Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pomoc asus 535

jfk.f1 (1)|8.10.2007 18:00
Ahoj.Přátelé jsem úplně v háji.Mám Asus p 535 a 2g kartu tom tom.Evropa.To není důležitý,ale jde o to že jsem nainstaloval nějaké skiny včetně spb shell a jiných.Když jsem je chtěl ale odinstalovat,tak to nešlo nebo jen částečně a tak jsem udělal měkký reset.Nepomohlo.Šel jsem na to tvrdě a udělal kompletní,ovšem ted nenaskočí ani základní obrazovka na kalibraci displeje a další.Prostě jen operátor,a žádné nadcházející události a to dokonce dvakrát pod sebou.Tlačítka nereagují vůbec na nic,nemluvě o navigaci.Mám obavu jestli jsem nesmazal i windows.Je to vůbec možné???Mám tady českou 5,ale nespojím se ani bluetoothem.Nic nejde.nevíte někdo co s tím.jestli je to jen zamrzlé nebo jsem to celý doje..l??Jsem koště,vím.Zkusím všechno,tak děkuji za rady.Díky všem.
Marian Veselý (662)|10.10.2007 12:56
Obnovte PDA do továrního nastavení
xaries (195)|12.10.2007 19:13
Podle meho je to tim ze restartujes s kartou v pda ja ji musim vytahnout abych mohl restartovat jinak to zamrzne
JoU81_ce4you (116)|12.10.2007 20:26
Kartu tam muzes nechat, telefon vypni podrzenim zapinatka, az bude vypnuty, tak drz sipknu nahoru a zapinatko, zobrazi se varovani o ztrate dat, dej zelene sluchatko, a je to resetovany. Pokud se to neresetne - reklamace, pokud ano, napis dalsi problemy :D