Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Perfect English Edition - WM 6 ROM pro Qtek 8310 - praktické zkušenosti

vpx (529)|11.8.2007 15:12
[QUOTE="baronm"]- povedlo se nekomu, aby se prijata data pres bluetoth ukladala rovnou na Storage card (proble WM5)?
- jak vypnout EDGE pro ukonceni spojeni, jak zhasnout Ecko?
- Vytvari se klice pro presun INBOXu na kartu tímto způsobem nebo jinak? Jsem to nějak nepochopil se omlouvam.
nové dvě hodnoty (Menu > 1 New Value > 1 String).[/QUOTE]
datové spojení ukončíš červeným telefonkem

***Bohumil Stejskal - a také ikonkou č.5 v Comm Manageru ;)
JP_ce4you (215)|11.8.2007 16:18
[QUOTE="baronm"]- jak vypnout EDGE pro ukonceni spojeni, jak zhasnout Ecko? [/QUOTE]
Odpověď najdeš ZDE v prvním příspěvku.
Jony_ce4you (21)|11.8.2007 17:51
Mám dotaz zkoušel někdo změnu CID po Vistou? stáhl jsem si SPV cab jsem nahrál do telefonu, ale když chci pod vistou spustit exe-SPV tak mi to napíše"vytvoření prázdného dokumentu se nezdařilo". Může mi někdo poradit jak nastavit CID třeba s jiným prográmkem. Děkuji
Kyle (279)|11.8.2007 17:56
Pod Vistama to bohuzel nechodi a zadnej jinej program neni. Budes muset sehnat pocitac s Windows XP.
Saman_ce4you (1451)|11.8.2007 19:06
Tak jsem si to tam uz flashnul taky :yes: .Ale lehce me zklamal STK, sice funguje, ale po prichozi zprave nezustane na displeji menu STK aplikace, jak tomu bylo u WM5 :?..
vodopadek (274)|11.8.2007 19:30
[QUOTE="Saman"]Tak jsem si to tam uz flashnul taky :yes: .Ale lehce me zklamal STK, sice funguje, ale po prichozi zprave nezustane na displeji menu STK aplikace, jak tomu bylo u WM5 :?..[/QUOTE]

taky me zklamal.. hlavne mohli vymenit to protivny 6x zatutani tak nahlas ze by z toho vyskocil repracek z telefounu:)) jinak mi to dela to samy..
vodopadek (274)|11.8.2007 23:39
dalsi tip tentokrate autokeylock.. u WM5 fungovalo ze kdyz byl telefon zamklej, a zmackla se leva kontextova klavesa rozsvitil se displej.. U WM6 toto nefunguje korektne.. ale malou upravou registru se to da napravit:D

zde je uprava: HKCU/Software/maniac/AutoKeylock/DisableLightWorkaround zde zmente hodnotu z 0 na 1

a restartujte telefunek.. no a pak? uz to FUNGUJE:D

armando (95)|12.8.2007 05:01
pánové musím říct že jsem se vrátil k WM6 V5, ptotože se mi zdá být lepší, a také tu fungují rychlé klávesy.
baronm (168)|12.8.2007 11:03
Nemate nejako jino Javu, nez je Jeodek, tento emulator mi "pada" diky
Kajdax (19)|12.8.2007 14:33
baronm ... sory jestli ti to pada ale mi funguje / zatim / jinak nevim co by ti pomohlo....
jen dotázek všem Flasherum - když jsem si flashli WM6 V6 od andota měnili jste pak i radio nebo jak se tomu říká? někde na xda foru jsem četl že to někdo měnil alenevim v čem je problem že to měnili
vpx (529)|12.8.2007 16:27
[QUOTE="vodopadek"][QUOTE="Saman"]Tak jsem si to tam uz flashnul taky :yes: .Ale lehce me zklamal STK, sice funguje, ale po prichozi zprave nezustane na displeji menu STK aplikace, jak tomu bylo u WM5 :?..[/QUOTE]

taky me zklamal.. hlavne mohli vymenit to protivny 6x zatutani tak nahlas ze by z toho vyskocil repracek z telefounu:)) jinak mi to dela to samy..[/QUOTE]
Ahoj, pokud vím, tak:
1) u STK jdou nastavit zvuky v Settings
2) u V6 je zda se mi nová verze STK, ale urcite tam půjde doinstalovat ta stará, je tady někde na foru
armando (95)|12.8.2007 16:34
Tak jsem zjistil, že WM6 V5 není při zapojení BluetoothHF profil "v autě"
nevíte někdo jak ho tam dostat?
vodopadek (274)|12.8.2007 16:49
[QUOTE="VP"]
Ahoj, pokud vím, tak:
1) u STK jdou nastavit zvuky v Settings
2) u V6 je zda se mi nová verze STK, ale urcite tam půjde doinstalovat ta stará, je tady někde na foru[/QUOTE]

no nastavit sice jde ale je to stejna nemoc jako ve WM5.. kdyz prijde bankovni zprava pres STK tak to proste 6xdlouze zapipa.. :(
JP_ce4you (215)|12.8.2007 17:11
[QUOTE="armando"]Tak jsem zjistil, že WM6 V5 není při zapojení BluetoothHF profil "v autě" Nevíte někdo jak ho tam dostat?[/QUOTE]
Přidat profil přímo zřejmě nejde, ale sw PhoneAlarm SP – home-screen plugin poskytuje velmi slušnou kontrolu s nezávislými profily na systému i pro auto.
Používám ho jen pro opakovanou notifikaci SMS, emailů, protože moje BT handsfree SuperTooth II jsem zatím nerozchodil. Neumí sám aktivovat hlasový tag pro tel. volání.
Což mne ... :mad: Uvítal bych jakoukoli radu! Blíže zde #438
armando (95)|12.8.2007 17:41
Jak jsi to myslel s tím, že jsi nerozchodil SuperToothII, já ho mám a funguje mi dobře, teda krom jedné maličkosti, pokud používám HF tak mi VitoAudio notes neumí nahrávat hovory.

No moje angličtina není moc dobrá, zkus mi to prosím popsat česky.
JP_ce4you (215)|12.8.2007 18:10
[QUOTE="armando"]Jak jsi to myslel s tím, že jsi nerozchodil SuperToothII, - zkus mi to prosím popsat česky.[/QUOTE]
Jde mi o to, že po stisku tlačítka na „ST II.“ se nechce vůbec aktivovat žádný hlasový příkaz
(obdobně jako při stisku levého spodní tlačítka na Qteku)
Prostě se nic neděje. Samozřejmě je to spárováno a „ST II.“ si vesele ovládá zap/vyp handsfree BT připojení,
což je vidět jako ikonka, takže se to evidentně vzájemně baví.

Jedině jak docílím té hlas. aktivace je, že napřed musím stisknout levé spodní tlačítko pro hlas. příkaz na Qteku
a v momentu, kdy se objeví obrazovka pro záznam hlasu, tak stisknout tlačítko na „ST II.“
a tím docílím, že se to propojí a hlas se přepne na „ST II.“. a tak mohu zadat hlasový příkaz a tím aktivovat kontakt k vytočení.
Ovšem takto dvakrát mačkat tlačítka je nesmyslné.

Chceš snad říct, že ti tohle funguje? :oops:
Co máš za verzi FW na „ST II.“?
Na zadní straně je štítek, u mne je to: V3.7-7906
armando (95)|12.8.2007 18:29
AHA tak to jsi mě dostal, já jsem totiž ani netušil, že bych mohl hlasově vytáčet přes BT, ale to bude spíše dáno tím, že víc jak 90% všech hovorů přijímám.

JP_ce4you (215)|12.8.2007 18:36
[QUOTE="armando"]AHA tak to jsi mě dostal, já jsem totiž ani netušil, že bych mohl hlasově vytáčet přes BT [/QUOTE]
Jinak. A co ti teda funguje přes BT „ST II.“ ?
A ten firmware?
armando (95)|12.8.2007 18:53
Jo používám SuperToothII, taky GPSku, ActiveSync 4.5.
Ten Firmare ti zjistím hned jak půjdu do auta. a zároveň ti zjistím to hůasové vytáčení, jestli mi jde.

totoj e v popisu: Hovor můžete začít vytočením přímo z telefonu nebo stačí vyslovit jmenovku hlasového vytáčení po stisku tlačítka pro příjem/ukončení hovoru na handsfree. Takže by to mělo jít. Ověřím to.
mmj (28)|12.8.2007 19:10
Nevite nekdo prosim jak nastavit aby prichozi zprava z eBanky zusala na displeji? Tedy lepe receno aby zustalo svitit tlacitko "Cist zpravu banky" tak jako tomu bylo ve WM5. Vzdycky mi to zmizi a ja musim slozite do menu. Diky
vodopadek (274)|12.8.2007 19:27
[QUOTE="mmj"]Nevite nekdo prosim jak nastavit aby prichozi zprava z eBanky zusala na displeji? Tedy lepe receno aby zustalo svitit tlacitko "Cist zpravu banky" tak jako tomu bylo ve WM5. Vzdycky mi to zmizi a ja musim slozite do menu. Diky[/QUOTE]
mam to samy.. bohuzel je to asi problem v tom programu STK
baronm (168)|12.8.2007 21:34
Mam V6
Funguje vam Autoflight? Me nejde ovladat.
Zkusil by jste prosim nekdo nainstalovat prilozeny soubor bible do mobilu Java a zkusit v ni rychle listovat, jestli vam taky spadne aplikace Jeodek?

http://bible.kvalitne.cz/
diky moc
vpx (529)|12.8.2007 22:20
[QUOTE="vodopadek"]dalsi tip tentokrate autokeylock.. u WM5 fungovalo ze kdyz byl telefon zamklej, a zmackla se leva kontextova klavesa rozsvitil se displej.. U WM6 toto nefunguje korektne.. ale malou upravou registru se to da napravit:D

zde je uprava: HKCU/Software/maniac/AutoKeylock/DisableLightWorkaround zde zmente hodnotu z 0 na 1

a restartujte telefunek.. no a pak? uz to FUNGUJE:D

[/QUOTE]
diky moc !
tohle me trapilo uz pul roku, proto jsem jel na stare verzi keylocku.....
Ted to chodi perfektne, jeste bych potreboval vyladit, aby to pri automatickem profilu ukazovalo Automatic a ne jenom tri otazniky. U prvni verze wm6 to fungovalo, takze bude nekde chybet bud neco v registru, nebo nejaky soubor...
vodopadek (274)|13.8.2007 09:33
[QUOTE="VP"]
diky moc !
tohle me trapilo uz pul roku, proto jsem jel na stare verzi keylocku.....
Ted to chodi perfektne, jeste bych potreboval vyladit, aby to pri automatickem profilu ukazovalo Automatic a ne jenom tri otazniky. U prvni verze wm6 to fungovalo, takze bude nekde chybet bud neco v registru, nebo nejaky soubor...[/QUOTE]

me to funguje normalne, kdyz dam automaticky ve sporici mi to ukaze automaticky zadny otazniky.. dohral jsem si tam jeste cestinu, nekde jsem ji tu postnul.. s tou to funguje v pohode...
vpx (529)|13.8.2007 09:36
[QUOTE="vodopadek"][QUOTE="VP"]
diky moc !
tohle me trapilo uz pul roku, proto jsem jel na stare verzi keylocku.....
Ted to chodi perfektne, jeste bych potreboval vyladit, aby to pri automatickem profilu ukazovalo Automatic a ne jenom tri otazniky. U prvni verze wm6 to fungovalo, takze bude nekde chybet bud neco v registru, nebo nejaky soubor...[/QUOTE]

me to funguje normalne, kdyz dam automaticky ve sporici mi to ukaze automaticky zadny otazniky.. dohral jsem si tam jeste cestinu, nekde jsem ji tu postnul.. s tou to funguje v pohode...[/QUOTE]

a nevis ktera presne cestina ti v tom pomohla ?
JP_ce4you (215)|13.8.2007 09:42
Problém s BT handsfree se zdá být vyřešen! :)) :)) :))
(uvedený na str.12 - "nelze aktivovat hlasový příkaz z handsfree")

Po několikadenním pátrání a čtení po inetu jsem došel k přesvědčení, že implementovaný sw Cyberon Voice Tag má fatální problémy s připojováním externích BT handsetů.
BTW - stačí si to vygooglovat.

Našel jsem konečně funkční fix, který zajistí nahrání původního „MS Voice Command 1.6 BT“ pro komunikaci s handsfree.
Po prvních testech jsem nadšen. Moje BT handsfree SuperTooth II se opět chová tak jak má.

Řešení najdete ZDE v prvním příspěvku - bod I.

Uvítám, pokud to vyzkoušíte (zejména armando ) a zveřejníte zde výsledek.
Ď.
vodopadek (274)|13.8.2007 10:01
jelikoz jsme chtel mit keylock v cestine tak jsem si tam dohral ceske MUI soubory ktere jsem si vytahl ze starsi zalohy. nakopirovat do slozky windows a funguje to v pohode..
vpx (529)|13.8.2007 10:21
[QUOTE="vodopadek"]jelikoz jsme chtel mit keylock v cestine tak jsem si tam dohral ceske MUI soubory ktere jsem si vytahl ze starsi zalohy. nakopirovat do slozky windows a funguje to v pohode..[/QUOTE]

tak sice config keylocku mam v cestine, ale profil to porad neukazuje spravne, ani po restartu...., takze v tom bude jeste nejaky jiny hacek
baronm (168)|13.8.2007 10:47
Jde nejak vyrusit cinknuti pri najizdeni wm6? Rusi to. kdyz se restartřuje v pulnoci mobil.
vodopadek (274)|13.8.2007 11:43
no me to funguje normalne.. jen jsem dohral ty MUI soubory aby to ukazovalo cesky...
00228707_1_n7WX.jpg
vpx (529)|13.8.2007 12:59
a dohraval jsi nejakou ceskou lokalizaci windows ? (od freemana nebo kyla ?)
Nemuze to delat T9? jakou mas T9 ? Jinak jsem nic neinstaloval, co by to mohlo kazit.....
vodopadek (274)|13.8.2007 13:22
ceskou lokalizaci mam od kyla.. a ceskou T9 mam tuto: https://www.ce4you.cz/forums/download_file.asp?f=7354&d=/files/forums/cz/0000227351/t9%20Czech.zip
jinak jsem nic nijak neupravoval.. krome toho registru aby se rozsvitil displej ve sporici autokeylock jak jsem psal vyse..

edit: jo a ukazovalo mi to automatic i v anglicke lokalizaci nez jsem nahral cestinu...
vodopadek (274)|13.8.2007 13:39
[QUOTE="JP"] Problém s BT handsfree se zdá být vyřešen! :)) :)) :))
(uvedený na str.12 - "nelze aktivovat hlasový příkaz z handsfree")
Po několikadenním pátrání a čtení po inetu jsem došel k přesvědčení, že implementovaný sw Cyberon Voice Tag má fatální problémy s připojováním externích BT handsetů.
BTW - stačí si to vygooglovat.
Našel jsem konečně funkční fix, který zajistí nahrání původního „MS Voice Command 1.6 BT“ pro komunikaci s handsfree.
Po prvních testech jsem nadšen. Moje BT handsfree SuperTooth II se opět chová tak jak má.
Řešení najdete ZDE v prvním příspěvku - bod I.
Uvítám, pokud to vyzkoušíte (zejména armando ) a zveřejníte zde výsledek.
Ď.[/QUOTE]

Potvrzeno.. nainstaloval jsem, upravil v registrech, znovu sparoval.. a funguje to jako z praku:D zkousel jsem to i pred tim ale BT nevzal hlasove povely.. ted to funguje bez problemu mam BT ucho BLUETREK X2
vpx (529)|13.8.2007 13:50
[QUOTE="vodopadek"]ceskou lokalizaci mam od kyla.. a ceskou T9 mam tuto: https://www.ce4you.cz/forums/download_file.asp?f=7354&d=/files/forums/cz/0000227351/t9%20Czech.zip
jinak jsem nic nijak neupravoval.. krome toho registru aby se rozsvitil displej ve sporici autokeylock jak jsem psal vyse..

edit: jo a ukazovalo mi to automatic i v anglicke lokalizaci nez jsem nahral cestinu...[/QUOTE]

tak nakonec jsem na to prisel !

je potreba pridat do registru:
HKCU/Control Panel/Profiles/Automatic

string:
Name, hodnotu Automatic

Sice nechapu, jak Vam to muze fungovat samo a me jenom po oprave, ale tato vec opravdu pomuze !
vpx (529)|13.8.2007 13:52
Jeste mam jednu chybku s WM6 - kdyz mam zmeskany hovor, nepremapuje se prave kontextove tlacitko na seznam zmeskanych hovoru.... Vam to chodi OK ?
vpx (529)|13.8.2007 14:09
[QUOTE="vodopadek"][QUOTE="JP"] Problém s BT handsfree se zdá být vyřešen! :)) :)) :))
(uvedený na str.12 - "nelze aktivovat hlasový příkaz z handsfree")

Po několikadenním pátrání a čtení po inetu jsem došel k přesvědčení, že implementovaný sw Cyberon Voice Tag má fatální problémy s připojováním externích BT handsetů.
BTW - stačí si to vygooglovat.

Našel jsem konečně funkční fix, který zajistí nahrání původního „MS Voice Command 1.6 BT“ pro komunikaci s handsfree.
Po prvních testech jsem nadšen. Moje BT handsfree SuperTooth II se opět chová tak jak má.

Řešení najdete ZDE v prvním příspěvku - bod I.

Uvítám, pokud to vyzkoušíte (zejména armando ) a zveřejníte zde výsledek.
Ď.[/QUOTE]

Potvrzeno.. nainstaloval jsem, upravil v registrech, znovu sparoval.. a funguje to jako z praku:D zkousel jsem to i pred tim ale BT nevzal hlasove povely.. ted to funguje bez problemu mam BT ucho BLUETREK X2[/QUOTE]

ten MS Voice Command musím doinstalovat z CABu, nebo je někde v ROMce ?
JP_ce4you (215)|13.8.2007 14:47
To je blaho vidět vaše odezvy k Problému s BT handsfree!
(uvedený na str.12 - "nelze aktivovat hlasový příkaz z handsfree")
, že to opravdu funguje! :D :D :D

@VP ... Musí se doinstalovat z CABu! Jinak CAB a řešení je ZDE v prvním příspěvku - bod I.
vodopadek (274)|13.8.2007 15:09
[QUOTE="VP"]
tak nakonec jsem na to prisel !
je potreba pridat do registru:
HKCU/Control Panel/Profiles/Automatic
string:
Name, hodnotu Automatic
Sice nechapu, jak Vam to muze fungovat samo a me jenom po oprave, ale tato vec opravdu pomuze ![/QUOTE]

no koukal jsem do registru a mam to tam normalne aniz bych neco pridal.. jo a tlacitko zmeskany hovor se premapuje samo taky v pohode.. mas asi nejakej zakletej telefon ze nic neni tak jak ma:D
vpx (529)|13.8.2007 15:31
mozna mam jinou V6, nez ty, protoze Andot udelal 2 a je nevim, kterou jsem stihl nainstalit....
vpx (529)|13.8.2007 15:33
[QUOTE="VP"]mozna mam jinou V6, nez ty, protoze Andot udelal 2 a je nevim, kterou jsem stihl nainstalit....[/QUOTE]
tak ted jsem to zkousel a tlacitko se mi premapovalo. Tak ja nevim, asi mel telefonek nejakou spatnou chvilku :sarcastic:
Kyle (279)|13.8.2007 15:39
Uz se mi to taky jednou stalo, ale pravidlo to neni...
JP_ce4you (215)|13.8.2007 15:57
Chlapi, prosím vás!!!
Vyvarujte se zbytečného používání více úrovňových CITACÍ.
Nebo v nich alespoň redukujte prázdné řádky a mezery.

Jinak nám tímto nerespektováním každé vlákno tématu narůstá od obludného počtu stránek.
Admini pak vaše citace musí /by měli/ pracně redukovat nebo odmazávat.

Kdo by si chtěl zopakovat pravidla diskuzí, tak TADY.
Díky Všem za pochopení a neberte to prosím ve zlém.

Saman_ce4you (1451)|13.8.2007 15:59
Tak po dni a neco testovani mam tyto poznatky:
- DontForget asi nefunguje, protoze v zarizeni neni .NET CF 1.0, jinak nevidim duvod proc by nemel. Ale CF1 jsem instalovat kvuli tomu nezkousel, takze to nemam overeny. Nejlepsi by vubec bylo, kdyby to autor prepsal do nativni aplikace a tim by se vyresilo vse :D

- SMSDRFix me osobne funguje. V puvodnim threadu, jeste u alfa verze, si nekdo stezoval, ze mu diky tomu padal proces tmail.exe. Muze to dotycny overit i tady u te verze a pripadne mi sdelit jak to zreprodukovat? Potencionalni zdroj problemu muze byt zabudovany SMSFilter, jenz pracuje na podobnem principu a nejak to mezi nimi pak neprojde. Nicmene bez toho abych to zpreprodukoval to nemuzu resit.

- Pokud vam, stejne jako me, nestaci stardni mnozstvi profilu, neni problem si dodal vlastni:
1) Vytvor novy klic v registru HKCU\CControlPanel\Profiles, nejlepe stejny jako nazev profilu
2) V tomto klici vytvor hodnoty Name a LocName typu String a do nich dej nazev noveho profilu
3) Dale vytvor DWORD hodnotu s obsahem poradi noveho profilu - vsechna poradi nesmi kolidovat a musi jit za sebou
4) Ve slozce \Application Data\Profiles pridej soubor s definici profilu. Nejlepe tak ze se vezme nejaky existujici a prejmenuje se. Nazev nove definice musi odpovidat nazvu klice profilu v registru. Uvnitr toho souboru se pak musi zmenit par hodnot. Hned ten typ nazacatku musi byt opet nazev klice profilu v registru. To same pak v registrove ceste dale. Parametr name je nazev profilu.
Bez toho souboru pak nelze editovat profil.
Nejlepsi je na vsechno pouzit stejny nazev, pak to je bez problemu..
vodopadek (274)|13.8.2007 16:49
to s tim padanim a chybou tmail.exe bylo u mne.. byla to myslim alfa verze od phila co jsem mel nainstalovanou.. jinak ted pouzivam toto: Intruders.MissedCallsSmsFix.SP.and.PPC.v0.2.5.cab a funguje to bez problemu.. a v podstate stejne jako smsdrfix.. akorat se to nenastavuje.. rovnou to priradi do vypisu jmeno a typ telefonu jak je ulozen v adresari.. a zadne chyby nepada to..

jo a pridat profil bych si chtel taky.. vytvorit klic v registrech neni problem.. ale v \Application Data\Profiles mam jen jeden soubor Loud.prof? tak nevim zda tam mas neco vice nebo mam editovat tento soubor?
mmj (28)|13.8.2007 17:15
A nevite nekdo jak u SMSek trvale zapnout "Vyzadat potvrzeni o doruceni". Ve WM5 jsem to zapnute mel, ale u tohoto firmwaru to nejak nemuzu nikde v menu najit. Myslim tim aby se to nemuselo zapinat u kazde jednotlive zpravy. Predpokladam ze pomoci registru by to mohlo jit.
Diky.
Saman_ce4you (1451)|13.8.2007 17:19
vodopadek: V tom adresari je soubor pro kazdej profil, ktery jsi modifikoval. Takze pokud jsi upravoval jen ten Loud, tak tam mas jen loud.prof.xml. Ten vezmes a zkopirujes na vlastni-jmeno.prof.xml. Kopirovat v telefonu. Pokud se kopiruje z desktopu, tak to ztrati nstaveni attributu a nefunguje to. Attributy lze nstavit pomoci TC v telefonu dodatecne. Ten XML soubor musi mit nastaveny attributy Archive, Hidden a System

mmj: HKCU\Software\Microsoft\Inbox\Settings
SMSDeliveryNotif=DWORD:1
Kyle (279)|13.8.2007 17:36
A nebo pres Zpravy SMS -> Nabidka -> Nastroje -> Moznosti -> Nastaveni uctu a zaskrtnou Vyzadat potvrzeni o doruceni... ;)
mmj (28)|13.8.2007 17:44
To Saman & Kyle - big Thx :-)
vodopadek (274)|13.8.2007 20:49
tak profily uz jsem si pridal no problemo:D akorat jsem to nemusel delat tak slozite.. staci vytvorit hodnotu v registru, pak prejmenovat nejaky soubor v \Application Data\Profiles na nazev treba SMSKY pokud jste predtim vytvorili klic s nazvem SMSKY no a pak uz muzete profil vesele pouzivat.. a nemusi se menit zadne hodnoty uvnitr XML souboru.. jen se upravi vlasnosti klasickym zpusobem zvonit ne/ano, vibrovat ne/ano atp.

jeste me napadlo kdyz chybi profil hlasite s mikrofonem zda by neslo zkouknout jak to bylo v registrech ve WM5 a dodelat si to ho tam ruco aby se to pak po pripojeni BT samo preplo na hlasite s mikrofonem ci jak se to jmenovalo ve WM5:D
Vava (105)|15.8.2007 08:09
Nevíte někdo jak odstranit ono pípnutí telefonu při zapínání - vypínání WIFI, restartování telefonu atd.? V nastavení zvuků ani připojení to nejde, navíc mám obavu (protože se jedná o systémový zvuk, zda prosté odstranění souboru (i když nevím kde je) nezpůsobí v systému problémy.

Díky