Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bude Variu vadit neustálé puštění displeje?

stris (98)|22.8.2007 21:23
Viz nadpis. Bude Variu vadit neustálé puštění today obrazovky? Jde o podsvícení, jestli neodejde, nebo displej atd. Po nainstalování SPB mobile Shell mi velmi vyhovuje mít mobil v kolíbce vedle monitoru a informace, jež mi nabízí mít neustále na očích. Přidávalo mi to v práci pohodlí a o to v přpadě MDA jde :o). Na druhou stranu je to cca 10 hodin denně spuštěný displej a to se mu asi nebude líbit :o/. Nepoužívá to někdo?
Karm (365)|22.8.2007 22:51
Můj soukromý názor:
O to bych neměl strach,životnost podsvěcovacích diod by měla daleko převýšit dobu,než zařízení morálně zastará(předpokládám že zařízení je navrženo rozumně,ne že to dělalo nějaké prase co všechno hnalo do extrému).A životnost displeje jako takového by také měla plně dostačovat...Možná bych jen pro klid v duši stlumil trošku podsvícení a bude...
Spíš o co bych měl strach je žvotnost baterie..Neustálé dobíjení v kolébce jí moc dobře asi dělat nebude.
phaeton_esc (261)|23.8.2007 11:11
nebal bych se toho, kdyz mam doma vario v kolibce (na kabelu) tak bezi klidne 5-6 hodin nez ho potrebuju odpojit a jit pryc. a porad v pohode.

to neustaly nabijeni mi pripada trochu jako blbost, nabijeci logika ve variu by prece pri plnym stavu mela vyradit nabijeni ne? nebo pripadne vyradit baterku a jet jenom z usb....
Karm (365)|23.8.2007 12:45
V reálu to bývá tak,že do baterky stále teče malý udržovací proud(ale zařízení jako takové je napájeno ze sítě)
Hanx_ce4you (15)|23.8.2007 19:34
tak nova baterka je tak do tisicovky, displej bude preci jen drazsi....
ale sam sveho milecka chranim :-)
phaeton_esc (261)|25.8.2007 13:47
neoriginal sezenes kolem 400kc ;)