Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

banking

Zey_ce4you (70)|29.3.2004 16:58
Zdravim - znáte někdo aplikaci pro gsm banking na xdačko?? Pokud jste to někdo řešil, tak mi napište jak?? :?:
Zdeno_ce4you (291)|29.3.2004 21:08
Operační systém Windows Mobile 2003 v A.30.09 obsahuje Sim Tollkit.
Já ho nepoužívám, ale prý funkuje.

Zdeno
danieldavid (118)|30.3.2004 10:08
[QUOTE="Zey"]Zdravim - znáte někdo aplikaci pro gsm banking na xdačko?? Pokud jste to někdo řešil, tak mi napište jak?? :?: [/QUOTE]
Zdravím,mě funguje normálně,mám A30.09 a zkoušol jsem to s druhou simkou kde bankink je,operace proběhly zcela korejtně.Mám t-mobil.
David,
Zey_ce4you (70)|30.3.2004 10:12
mno - tak to je jasný - už se chystam na upgrade romky na 3009 - akorát že nemam dost velký sd (only 16mb) a přes kabel se k tömu né a né probojovat - pořád mi to hlásí ukončení hostitelem, ale activsync jede a když se pokus procházet, tak se na něj v klidu dostanu (hned) bez vyhledávání - i restarty sem zkoušel :mad:
danieldavid (118)|30.3.2004 14:07
[QUOTE="Zey"]mno - tak to je jasný - už se chystam na upgrade romky na 3009 - akorát že nemam dost velký sd (only 16mb) a přes kabel se k tömu né a né probojovat - pořád mi to hlásí ukončení hostitelem, ale activsync jede a když se pokus procházet, tak se na něj v klidu dostanu (hned) bez vyhledávání - i restarty sem zkoušel :mad: [/QUOTE]
Zdravím,zkus tam nejdřív dát nějakou starší ne-t-mobilovou verzi-Zkus nejdřív 4.00.11 a pak tam teprv dej tu A30.09 ale nenacpi jí tam s americkým rádiem-bacha!Skoč si na mý stránky a tam si jí uvař podle mýho návodu.
On t-mobil občas nějak blokuje upgrade ale mě to z t-mobilu šlo v pohodě na tu 4.00.11 a z ní jsem přešel na A30.09-vše bez problémů přez usb kolíbku.
David.