Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SMSky + Dlzka hovorov

kongen (7)|1.10.2007 09:00
Na P535 som nasiel jeden problemik s SMS spravamy...ked chcem poslat SMSku niekomu co mam v kontakte a ma viacej tel.cisel tak mi umozni poslat SMSku len na jedno cislo (vacsinov mobilne) ... ma niekto rovnaky problem? Ak ano pomohlo by dake temporary solution ;)

Druha vec...kde viem zisiti celkovy cas prichadzajucych/odchadzajucich hovorov? Kde to mozem resetnut?

PORADTE !!!
Zdenek Malinsky (9781)|1.10.2007 09:46
Nemáš možnost u vkládaného kontaktu na některém tlačítku "otevřít kontakt" a pak si vybrat z více čísel?
xhladi07 (525)|1.10.2007 09:59
No, s tema sms..

Chytry Bill mysli za Tebe a tak vi, ze sms lze poslat jen na cislo mobilni. Bohuzel to neni vzdy pravda. Holt Microsoft. Jedine reseni viz Zdenek.

No a pocitadlo hovoru je v telefonni casti v call history pod tlacitkem menu a call timers. Je tam i reset..
kongen (7)|1.10.2007 10:21
Zdenek, xhladio07: Diik, je to presne tak ako ste napisali :) !!!
Zdenek Malinsky (9781)|1.10.2007 10:44
Už je tradicí, že všechny problémy se hází na Billa a na Sunnysoft. :? V tomto případě je chyba spíše u výrobce PDA, přesněji autora ROMky. Treo mi dá na výběr všechny čísla.
xhladi07 (525)|1.10.2007 11:34
Nadavam na Billa porad, protoze proste nektere veci mi nevyhovuji. Jsem proto spatnej?

Treo ma WM?
Zdenek Malinsky (9781)|1.10.2007 12:22
Dobrýtro :D Představ si, že Treo už má druhý, resp. třetí model s WM. Proto tu o tom píšu, takže jak je vidět, není to chyba MS, ale autora ROMky, co a jak udělá na posílání SMS.
Karras (2)|1.10.2007 12:25
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Už je tradicí, že všechny problémy se hází na Billa a na Sunnysoft. :? V tomto případě je chyba spíše u výrobce PDA, přesněji autora ROMky. Treo mi dá na výběr všechny čísla.[/QUOTE]
So spravou kontaktov a zakladnou aplikaciou na odosielanie sprav nema autor romky nic spolocne.