Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde active sync, pouze nabíjí

jokerik (5)|28.10.2007 12:01
CHtěl bych Vás poprosit o pomoc...už dva dny nemohu synchronizovat své MDA VARIO pres USB s Active sync...Nejhorší je že ho PC vůbec nevidí, to jsem usoudil dle toho že nedetekuje Vario ani při WM5torage....Vždycky všecko fungovalo v pohodě a najednou z ničeho nic to nejde....Zkoušel sempropojení i na jiných PC a stále to samé....Při propojení Vario normálně nabíjí ale s Pc se nespojí...Už sem zkoušel snad vše co jsem tu našl..přeinstalovával sem Active sync, dělal soft reset dokonce i hard reset a pořád to samé...Prosím nevíte někde v čem může být ta chyba?Děkuji za pomoc
ElSoft (1244)|28.10.2007 12:10
zkusil bych jinej kabe, SR, pak HR a nakonec reklamaci
jokerik (5)|28.10.2007 19:38
To už sem všechno zkoušel..jinej kabel...soft i hard reset a nic nepomohlo...horší je že tam nemám ofiko room takže na reklamačku nemůžu...Nemůže to bejt v něčem jiným...někde sem tady na fóru četl že měl někdo podobný problémy, ale už tam nebyla nikde žádná odpověď jak to vyřešil..
penik (61)|28.10.2007 20:50
Já měl podobný problém před 14 dny. Zkusil jsem vše, mimo jiného kabelu, protože jsem jiný neměl.

Skončil jsem až u reinstalace celého PC. Spadlo mi to poté, co jsem z Windows Update aktualizoval ovladače síťové karty. Od té doby si E-TEN M700 ani nešrtnul, jen nabíjel.

Po reinstalaci PC vše opět maká jak má.
jokerik (5)|31.10.2007 22:11
Tak můj problém je hardwerový, protože jsem včera měl štěstí a při hýbání kabelem v konektoru Varia se mi MDA nakonec spojilo a já mohl udělat flash na původní T-mobile rooms Teď už můžu v klidu reklamovat:)
Xondra (2)|2.11.2007 19:26
Ahoj! Mám stejný problem.. Zkoušel jsem snad všechno a pořád nic.. Poze se to nabíjí.. Mám Mio A700... Poprvé se připojila v pohodě.. A pak konec.. Už se na USB jen nabíjí.. Taky by mě zalímalo čim to je..
Bongoman (69)|14.11.2007 17:14
A neni to náhodou firewallem??? Mně tohle dělalo nedávno když jsem si nainstaloval novej NOD32 3. verzi, kterej má vlastní firewall. Dodneška sem nepřišel nato jak to napevno přenastavit aby mi to ActiveSync pouštělo, tak sem si tam firewall vypnul a dál používám svuj starej a nastavej = všechno zase chodí jak má...
Xondra (2)|16.11.2007 19:41
Firewall mam vypnutej a v nastavení antiviru nikde ani zmínka... Ale stejně.. -zkoušel jsem to na čtiřech PC a nic.. Podařilo se mi to synchronizovat jen přes bluetooth..
chnapka (31)|10.12.2007 00:43
mě pomohlo vypnout firewall. pouzivam Eset Smart Security.
JecminekMaselnik (464)|10.12.2007 08:39
vario dělávalo takovou prasečinku: když se nainstaluje AS, vytvoří se ve windows nový síťový adaptér, který je viditelný pouze při připojeném zařízení. U varia mi to dělalo to, že se adaptér vytvořil, ale v nastavení neměl nabindovaný protokolo tcp/ip. Stačilo ho povolit a sláva.... Nejspíš to nepomůže, ale zkontrolování zabere pár minut.
jiripolasek (14)|15.12.2007 21:08
Mel jsem stejny problem, pricinou byla instalace Nod32, pomohlo vypnuti firewallu.
Lotr Kamil (1)|4.1.2008 11:40
Jde o chybu ESET Smart Security (v automatickém režimu firewallu) , která prý už je v nové verzi 3.0.621 opravena.
viz changelog Esetu.
murder_ce4you (24)|15.1.2008 19:07
Heeelp prosím V sobotu mi odešla základní deska (MSI) začal se hřát procesor tak jsem to vypnul a už nezapnul, ten den jsem MIO neměl vůbec připojeno, do té doby chodilo vše super. Včera jsem koupil novou desku (Gigabyte) smontoval to udělal čistou instalaci Win XP stáhl všechny update, nainstaloval Office 2007, nainstaloval jsem ActiveSync z CD (pak i nejnovější 4,5 a dokonce jsem zkusil nahodit Visty a stejný výsledek) a MIO A501 se mi nepřipojí po připojení kabelu se nainstaluje jako neznámé zařízení a po chvilce mi to napíše v bublině u hodin Zařízení USB nebylo rozpoznáno Jedno ze zařízení USB připojených k počítači nepracuje správně, připojte zařízení znovu nebo připojte jiné zařízení. Na MIU svítí jen dobíjení jinak funguje normálně. Včera jsem hned znovu přeinstaloval wokna z MIA jsem na noc vyškubl baterku ráno HR a vše beze změn. Nevíte někdo co s tím? Mám stažený poslední update na MIO, ale bohužel nedostanu ho do MIA prostě je neviditelné (neznámé zařízení) Díky moc za jakoukoliv radu nechce se mi to posílat do servisu.

Tak už nic včera odesláno do servisu, dám vědět co tomu bylo.