam co delam, tak kdyz chci stahnout do HTC Artemis tak mam napsano, ze tento telefon nepodporuje. Mám zkusit nějakou verzi pro něco jiného?
    Dík

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

A mě zas nefachčí. Jak se to vůbec instaluje ? Nikdy jsem v javě nic neinstaloval. Poraďte. Qtek S200

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

2 fen

stačí jakákoliv verze pro WM zařízení, nebo cokoliv u čeho je napsáno High memory (nebo tak nějak)

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tak sem kousek pokrocil. Zjistil jsem, ze bookmakers z PDA se mi po synchronizaci ulozi na server do nove slozky. To by bylo OK, ale neprisel jsem na to, jak zadat jestli se maji zalozky aktualizovat na serveru nebo v PDA. Ted se to dela vse na serveru, coz mi vadi, potreboval bych to naopak, protoze, kdyz mam na serveru X zalozek a do PDA si nainstaluji novou operu mini, kde zadne zalozky nemam, tak po spusteni synchronizace se mi na serveru vsechny zalozky smazou. Takze nejak postradam smysl cele synchronizace.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Kde seženu verzi pro Hp 6340? :
    Blbá opera du ke konkurenci :no:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Pokud vám při automatickém stažení do PDA tvrdí, že zařízení není kompatibilní, tak proveďte download do PC a teprve pak instalaci staženéhu souboru do PDA.
    A nenechte se napálit! V první fázi vám to bude chtít vnutit starou verzi 3, která se s v4 nedá srovnat! Soubor se musí jmenovat opera-mini-4.0.xxxxx...!

Tak Opera v4 např. pro Artíka je ke stažení v češtině zde

Nováček
    Registrace
    May 2006

Šlape to přes stejný port jako trojka? Myslím kvůli účtování Surf & Mail+ u t-mobile...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Čtyřka není účtovaná, T-Mobile ji vzal na vědomí ještě když to bylo v betě.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Díky. Se mi ulevilo, protože po vyzkoušení čtverky se mi k trojce nechce vracet.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

HTC kaiser

zpocatku me pri kazdem spusteni hlasila ze to neni duveryhodna aplikace a furt tam neoc otravovalo, a po preinstalovani me uz nebeha vubec

ma nekdo podobne zkusenosti?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Celkem jsem se 4 spokojeny, jen stranky, resp. jednotlive clanky na idnes.cz jsou u konce prekryty jinym textem. Snad se to v dalsich verzich opravi. A uvital bych vyhlazovani pisma.

Nevite jeste o jinych softech pro smartphone, kde by se dal nastavit port 80 a tim simulovat brouzdani na webu a mit to tedy v ramci pausalu Twist surf+? Uspesne takhle provozuju ICQ s programem IM+.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Možná trivialita, ale jak přinutím Operu Mini 4 (českou) psát s diakritikou přes HW klávesnici?

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Opera Mini 4.1
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 18-01-2009, 12:40
  2. Opera mini + surf + pda
    Od santox v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-12-2007, 10:12
  3. Opera mini 3