Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: X500 a Vodafone live, sms gratis

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Zdravim. Poradi mi pls nekdo, jak zprovoznit na X500 (WM6) Vodafone live? Datovy profil mam pravdepodobne nastaveny spravne, ale nemuzu to rozjet Predpokladam, ze bych to mel mel spustit pres Internet explorer, nebo se myslim? Nevite aspon, jaka je domovska adresa, kdyz se na ten live prihlasim?
    Dale bych radeji rozjel tu java aplikaci na posilani sms zdarma, akorat je problem se stazenim. Podarilo se to nekomu rozchodit?

Za vsechny rady budu vdecny.
    Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Heh, no to by me taky zajimalo , planuju si ted taky zaridit ty sms gratis, pak dam vedet poznatky esli sem to rozjel nebo ne...Kazdopadne hazejte sem infa tykaciji se teto problematiky, diky!

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Prozatim se mi podarilo zprovoznit javu (i pod WM6 - stacilo nainstalovat midp20en-6_1_0.cab), a nastavit datovy profil. Sehnal jsem taky tu java aplikaci: jar soubor je pro vsechyn stejny, ale jad se generuje dynamicky pri stazeni. Takze je potreba tento soubor zeditovat a prepsat tam vlastni cislo + jeste dalsi veci, na ktere jsem jeste neprisel
    Docela dobra diskuze je tady: Forum Mobilmania. Ale porad nevim, jak ziskat to heslo do jad souboru .

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Asi jsem mohutna lama ) , moh bys mi prosim poradit, kde stahnu midp 2.0 ***.cab ? Jeste se v tom moc neorientuju, mam x500+ teprve par dni a je to moje prvni pda :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

IBM J9 WEME MIDP20 JMM - v. 6.1.0 - QVGA a IBM J9 WEME MIDP20 JMM - v. 6.1.0 - VGA

viz. http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=1333&st=90

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Tak moje dalsi zkusenosti s Vodafone live a SMS Gratis jsou popsany zde.

Podobná témata

1. Vodafone Student SMS Grátis
    Od LUK.Krejci_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 10-06-2008, 12:11
  2. Vodafone Student SMS Gratis na Kaiserovi
    Od DJakub v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 10-05-2008, 20:36
  3. A701 a Vodafone live!
    Od tomolovic v sekci Mio