Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: TomTom 5.21 - aktuální mapy ??

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ahoj, mám T-mobile Vario a TomTom 5.21, chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte jaké jsou nejaktuálnější mapy - čísla ?? Popřípadně, zda-li existuje novější TomTom aplikace na Vario??

Omlouvám se, že s tím otravuju a otevírám nové téma, ale jediné téma, které jsem našel bylo zamčené...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Aplikace není přímo pro Vario, takže existuje řada TomTom 6. Na 5.21 nejsou všechny mapy kompatibilní. Jinak poslední verze mapy Eastern Europe pro verzi 6 je tuším v680.1536.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

děkuji moc, objednám 6ku !!

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

No, já bych posečkal a zakoupil již snad připravovanou 7 pro PDA. Snad to nebude dlouho trvat.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

mates : no ja mám ještě takový nápad, že bych koupil ted u T-mobilu ten Touch, zda se mi peknej a hlavne malej, ale nevim jak je na tom s vykonem. Nicmene na nem by ta 7čka TT měla chodit!!??

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Problem u Touche je malo RAM.Napriklad pri pouzivani IGO na HTC Touch vyskoci obcas hlaska o nedostatku pameti.S TomTom 6 by nemel byt problem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

To nebude problém paměti, ale iGO, nebo některých jeho doplňků... Používám hlas Jitka, který jsem někde našel, a v cíli to má hlášku "Dojeli jste do cíle... www.navigace....". A tehdy pravidelně vyskočí "memory full" a pokud mám zapnuté nahrávání trasy, tak je to v řiti, trasa se neuloží... Jinak to "memory full" to občas hlásilo i s původním hlasem.

Podobná témata

1. Mapy TomTom
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 10-02-2008, 20:14
  2. TomTom a hlidani aktualni rychlosti
    Od necry_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-07-2006, 21:25
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 23:05