Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Alreader - překlad z ruštiny

Lobo_ce4you (514)|2.8.2007 11:52
Chci se zeptat a zároveň poprosit, zda by se nenašel někdo, kdo by zvládl a byl ochotný, přeložit AlReader - super prográmek na čtení - z ruštiny do angličtiny, případně do češtiny. Zkoušel jsem to přes Resource Hacker, ale bez úspěchu. Autor programu mi nereaguje na emaily s žádostí o překlad do angličtiny :(

Program je ke stažení zde.

Díky.
Lobo_ce4you (514)|2.8.2007 19:07
Tak nakonec se mi podařilo najít anglickou verzi, sice to o není nejnovější verze, ale zdá se, že tam všechno funguje. Kdo chce může vyzkoušet. Používám k tomu free slovník Dict. Přidávám ho ke stažení jako cab instalaci a jsou k tomu přiloženy i slovníky cz-en a en-cz, který jsem upravil pro Dict. Kdyby chtěl někdo jiný jazyk, tak se mi ozvěte a poradím vám, jak na to. Luštil jsem to z ruských stránek.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Lobo_ce4you (514)|18.9.2007 12:41
Před nedávnem byla uvolněna verze pro počítač. Nabízí všechny vychytávky verze pro pda a super je hlavně fullscreen přes celý monitor. Jediný mínus je opět ruština, ale snad autor brzy poskytne program i v angličtině.

Edit: už je k dispozici i verze v angličtině. Stahujte zde.


[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

pekro (346)|19.9.2007 13:20
Mám problém s češtinou ( nabodeníčka se zobrazují jako znaky z azbuky)
Dělá u včech knih z www.palmknihy.cz *.prc i *.pdb
Lobo_ce4you (514)|19.9.2007 14:53
Klikni v textu pravý tlačítkem myši a třetí položka je File (samozřejmě v ruštině :D ). Najeď na tu položku a jak se rozevře, tak klikni na poslední položku v menu. Vyskočí okno a tam si pak vyber kodování ANSI Central Europe (1250).
Jestli můžu ještě doporučit, tak si ještě v tomto okně zruš zatrhnutí první položky (viz obrázek). Budou se ti zobrazovat odstavce.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Ta ruština je hodně blbá, ale snad se objeví anglická verze. Já sice rusky neumím, ale už se v tom dobře vyznám. Doporučuji stáhnou anglickou verzi pro pda, která má stejné nastavení jako tato verze po PC a když budeš chtít něco nastavit, tak se můžeš podívat do pda verze, ať víš co a jak. Autor sliboval anglickou konečnou verzi pro pda, ale už to nebude freeware. Stejný postup očekávám i pro PC verzi :( Takže doporučuju se naučit azbuku ;)
lludvik (21)|13.6.2010 13:24
AlReader lze použít i jako slovník nebo překladač cizích jazyků viz. Slovník a překladač do GPS navigace s WinCE