Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 49 z 49

Téma: Asus P535 - problém - zamrzá GSM

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

mohl bych poprosit o link na soubor s tou verzi 4.9.1, pripadne zaslat na mail ? diky moc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Ked to tu tak citam, tam ma napada este jedna vec, platna pre Slovensko. Na viacerych forach sa riesil tento problem, ale na roznych pristrojoch. Takmer vzdy bolo podozrenie na chybny GSM modul. Ale pomerne casto bol problem s T-mobile SIM kartou, ktora tieto problemi sposobovala. Po jej vymene (zmena operatora/ prenesenie cisla) viacero ludi avizovalo, ze problemy s neprijatymi hovormi a SMS zmizli. Mozno aj toto by mohol byt jeden z dovodov moznych problemov... (urciite v SR)

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od tomsoft
    Pánové, když jsem pročítal všechny ty příspěvky, říkal jsem si co to všivhni mají za mobil? Aha, vlastně stejný jako já. Mám taky P535ku, v říjnu to bude 2roky. A musím říct, že nikdy jsem neměl nejmenší problém s čímkoli v PDA. Žádné problémy s příjmem hovorů, sms a jiným. Pravda starám se o něho jako by byl můj vlastní, ale to asi všichni z nás. Pravidelně je co to někde na netu najdu (ne vždy na ASUS) aktualizuju fw radia. Nevím jestli mám nějaký zázračný kus, ale fakt nevím co je to mít problém s ASUSem.
    A musím říct, že jsem maximálně spokojen. V současné době mám ASUS u kolegy (hádejte u koho) a přidává se RAM na 128, tak jsem zvědav.
    Tipuju že určitě nemaš SIM od Vodafonu?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od Dr.Sney
    mohl bych poprosit o link na soubor s tou verzi 4.9.1, pripadne zaslat na mail ? diky moc.
    Najdeš ho přímo na oficiálních stránkách výrobce.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Asus P535 - problém s odesíláním sms
    Od Psychos_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-03-2011, 11:49
  2. Asus P535 - problém - nabíjení
    Od rocky33_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-10-2008, 09:53
  3. ASUS P535 - Problém se zadáváním hesla po SR