Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Evolve

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Ahoj,nainstaloval sem na sd kartu soft. a mapu z orig. Cd (původního) a nejde mi nabehnout na navigaci. pomozte prosímm. ,co ještě udělat aby to bylo ok.?dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

jo a je to Evolve x261

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám dojem , že to musíš registrovat. Odkaz kde se registrovat je na samotném CD v nějakém PDF. Už si to přesně nepamatuju. Hledej.
    Pak ti na základě registrace, kde udáš číslo přístroje pošlou malý souborek a ten musíš spustit a on něco zapíše na tu CF kartu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Mira_A
    Mám dojem , že to musíš registrovat. Odkaz kde se registrovat je na samotném CD v nějakém PDF. Už si to přesně nepamatuju. Hledej.
    Pak ti na základě registrace, kde udáš číslo přístroje pošlou malý souborek a ten musíš spustit a on něco zapíše na tu CF kartu.
    díky ,už sem problem vyřešil, ty puvodní soubory sem naštěstí nevymazal(zálohoval). Tak sem je použil s tím že ty další soubory z CD sem přepsal ty co byli špatné... PS: zkoušel sem totiž ten navigon nebo co a pak to právě nefachalo....:!: :!:

Podobná témata

1. Igo 8 - Evolve x261 - jde to a jak?
    Od miras.cz_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-07-2010, 00:37
  2. Evolve TouchTraxx
    Od Drolan_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-02-2008, 21:15
  3. evolve x261
    Od maca1111 v sekci Navigon