Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

chybí účet MMS na X500

Sady (35)|23.8.2007 16:18
Možná už to tu bylo, ale nenašel jsem...

Problém je, že když chci nastavit MMS, tak mi v přístroji chybí tento účet (viz obrázek).

Pokud nechám po HR nainstalovat všecky eteňácké aplikace, tak tam je. Ale pokud instalaci přeskočím, tak ne. Nevíte co je potřeba instalovat nebo nastavit???
Sady (35)|23.8.2007 19:00
Tak ještě jedna věc... po instalaci Arcsoft MMS Composeru 2.0.0.22 se objeví v menu textových zpráv volba "Nastavit MMS", kde lze provést zbytek nastavení. Nicméně pořád neexistuje účet pro MMS zprávy a není tak možnost vytvořit novou MMS. Příjem jsem nezkoušel
Sady (35)|24.8.2007 09:15
Hmm, tak pokud nechám proběhnout instalaci SW po HR nainstaluje se mimo jiné správce jMMS 4.1.60 od JATAAYU, který se zřejmě postará o vytvoření účtu MMS.
Takže musím nechat nainstalovat všechny ty blbosti od E-Tenu a pak je zas vyházet (jMMS zůstane i když odinstaluji vše co jde).
:sarcastic:
Sady (35)|24.8.2007 09:20
Ještě pro upřesnění: ten účet (jak je na obrázku) není vidět ani po instalaci jMMS, nicméně existuje (jde na něj přepnout z nabídky "Přejít na" ve zprávách, má svůj Inbox...)

to jsem si ale hezky na všechno odpověděl :))
ix (4)|5.11.2007 13:12
a zkoušel jsi nainstalovat eteňácký aplikace, zazálohovat účty, HR, nenainstalovat eten a obnovit ty účty přes backup? tohle mě napadlo když sem si všiml že mi tam ty MMS taky chybí. ale já to mám s tím eten, nevadí mi a otázka rychlosti je velmi subjektivní...
gorge_No.1_ce4you (191)|5.11.2007 18:41
už to tady bylo, stačí spustit ve Windows soubor CSP.exe
Vikin_ce4you (8)|9.6.2008 09:01
Stejný problém, žádné řešení (zatím).
Žádný soubor CSP.EXE jsem nenašel a tak stále nemůžu posílat MMs.
ix (4)|9.6.2008 10:27
[QUOTE="gorge_No.1"]už to tady bylo, stačí spustit ve Windows soubor CSP.exe [/QUOTE]

čemu říkáš "spustit"? soubor sem našel pod widlema a klikatr na něj můžu jak chci. tupý widle nic :(