Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Prezentace z PDA přes wifi na dataprojektor

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Zdravím, poradí mi někdo jak promítnout přes wifi prezentaci v powerpointu pomocí dataprojektoru?
    snad by to mělo jít, ale k projektoru se připojím..a dál nic
    prý je potřeba nějaký prográmek, ale v projektoru je verze pouze pro notebook, a na stránkách výrobce jsem nic nenašel, nemůže to být ani nic velkého ten eProjektion pro notebook má 116kb.
    máte někdo s tímto problémem nějaké zkušenosti?
    děkuji za každý poznatek, byla by to dost dobrá vychytávka
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

np já jsem to trochu řešil, neb mě živí projektory nicméně zatím bezúspěšně. např. k projektoru panasonic dodávájí usb flash disc s aplikací pro win, po jejímž spuštění se projektor po wifi sám připojí a zobrazí plochu, ale pro wm toto nemá. trochu škoda, ale nic jsem zatím nenašel...

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

trošku jsem pokročil, HP to řeší prográmkem WirelessPresenter, dokonce umí upscalovat rozlišení. Po nainstalování do cihly běží, dokonce má funkci kreslení stylusem i do prezentace - PDA verze interaktivní tabule.
    Ale i když je cihla připojena k projektoru, tak ho ten prográmek nevidí
    je to asi nějak ošetřené pro projektory od HP a já mám ACER.
    PDA ho vidí jako "ACER WIRELESS GATEWAY 0".
    Ale jde to v projektoru přejmenovat, takže se ještě pokusím sehnat projektor od HP - a pokusím se ho přejmenovat podle toho HPčka.
    Dokonce jsem telefounoval na technickou podporu ACERu, ale to bylo jako bych volal do TESCA do zeleniny...takže nic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

nene, nerozumíme si - my nechceme pomocí pda ovládat počítačovou prezentaci, my chceme prezentovat z pda na projektor, na prezentaci si přinesu jen dvoukilový panasonic projektor (nebo epson, případně nějakou OEM DLP od TI prodávanou jako HP, acer, beng ), z kapsy vytáhnu PDA, zapnu wifinu, spojím se s projektorem AD-HOC a promítam... PDA powerpoint umí, proč tedy ne?
    Panasonic ke svým modelům s označením NTE dodává flashdisk s programem, který se spustí při připojení flashdisku (nic se neinstaluje, jen se to spustí = lze to použít i na user "zamknutých" noteboocích slečen obchodních zástupkyň). sám si ošahá wifikartu, sám si najde projektor, sám si to všechno nastaví a na dvě kliknutí mám pracovní plochu na projekci bez jakékoliv instalace či nastavování. toto samozřejmě nefunguje na noteboocích bez wifi síťovky
    jenže pda wifi síťovku maj, tak programátoři, co s tím? udělá někdo aplikaci pro WM5, která bude posílat obsah pracovní plochy PDA přímo na projektor???

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

ahoj, jak jsem již napsal, ten softík je hotovej - od HP...
    kdyby někdo dokázal aby se "domluvil" s projektory jiných výrobců.
    Softík je tady: http://h20293.www2.hp.com/portal/swdepot/displayProductInfo.do?productNumber=L1694A
    Pro PC je volný, pro PDA 30 dní plně funkční trial. není uvedena cena,ale kdyby to šlapalo tak bych do něj šel...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

uvidíme - stáhnu a ozkouším s panasonicem a epsonem, až budu mít chvilku, pár se mi jich v práci válí )

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

to weszter:
    moc děkuju za snahu pomoct, snad to pomůže více lidem. můžu Ti někam poslat ten 116 kb exáček co si stáhne notebook z projektoru ACER 527W ?
    zřeba by to trochu pomohlo věci

Podobná témata

1. Prezentace na projektoru přes PDA
    Od xRoman_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-12-2008, 19:42
  2. 3D prezentace Windows Mobile
    Od Zdenek Malinsky v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-10-2007, 18:32
  3. Prezentace