Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vymazání kontaktů

kofola173_ce4you (0)|3.11.2007 22:57
Nemůžu přijít na to, jak vymazat kontakty v HTC Kaiser. Zkusil jsem všechny možné volby v ActiveSync, ale nejde to. V outlooku jsem celé kontakty vymazal.
Zprvu mi to nahrálo z HTC kontakty do outlooku, ale ted už to nejde.
htcjirka (1875)|3.11.2007 23:08
V Mobile Device Centre nastavis,aby byly polozky kontaktu v telefonu nahrazeny kontakty z pocitace.Pak smazes kontakty v outlooku,pripojis Kaisera pri synchronizaci ti to smaze veskere kontakty v Kaiserovi jak potrebujes.Uz jsem to nekolikrat aplikoval proti vuli.
kofola173_ce4you (0)|4.11.2007 08:05
Mam Win XP a pouzivam ActiveSync ne Mobile Centre.
dinks (1)|28.2.2008 18:36
Mám taky XP s ActiveSync a nakonec jsem si musel pomoci sám. Jednou z možností je, když máš po vymazání paměti prázdné kontakty, zazálohovat je třeba pomocí programu PPCPimBackup (výborná věc zadarmo) a potom v případě, že chceš vymazat všechny kontakty, obnovit tímto programem prázdý adresář ze zálohy, kterou si předtím uložíš někam na kartu.
Taky jsem přišel na další a lepší způsob a to jsem fakt ještě nežral. Spustíš si normálně WM kontakty, v nabídce zvolíš Správce SIM a i když nemáš na SIMce ani jeden kontakt jako já, v další nabídce (už tohoto Správce) zvolíš odstranit kontakty. Chvíli to bude chroustat (podle velikosti adresáře), a pak se před každým kontaktem objeví zaškrtávací políčko. V nabídce je nyní možnost zaškrtnout vše, což uděláš, a už zbývá jen zmáčknout odstranit.
Ve Správci SIM bych tuhle možnost fakt nehledal. Microsoft dokáže vždy překvapit. :?
Dej mi vědět, jestli jsem ti pomohl. dinks@volny.cz
Suoraj (704)|28.2.2008 18:52
Udelej si v zalohovacim programu zalohu "prázdna" a pak muzes ničím přemazat něco :-D
Carabei (611)|1.3.2008 20:07
a co takhle program JEYO Mobile Companion? ma pristup do kontaktu a zprav co jsou primo v zarizeni, pak jen Select All a Delete;)