Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 52

Téma: Internetová Rádia pro MDA, XDA, DataPhone a QTek na WM2K3PE

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..to lze tedy poslouchat pomocí MDA jen tyto tři rádia? Vlezl jsem na live/atlas.cz,kde jsou odkazy na internetová rádia ve větším množství,a po kliknutí na příslušný odkaz mi windows media player zahlasí že nemůže tento formát přehrát..
    Vlezl jsem na www.radio1.cz,tam je také odkaz na živé přehrávání,a také to nefunguje..
    Co dělám špatně? daří se někomu z vás poslouchat Rádio1 přes internet na MDA? V zásadě mi jde o poslech především tohoto rádia,stejně doma věž na nic jiného skoro nepřeladím..
    Ale radou jak přehrávat i jiná rádia,než jsou ty tři na této stránce zmiňovaná nepohrdnu!
    Děkuji

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od xp
    ..to lze tedy poslouchat pomocí MDA jen tyto tři rádia? Vlezl jsem na live/atlas.cz,kde jsou odkazy na internetová rádia ve větším množství,a po kliknutí na příslušný odkaz mi windows media player zahlasí že nemůže tento formát přehrát..
    Vlezl jsem na www.radio1.cz,tam je také odkaz na živé přehrávání,a také to nefunguje..
    Co dělám špatně? daří se někomu z vás poslouchat Rádio1 přes internet na MDA? V zásadě mi jde o poslech především tohoto rádia,stejně doma věž na nic jiného skoro nepřeladím..
    Ale radou jak přehrávat i jiná rádia,než jsou ty tři na této stránce zmiňovaná nepohrdnu!
    Děkuji
    Na live.atlas.cz/pda nehrají dokonce ani ty tři.
    Chyba je v souboru, který odkaz odesílá.
    Radií je samozřejmě víc, dám je tam časem.
    Pokud na nějaká funkční rádia narazíš pošli mi odkazy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od xp
    Děkuji

Zvlastni ted mi radio 1 funguje. Ale vic by se mi libilo BBC Radio 1. Neznate nekdo adresu? Jestli ovsem vysila.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..jéééééé...děkuji! To byla ale rychlost.. Večer usnu s problémem,a ráno mrknu na stránky a.. No prostě super!:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Zdravím...
    nevíte někdo proč mi nejde přehrávat iradoi v 16kbit rychlosti oři připojení k netu pomocí LAN?
    32kbit a výš mi jde ale vždy tak 10-15 sec. a pak med.plaer napíše buferring,5sec. pauza ,pak to zas chvilku hraje a pořád dokola....
    NA těch 16kbit se spustí med.plaer,napíše playng a nehraje nic.Přitim když jedu přez GPRS tak 16kbit hraje perfektně....
    Je divný že přez LAN by vyšší bitrat šel (ikdyž trhaně) a nižší né...už nevím kde co nastavit.....
    DAVID

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od danieldavid
    Zdravím...
    nevíte někdo proč mi nejde přehrávat iradoi v 16kbit rychlosti oři připojení k netu pomocí LAN?
    32kbit a výš mi jde ale vždy tak 10-15 sec. a pak med.plaer napíše buferring,5sec. pauza ,pak to zas chvilku hraje a pořád dokola....
    NA těch 16kbit se spustí med.plaer,napíše playng a nehraje nic.Přitim když jedu přez GPRS tak 16kbit hraje perfektně....
    Je divný že přez LAN by vyšší bitrat šel (ikdyž trhaně) a nižší né...už nevím kde co nastavit.....
    DAVID
    U mne na MDAII to jede Ok na LAN 10,16,32,64,128 i 256 kbps a 10,16,32 a 44kbps na GPRS. (44 jen když jsem někde na dědině nebo k ránu) - Jsem u Eurotelu s APN : "Internet.Open.S"

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Jeste ke stremovanym radiim. Pokud by to to nekomu zadrhavalo, pomohl mi patch z teto stranky:
    http://www.sourceo2.com/O2_Developers/Devices/O2_Xda_II/XdaIIRom.htm
    Patch

Milan

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od hajekm
    Jeste ke stremovanym radiim. Pokud by to to nekomu zadrhavalo, pomohl mi patch z teto stranky:
    Patch

Milan
    To samé dělá GB-SOFT GPRS & Audio Tweak

Zadrhávání je spíš ale věcí nedostatečné rychlosti datového toku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Jiří Graz
    Patch

Milan
    No nainstaloval jsem si to ale vypadá to jinak. Není to česky...nevíš proč?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Chuck
    Citace Původně odesláno od Jiří Graz
    Patch

Milan

No nainstaloval jsem si to ale vypadá to jinak. Není to česky...nevíš proč?
    Česky je to pouze s nainstalovanou češtinou.
    Pokud je nainstalovaná a aktivovaná čeština přepokládám, že v registrech je:

\hkcu\mui\curlang=1029
    \hklm\mui\enable=1

Pokud jsou tyto hodnoty v registrech, tak je to česky a pokud ne, tak je to anglicky.
    (Platí pro verzi GB-SOFT Tweak z 02.04.2004)

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Rád bych věděl, zda ač nejsme majitelem MDA, XDA, ale PDA, mohu taky poslouchat a jestli neexistuje i zde nějaký "patch", aby se rádio nezadrhávalo.
    Děkuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od PeZ
    Rád bych věděl, zda ač nejsme majitelem MDA, XDA, ale PDA, mohu taky poslouchat
    ... samozřejmě že ano. Zrovna teď na svém iPAQu poslouchám Radiožurnál ... :-)

Jinak díky Jiřímu G. za užitečný přehled streamovaných rádií, už mám jeho stránku v oblíbených ...

PavelR.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 17-07-2009, 15:50
  2. internetová rádia na MDA Vario
    Od jsdavid v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 13-09-2006, 12:23
  3. Kryt na Qtek 2020 Dataphone II
    Od melichz v sekci Zbývající PPC