Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: Asus P535 - jaké pouzdro ???

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Jaké používáte pouzdro na svého Asus p535 :?:
    Napište prosím vaše postřehy - doporučení jak svého miláčka nosíte. Na šňůrce na krku? Na opasku: vertikálně? horizontálně? Hlavně v jakém pouzdře :?:

Já jsem si obědnal tohle ale ještě mě nepřišlo (Brando)

Díky za reakce
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Já nosím Asus P535 v koženém pouzdře, které bylo přiložené v balení...takže horizontálně na opasku, v černé barvě...zatím mi vyhovuje! Mohu se zeptat, kde jsi objednával tohle pouzdro, moc se mi líbí a vypadá taky prakticky. Díky!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

mě to přiložené nevyhovuje, protože má úzké místo na opasek (na silnější se nevejde) a panč mě nebaví kvůli sundávání pouzdra (třeba když jsem v práci v kanclu) - nutnost rozepnout opasek

pořídil jsem v obchůdku s mob. přísl. za Kotvou kožené pouzdro s bytelnou kovovou sponou na s otvíráním na such. zip
    kůže vydrží hodně, spona též, mám vyzkoušeno již s předchozím telefonem

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ahoj. Tak já jsem měl stejný problém - nutnost rozepínání si opasku při nošené originálního pouzdra mi rovněž nevyhovovala.. a tak jsem si pořídil jiné, kožené... Nevím, jestli se nedopustím - nežádoucí reklamy )))) ale je to pouzdro Krusell a nejlevnější jsem ho našel na Sunnysoftu .

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Díky za reakce...
    To pouzdro "plechové"
    jsem obědnával ZDE
    Už se ho nemůžu dočkat. Psali mě že to bude nějakou dobu trvat než přijde na prodejnu. Prej není zatím ani v Praze na skladě.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Tak já Asuse nosím jen v kapse, či batohu, takže na to sem pořídila pouzdro Crumpler The P.P. 55. Padne úplně přesně, takže objem se nijak nezvětšil. Není nijak extra, ale účel to splňuje na jedničku. Originál pouzdro k bílému Asusu se opravdu naprosto nedá používat.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

já to vyřešil podobně jako Lipon, neoriginálním pouzdrem na mobil s železnou sponou.... koženkové pouzdro které mi přišlo v balení moc nevydrží, málem mi telefon upadnul když se úchyt skoro přeřezal o pásek

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Ja nosim sve PDA v pouzdre ktere bylo soucasti baleni! Nosim ho zastrceny v kapce, protoze hned prvni den se mi pouzdro utrhlo kdyz sem usedal do auta :-(

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Já nosím P535 v kapse kalhot nebo košile popř. leží na pracovním stole a koupil jsem u Sunisoftu Krusslel Orbit http://obchod.sunnysoft.cz/01_prislusenstvi-pda-tel/11_podle-vyrobce/02-asus/[/URL] ajsem moc spokojen i když bylo trochu dražší.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

normálně v kapse v kalhotach, pro zvidave displejem ke stehnu a "hlavou dolu" vytahuju za snurku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Já používám látkové pouzdro od firmy GOLLA. Na sucháč s kovovou přezkou a nosim to na krku. A nikdo se nemusí bát, vaz vám to určitě nezlomí. Ani nahrbenej kvůli tomu nejsem.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Zdravím lidi, chtěl bych si pořídit pouzdro Krusell Orbit na P535, ale nikde jsem nenašel žádné pořádné fotky. Mohl by mi někdo z vás poslat fotku popř. napsat zkušenost s tímto pouzdrem? Díky moc

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak jsem nakonec, po nepřeberném množství návrhů od vás ), pořídil tohle pouzdro a všem kteří o něm uvažují mohu jen doporučit. Hezké zpracování, pasuje perfektně....http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=01659&dept_id=004&cat_id=0 004

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

No, nevím, žádný přínos oproti tomu pouzdru, co je v příslušenství, nevidím. Pořídil jsem si Krusell Orbit a myslím si, že je to asi nejlepší pouzdro, co se dělá.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od vraby
    Tak jsem nakonec, po nepřeberném množství návrhů od vás ), pořídil tohle pouzdro a všem kteří o něm uvažují mohu jen doporučit. Hezké zpracování, pasuje perfektně....http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=01659&dept_id=004&cat_id=0 004
    Koukam na tohle pouztro a taky na toho Krusella, A chtel sem se zeptat,neni trochu nepraktickej? Hlavne ta odklapecí cast? nezdrzuje to?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jaké pouzdro na S740rose?
    Od gloom v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-11-2009, 17:38
  2. Jaké pouzdro na N520
    Od LOOX 710 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-01-2006, 17:08
  3. Jaké pouzdro na MDA compact?
    Od Bamban007 v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2005, 14:28
  4. Jake pouzdro pro Loox 420?
    Od sebastian_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-05-2005, 15:57