Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: rx4240-obecný problem stávajících uživatelů

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

zjistil jsem na tomhle foru a webu jeden maly problem tykajici se jak dotazu kolem meho PDA a i ostatnich,dokážete tu sice skvěle poradit ale nějak zapomínáte že tu přichází nový majitelé smartphonu,pdacek atd.Vzdycky se tu dozvim jaky skvelej ten program je a co umi ale ze k tomu aby mi bezel si budu muset aktualizovat windows nebo stahnout program kterej je snad samozrejmost( viz.MICROSOFT .NET CF 2.0) mi tu nikdy uz tak nejak nezdeli...a litat tu po prispavkach treba i rok zpatky je docela masakr kdyz kazdej den jich pribude aspon sto novych....co teda s tim???udela se novy forum pro napulblbečky který ví jak pracovat s pda ale potrebovali by zakladni softwarovej rozjezd...poradi mi nekdo???
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Myslím že základní softwarovej rozjezd je na každým samostatně, asi to taky každej vyzkoušel, instalace desítek programů, zbyde pár který vyhovujou a holt potom HR. Sice to chvíli trvá, ale člověk se toho naučí víc než kdyby se jenom ptal.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. be•on•road - rady a zkušenosti uživatelů
    Od P800_ce4you v sekci Be-On-Road
    Reakcí: 203
    Poslední příspěvek: 03-03-2015, 14:03
  2. Oficialni vyjadreni HTC k upgradum stavajicich zarizenich na Windows Mobile 6
    Od Saman_ce4you v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-03-2008, 17:59
  3. Mio zkušenosti uživatelů
    Od jakas_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-10-2007, 18:29
  4. Nejčastěji kladené otázky uživatelů na technické podpoře
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 27-02-2007, 14:07