Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nevim jak na to ( GX.dll)

NeoPlex_ce4you (248)|12.4.2004 13:22
Zdar vsem. nedavno sem si vsiml ze je na pocket pc doom4ce (freeware) ,ale mam problem . hra vyzaduje GX.dll mam ho stazene,ale nevim co s tim mam udelat tak aby mi to fungovalo??? mozna sem to napsal dost nesrozumitelne tak pokud je mezi vamy nekdo kdo ma zkusenosti s instalaci doom4ce tak mi prosim vas pomozte urcite vite o co jde.
Sajbrt (113)|13.4.2004 16:45
Pokud .dll nefunguje s toho samého adresáře jako .exe, zkus GX.dll nakopírovat do asresáře \Windows. Většinou ho program najde.
Jura
Pavel Koza (4761)|14.4.2004 17:28
[QUOTE="NeoPlex"]Zdar vsem. nedavno sem si vsiml ze je na pocket pc doom4ce (freeware) ,ale mam problem . hra vyzaduje GX.dll mam ho stazene,ale nevim co s tim mam udelat tak aby mi to fungovalo??? mozna sem to napsal dost nesrozumitelne tak pokud je mezi vamy nekdo kdo ma zkusenosti s instalaci doom4ce tak mi prosim vas pomozte urcite vite o co jde.[/QUOTE]

Nepisete, jake mate zarizeni. U novych by mela byt knihovna GX.dll primo v ROMce, u starsich je nutne ji tam dohrat. A to bud do slozky \Windows, jak uvadel kolega vyse, nebo primoodo slozky s .EXE souborem.