Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III a připojení na Inet přes BT na Nokia 6130i

kedar007 (6)|29.7.2007 20:24
Zdravím,

stal jsem se majitelem PDA a jako správný začátečník mám s tím zařízením problémy :?

Mám telefon Nokia 6130i, kde funguje připojení na Inet přes GPRS z notebooku přes kabel bez problémů.

Když se ale o připojení pokouším z PDA, které chci propojit přes Bluetooth, stále se mi nedaří.

Podotýkám, že jsem pročetl všechny návody, které jsem na Inetu našel, prohledal půlku internetu, ale prostě mi to nejde.. :(

Problém je v tom, že pokud dám V MDA ve správci BT připojení na Inet, tak se mi při prohledání Nokie nenabídce služba Dial Up Networking, přes kterou bych mohl vytvořit připojení. Nabídnou se mi pouze služby "Nokia PC Suite" a "COM1".

Nemá někdo podobné spojení vyřešeno?

MDA III má Win Mobile 2003SE, poslední dostupné verze ROM, radio & patche.

Díky za jakýkoliv hint, kterým bych vyřešil již týden trvající zápas o zprovoznění...
Surgical (2364)|30.7.2007 08:55
Jakou verzi firmwaru má ta Nokia?
kedar007 (6)|30.7.2007 09:56
Hola hola, kolega co má taky BA :D

Dal jsem příkaz na Nokii a vypsalo to: V 5.51 08-07-03 NPL-1 (c) NMP.

Ještě jsem včera pátral a dopátral jsem se toho, že chyba by mohla být v BT na straně MDA, že je tam prý bugová verze, která má s Dial Networkingem problém.
Dá se na to prý stáhnout nějaký patch, přepsat v regitrech atd. ale všechny odkazy co jsem našel už nefungovaly :((

Docela mě to štve, na té Nokii mám neomzený datový tarif tak bch to chtěl využít...
kedar007 (6)|30.7.2007 15:23
Hola hola, kolega co má taky BA :D

Dal jsem příkaz na Nokii a vypsalo to: V 5.51 08-07-03 NPL-1 (c) NMP.

Ještě jsem včera pátral a dopátral jsem se toho, že chyba by mohla být v BT na straně MDA, že je tam prý bugová verze, která má s Dial Networkingem problém.
Dá se na to prý stáhnout nějaký patch, přepsat v regitrech atd. ale všechny odkazy co jsem našel už nefungovaly :((

Docela mě to štve, na té Nokii mám neomzený datový tarif tak bch to chtěl využít...
kedar007 (6)|13.8.2007 17:54

Tak jsem zpět a mám dobré zprávy ;)

Díky jednomu korejci jsem se dostal k verzi DUN .cabu, která funguje tak jak má :yes:

Takže poku by někdo měl podobný problém, tak soubory rostou tady:

http://asukal.net/blog/?p=366

Internet je vážně užitečná věc :)