Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Problém s HP Ipaq 514

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Zdravim,

mám problém s HP Ipaq 514 - když používám ICQ v mobilu (přes gprs/edge) a někdo mi zavolá, tak se mi odpojí icq. Je to hodně nepříjemný, furt natahovat znova userlist apod, sosá to dost dat... Jedná se o vodafone.

Předem díky za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já myslím, že tohle se ovlivnit nedá prostě když někdo zavolá tak přestanou fungovat ostatní sítě jako gprs/edge nebo wifi to je prostě fakt.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To není ani problém ani chyba 514ky. To je prostě vlastnost GPRS/EDGE. U UMTS je to jinak, to ovšem nemá ani Vodafone ani iPAQ 514.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Díky moc za odpovědi, jsem klidnější :-).

Mně to zarazilo proto, že když jsem ještě míval SE K750i s aplikaci JIMM tak se mi tohle nestávalo...

Mějte se

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj, mam problem s IPAQem. Pri psani SMS a novych kontaktu lze pouze psat cislice, a nejde to zmenit pomoci hvezdicky. Zmizelo i v pravem hornim rohu info v jakem modu je klavesnice nastavena. V kalendari a vsude jinde to funguje normalne, nevite cim by to mohlo byt??? Predem dik za odpoved.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mě se něco podobného stalo po nainstalování české t9. Nešlo mi přepínání ani se mi nechtěli zobrazit symboly. Pomohl hardreset ( bylo to týden po zakoupení takže to ani nemrzelo a nehledal jsem jiné varianty ). Myslím že chyba bylai v tom že jsem ji instaloval na neodemknutý telefon, ale teď se na fóru mobilnautu objevují další "šťastlivci" co mají podobný problém. Není to náhodou i váš případ?

Nováček
    Registrace
    May 2007

to wir2k: při instalaci české T9 se mi stalo to samé ale stačilo T9 v Nastavení/Odebrat programy odinstalovat, odemknout telefon a znova nainstalovat a frčí to bez hard resetu:yes:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od a.modry
    SE K750i s aplikaci JIMM tak se mi tohle nestávalo...
    Nestávalo? To jsi si asi jen nevšimnul - je možné, že se aplikace JIMM buď opět sama připojila (jako to umí třeba Agile) nebo se tvářila jen jako připojená.

Podobná témata

1. iPAQ HW6515d - problém s GPS
    Od Dedex v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-01-2008, 20:13
  2. hp ipaq rw 6815 problem BT
    Od mynickname v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-01-2007, 11:05
  3. Problem s IPAQ File Store u iPAQ rx3715
    Od horicky v sekci + Soubory & Paměťová média