Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Zapojení sluchátek - Voice speed dial

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Potřeboval bych poradit co s tím když po každém zasunutí jacku sluchátek do A701 se spustí Voice speed dial - Voice Tag a aktivuje se nahrávání. Když to zruším, okamžitě se to spustí znovu a tak pořád dokola. V podstatě nemůžu mít vůbec zapojené sluchátka. Hledal jsem to jak v nastavení telefonu, tady, tak i v googlu a nic U origo "pecek" to nedělá, jenom při použití jiných sluchátek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Pokud mas origos sluchatka, tak mas bud stale sepnute tlacitko pro hlasove vytaceni , popr zkrat na kabelu, ktery tento stisk simuluje, pokud mas neoriginalni sluchatka, tak to asi nesouhlasi pinove.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Díky za radu, už mě to začíná docvakávat. U origo sluchátek mě to nedělá, takže to asi bude problém v pinech. A asi to bude souviset s tím, že to jsou sluchátka s normálním jackem na který používám redukci na mini jack. Takže bude problém asi v té redukci. Už jsem se ptal u "obchodníka", ale nabídli mi jenom tu samou redukci co už mám a poradit mi nijak nedokázali...

paaja_ce4you
    Guest

mrkni <a href=" http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=22659&dd=0&fi=0">Zde</a>

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

To paaja:
    díky moc za odkaz, nechápu že jsem tak špatně hledal, a to jsem opravdu hledal kde se dalo ops: Je to tam vše vysvětlené.

Podobná témata

1. volani posledneho cisla po zapojeni sluchatek
    Od koleno_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-10-2009, 11:49
  2. Odstraneni ikony Voice speed dial
    Od tom028 v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2009, 21:17
  3. voice dial soft
    Od grapher v sekci Co se jinam nevešlo