Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hardwarove klavesnice pro LOOX C550

fairnico (5)|24.10.2007 18:35
1/ Na drivejsim L410 jsem mel naisntalovanou klavesnici Palm pred IrDa a fungovala OK. Na C550 nejde nainstalovat, vubec tim ze kdiz vlozim CD do PC a vyberu klavenici na instalaci, pise mi PC ze nezna cim otevrit program soubor keyboard.prc
Muze to byt asi uzpusobene tim ze na L410 byl Windows CE (asi) a tady WM5 ? Da se to s tim neco delat ?

2/ S jakou harwarevou klavesnici mate zkusenosti, ze funguje ?

Diky za tipy.
prtdlacka (179)|24.10.2007 20:09
pouzivam Freedom UK a bez problemu (z tech "kvalitnejsich" byla navic o polovinu levnejsi nez HP)
jojolaser (82)|28.10.2007 16:03
Tiez pouzivam Freedom, ale pozor, su dve verzie a jedna nefunguje (nebol ovladac). Ale ta bola myslim starsia a uz nejde ani zohnat. V nejakych mojich starsich prispevkoch je navod, ako tu novsiu Freedom klavesnicu rozchodit.
fairnico (5)|28.10.2007 16:13
Prave jsem si koipil FreedomKeyborad. nainstaloval na PDA, objevila se ikona BTkeybd v menu start, kliknu a nic. Mam PDA a klavesnici sparovane, ale nic. Kde je chyba. pouzival jsem Freedom keyboard, ale tam se nabizii pouze L710 a potom je uvedeno ze ma WindowsCE.
Asi budu muset zkusit Freedom keyboard II.

[QUOTE="prtdlacka"]pouzivam Freedom UK a bez problemu (z tech "kvalitnejsich" byla navic o polovinu levnejsi nez HP)[/QUOTE]
fairnico (5)|28.10.2007 18:32
Takze: Freedom keyboard na C550 mi nefunguje. Stahnul jsem si i nejnovejsi drivery z Freedom input, ale i tam porad mabizi pouze L710 a L720 a s nimi WinCE_Widcomm a mozna tady je problem, protoze C550 ma WindowsMobile.
Kazdopadne, BTKkeyb se instalovala. Kdyz kliknu z menu Start nic se nedeje, kdyz klikny ze slozky programs objevuje se zprava: The file BTKeybd cannot be opened. Either it is not signed with a trusted certificate or one of its compunents cannot be found....

takze co mam delat. Opakuji: je to klavesnice Freedom Keybord ne Freedom Universal Keyboard.

Prosim poradte...
Diky !
gartik (46)|7.11.2007 00:03
Já mám klávesnici od umaxu a funguje skvěle.. připomínám že to je externí klávesnice do USB
Carabei (611)|8.11.2007 21:08
co takhle zkusit nainstalovat widcomm/broadcomm?