Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nové Sunnysoft Contacts

zidane_ce4you (244)|31.7.2007 08:39
Pokud máte dojem, že Vašim kontaktům něco chybí, nyní existuje řešení.

Atraktivní aplikace pro PDA s WM 5 a 6 elegantně doplňuje vlastní systémové kontakty. Přináší mnoho funkcí, které doposud chyběly. Kromě pohodlnejšího ukládání telefonních čísel, rychlejšího vyhledávání na základě nejen jména účastníka, kompletní historie kontaktu a integrace rychlých tlačítek pro lepší práci s kontakty tato aplikace podporuje vyhledávání latinských znaku, diakritiky etc.

Více v tiskové zprávě ke stažení zde nebo na produktové stránce zde.
htcjirka (1875)|31.7.2007 09:07
Diky za info na zajimavy produkt,ktery s nejvetsi pravdepodobnosti zakoupim
lhavranek (2)|31.7.2007 10:55
Aplikace je pěkná ale proč nepodporuje HW klávesnici? (Qtek9000) Nebo dělám něco špatně?
Jan Čeřovský (2)|31.7.2007 13:54
Nainstaloval jsem si demo verzi na MDA Vario a mám tři připomínky:

1) Při práci s HW klávesnici sice v pohodě fungují šipky, enter atp., ale kdyby to skákalo na kontakty podle stisknutých písmen, budu nadšen.

2) Levé kontextové tlačítko by mohlo být nastavitelné - tzn. mít možnost udělat z něj místo "skryj/zobraz klávesnici" třeba "piš sms"

3) Od instalace (4 hodiny) se mi už telefon už třikrát softresetnul sám od sebe. Takže odinstalovávám, byť jinak je to skvělá aplikace...
zidane_ce4you (244)|1.8.2007 10:50
Dobrý den,
děkujeme všem za připomínky a náměty.
Jedná se o první verzi aplikace, na jejím vývoji stále pracujeme a budou připravovány další verze.
Hezký den
p.a.Ť.o (69)|1.8.2007 11:30
chybí:
- podpora hw klávesnice (qtek 9000)
- problém se zadáváním např. imei - chybí klávesnice * a #
- vlastní nastavení zobrazování kontaktů /jméno příjmení/

jinak :yes:
fci_ce4you (11)|6.8.2007 22:39
Dobry den,
je mozne nejak nastavit, aby se defautlne nezobrazovala klavesnice? V menu jsem to nikde nenasel. Kdyz se aplikace vypne, vzdycky se po zapnuti klavesnice zobrazi.
Diky
zidane_ce4you (244)|7.8.2007 07:39
[QUOTE="fci"]Dobry den,
je mozne nejak nastavit, aby se defautlne nezobrazovala klavesnice? V menu jsem to nikde nenasel. Kdyz se aplikace vypne, vzdycky se po zapnuti klavesnice zobrazi.
Diky[/QUOTE]
Dobrý den,
aktuálně to možné není.
S pozdravem
doubek61_ce4you (14)|12.8.2007 14:36
[QUOTE="p.a.Ť.o"]chybí:
- podpora hw klávesnice (qtek 9000)
- problém se zadáváním např. imei - chybí klávesnice * a #
- vlastní nastavení zobrazování kontaktů /jméno příjmení/

jinak :yes: [/QUOTE]


Toto mne také moc vadí, hlavně to zobrazení jmen!
doubek61_ce4you (14)|12.8.2007 14:51
Po nainstalování mne zmizela možnost odeslání kontaktu jako Sunnysoft V-Card a rozhodilo mi to celé zobrazení kontaktů, jež jsem pracně stvořil v PC outloku.
zidane_ce4you (244)|13.8.2007 07:39
[QUOTE="doubek61"]Po nainstalování mne zmizela možnost odeslání kontaktu jako Sunnysoft V-Card a rozhodilo mi to celé zobrazení kontaktů, jež jsem pracně stvořil v PC outloku.[/QUOTE]
Dobrý den,
děkujeme za upozornění, chování prověříme.
S pozdravem