Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FW V01.0733.00

maikee_ce4you (0)|24.9.2007 11:10
Dobre dopoledne vsem,

zkousel nekdo V01.0733.00 na A639

1. Enable Remote Desktop Mobile Function
2. Support SDHC card
3. Fixed problem: SD card can’t be identified after suspend/resume
4. SD build-in driver support IGO
5. Fix problem: if plug-in car charger then there is no GPS signal found.


Hlavni je asi bod 3)


maikee
Kruger !!! (26)|24.9.2007 13:01
Pokud je ceska verze, tak jo, tyto uvedene chyby jsou opravdu opravene a ty SDHC v te nove verzi ooravdu jedou ;-)
maikee_ce4you (0)|24.9.2007 13:05
[QUOTE="Kruger !!!"]Pokud je ceska verze, tak jo, tyto uvedene chyby jsou opravdu opravene a ty SDHC v te nove verzi ooravdu jedou ;-) [/QUOTE]


Ceska verze uz je taky.
Ja jsem zatim zkousel SDHC patch, ale potom me prestala fungovat original iGO karta, takze to slo hnedka pryc.
Kruger !!! (26)|24.9.2007 13:06
no a to je prave bod 4 ;-)
maikee_ce4you (0)|24.9.2007 15:25
[QUOTE="Kruger !!!"]no a to je prave bod 4 ;-)
[/QUOTE]

To ano, ale zkousel to nekdo?
Vecer to zkusim flashnout.
Kruger !!! (26)|24.9.2007 17:53
Jelikoz mam k dispozici i českou a anglickou verzi A639 tak na anglické verzi jsem to zkousel a iGO normálně funguje ;-) NA české to testovat zatím nebudu tam mam zatim WM5 a nemám chuť dokud to pořádně netestnu na té anglické zkoušet, jelikož problémů s tím bylo hodně. Ale s klidem můžu prohlásit, že ANGLICKA verze je OPRAVDU již OK!
maikee_ce4you (0)|25.9.2007 08:36
[QUOTE="Kruger !!!"]Jelikoz mam k dispozici i českou a anglickou verzi A639 tak na anglické verzi jsem to zkousel a iGO normálně funguje ;-) NA české to testovat zatím nebudu tam mam zatim WM5 a nemám chuť dokud to pořádně netestnu na té anglické zkoušet, jelikož problémů s tím bylo hodně. Ale s klidem můžu prohlásit, že ANGLICKA verze je OPRAVDU již OK![/QUOTE]

Ja jsem zkousel ceskou verzi a je to taky OK. Jeste zkusim SDHC kartu, ale snad uz to nebude delat problemy.
merka (30)|25.9.2007 11:10
Zatím CZ verze jede bez problémů (jenom tam nahrát všechen soft, který jsem tam měl předtím zabralo docela dost času). Jede SDHC, iGo, GPS v nabíječce - vypadá to nadějně.
maikee_ce4you (0)|25.9.2007 12:59
[QUOTE="merka"]Zatím CZ verze jede bez problémů (jenom tam nahrát všechen soft, který jsem tam měl předtím zabralo docela dost času). Jede SDHC, iGo, GPS v nabíječce - vypadá to nadějně.[/QUOTE]

Souhlas. Zkousel jsem SDHC 4GB Corsair class2 a OK.
Predchozi release WM6 mel byt spise betou