Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC S710 - nováčkovy dotazy

marben_ce4you (0)|30.8.2007 21:58
Zakoupil jsem si HTC S710 a protože nejsem v užívání Windows Mobile zkušený, tak by mě zajímaly tyto věci:

1. Nenašel jsem vhodný textový editor pro editace texťáků (html, php, txt), který by uměl přepínat mezi ANSI a UTF. Pokud editor nerozezná kódování, abych mu ho mohl ručně nastavit. Existuje něco takového?

2. Oproti dřívější Nokii N70 mi chybí tlačítko "tužtička", pomocí kterého se prováděly v textu operace kopírování/vyjmutí/vložení. Existuje nějaká i sw náhrada?

3. V případě, že by telefon totálně zatuhl a nešel provést reset z nabídky ani po vypnutí a zapnutí telefonu - je nějaká jiná možnost?

4. Předpokládám, že většina komerčních aplikací je vázána na IMEI telefonu. Je pak možný převod v případě, že bych si pořídil jiné zařízení?

Předem díky za odpovědi na mé začátečnické dotazy.
Dundy_ce4you (48)|31.8.2007 00:06
1. nevim :-) pouzivam vestaveny word
2. Kopirovatko neni. Pokud neni v aplikaci tak je smolik.
3. Uplny reset je tu http://www.modaco.com/C550-Hard-Reset-Video-Gui-t228852.html

4. Nektery SW je blokovany jen cislem.Nektery na jmeno zadane v telefonu v sekci info o vlastnikovi. Na IMEI asi nic moc.
vpx (529)|31.8.2007 08:20
je na to nejaka utilitka Copy/Past myslim.....
Bodl99 (12)|31.8.2007 13:13
ano exisruje ulitka na kopírování a vkládání textu jmenuje se VITO CopyPaste stačí program zkopírovat do zařízení a tam ho spustit. Když pak chcete něco zkopírovat stačí podržet joystick a vyskočí nabýtka. program je zdarma, takže neni co řešit. A skoušel jsem ji na S710 ;)
marben_ce4you (0)|31.8.2007 19:48
Děkuji všem za pomoc.
to bodl99 ... díky moc, to je přesně ono, akorát mi to nechce chodit ve Wordu, místo toho to "odentruje", což je škoda.

Teď ještě najít nějaký ten textový editor, co rozpozná kódování UTF i bez vloženého "BOM", případně půjde ručně nastavit použité kódování.
Jivo (19)|1.9.2007 11:02
[QUOTE="VP"]je na to nejaka utilitka Copy/Past myslim.....[/QUOTE]

Ta utilitka se jsmenuje VITOCOPYPASTE aje to na 90% super a v 10% to je k nastvani. Ale stejne ji pouzivam. Ale na flashnutyho Siemense nema. Plno veci nejede, jak by melo :-(

Misto spusteni doporucuji dat link (nejlepe vytvorit pres TotalCommnadra) do \Windows\Startup