Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FCS loox n560, SMS přes BT

Ondra1591 (23)|14.8.2007 01:55
Ahoj, chci se zeptat jak mohu zprovoznit odesilani a prijimani sms, vyskousel jsem vse (simplesms, Mphone, Smartgsm atd.). Ale nic mi nefungue a to jak s nokii N-gage tak s zadnou jinou BT nokii, vlastne to vube nezacne komunikovat. Dela to jako by v PPC nebylo BT. Vzdy mi program vyhodi chybu typu "Zkontrolujte nastaveni a akci opakujte". Jeste se mi nepovedlo, aby telefon vubec nepodarilo vlest v zadnem programu do seznamu spárovaných zařizí. Kdo mi poradí jákekolik řešení odesílání a přijímání SMS, tak mu budu mooooooooooooooooc vdecnej :D. Na HP rx4240 jde vse jak ma (mam tu na navsteve bratrance). Jedinou aplikačku co jse rozběhl je zSMS, ale ta neumi SMS prijimat. Predem dekuji!!!!:) :!:
prtdlacka (179)|14.8.2007 07:10
Potrebujes telefon s BT serial portem, coz Nokie nezvlada (Symbian zadny), zkus nekde splasit jakyhokoliv SE a zkusit s nim.
ddano (122)|15.8.2007 11:48
mám síce n311ku, ale:
1, vidíš vôbec tú nokiu cez bluetooth?
2, ak áno, tak ja musím najprv vysvetliť môjmu MultiSMS programu, s kým má komunikovať. Vytočím nejaké nezmyselné číslo z PDA cez mobil, cez ktorý chcem posielať SMSky.
3, spustím MultiSMS v ktorom mám nastavený bluetooth port ( nie sériový).
Aspoň takto to musím rozchodiť ja, keď som skúšal posielať SMS z môjho K800i alebo so ženinho R520m telefónu.
Ondra1591 (23)|26.8.2007 12:59
Problem je v tom ze se mi ani neodevre seznam s telefony a to jak pres port BTC1, tak přes port Com5: UTAh nebo neco takovyho, proste se nedostanu do seznamu BT sparovanych zarizeni skousel jsem to uz i s N6230i. Nejde mi o to jesli to bude simple sms a nebo jinej program, chci je posilat a prijimat SMS pres BT z mobilu, Nemam problem prodat N-GAGE a koupit starej kram s BT! Diiky mooc, kdo mi pomuze at si preje co chce :sarcastic: :!: :!:
prtdlacka (179)|26.8.2007 20:24
Rozchodil jsem i Indovisi s SE T610, problem byl jen s vyberem portu (Indovisi mi nenabizel ten, ke kteremu byl tlf pripojen), coz se da upravit rucne v registrech, nekdo odsud uz na to prisel ( port, ke kteremu je pripojen tlf upravit v registrech a pak uz "nastaveni" v programu neotvirat nebo se to prepise zpet.
Ondra1591 (23)|30.8.2007 18:27
Jooo uz to mam, sem na portu a moho se pripojit do nokie 6230i (nesimbyanák), ale neustale nemohu odesilat a prijimat sms, poradí nekdo???
prtdlacka (179)|5.9.2007 12:33
Nainstaluj si Indovisi a port, ke kteremu jsi pripojeny, naastav v registrech. Navod tu nekde je, tak ho urcite najdes. Program ho neumi nabidnout, takze kdyz ho v registrech zmenis, tak uz nelez do nastaveni, jinak se zase zmeni zpet.
mareka_ce4you (150)|10.2.2008 09:26
indovisi sms funguje, je to nejlepší program, co sem kdy viděl, jen je už dost starej, což je velká škoda.
našel jsem jen v2.8, která je mezi námi roky a nová nikde a bohužel ani zdrojáky.