Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: Mda Compact 1 a WM05

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Zdravím, potřeboval bych přehrát na mda compactu WM03 na WM05, bohužel jsem to na jednom zkoušel a mda jaksi odešlo ) Proto bych se chtěl zeptat jestli mi někdo nedáte přímo přesnej návod, či nejste ochotni (pokud to vůbec jde) to přehrát (na nejakým tom drobáku se dohodneme).

díky za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Na MDAC WM 5 jaksi nejsou. :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jerry kondor
    bohužel jsem to na jednom zkoušel a mda jaksi odešlo
    To jako vazne? Nedivim se tomu ze vam to zheblo.. Ale ze jdete a neco nahravate nekam kam to vubec nepatri a pritom si nikde neoverite ze by to vubec mohlo fungovat..

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

)) já bohužel našel návod ) proto jsme to zkoušel, kdybych ho nenašel, pak bych to nezkoušel ) a jestli jsem si to neověřoval ? našel jsem nekde na foru kde kdosi komusi radil ze pokud se mu tam nelibí klavesnice a ovladani at tam hodi WM05....ano povedeny zertik )

počítám že ten compact opravit již nejde že ?

a ted dalši vec, nevite teda nekdo jak zamezit dvojitemu odesilani sms a zasekáváni se ve frontě? coz byl ten důvod experimentovani )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Aha, no to je pekny zertik, WM5 na MDA Compact I neexistuji. Opravit zkusit jedine opetovnym prehranim zpet na WM2003SE, pokud jeste funguje Bootloader, pokud nefunguje, muzete to prodat na dily..

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Bootloader nefunguje, nebo se mi ho alespon nepodarilo spustit.mackal jsem co se dalo )) ale opravdu: bootloader nejede ale telefon reaguje na usb pripojeni a na display se píše serial v 1.04.. nebo usb v 1.04 pokud se nepletu.
    s těma sms mi zrejme neporadite ze ?

rad bych rekl ze jsem opravdu googlil a ptal se kde jsme mohl.. z nouze jsem se zde registroval na foru, bohuzel to mela byt zrejme prvni vec, ale ja jsme o tomhle foru netusil.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ale to je prave ten Bootloader, kdyz sviti Serial 1.04 ci USB 1.04.. Pripoj to k PC, spust upgrade znovu, tentokrat ten spravny, tedy WM2003SE a rekni co to dela, zda se ti rozjede flashovani a zda to probehne.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Vsechny návody co jsem nasel koncily nebo začinaly active synch což ovsem nejde protoze pocitac nepozna ze jsem pripojil usb zarizeni....
    ja nevim asi jsme vygoogloval spatny navody....nemel by jsi prosimte odkaz na spravnej navod ? ci nemohl by jsi mi vse potrebne poslat na email ?
    vím ze asi obtěžuji, ale uz se tim zabyvam aktivne asi 3 měsíce...hloupej snad nejsem s PC mi to vcelku jde ale s timhle..moc ne no )

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

ted se dívám na tvuj profil....bohužel jsme mda poslal do prahy poštou do servisu.. bohužel ke tvoji konkurenci, kterou pochopitelně nebudu jmenovat, protože jsme zrovna spokojen nebyl.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A jaky navod mas presne na mysli? Ja zadne navody nemam, jediny navod o kterem vim je ten co najdes na titulce ce4you. Zkousel jsi to zarizeni flashnout zpet na WM2003SE, drive nez jsi to zaslal do toho "servisu"? Ja kdyz pripojim MDA k PC tak se take netvari ze by neco rozeznal, jen se ozve standardni zvuk pripojeneho hardwaru. A i v takovem pripade mi flashovani probehne korektne.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

NE, protoze se nikdy k pc nepripojilo...ani tak jak ty rikas..smutny je ze jsme ho ted dal do usb nez jsme ti odepsal a buhvico tak se po 5minutach pripojilo tak jak ty rikas... a prave te dpo dalsich 5 zase odpojilo ))))

nic kazdopadne nejak reaguje....

prosimte, kde stahnu proto WM2003SE ? i stou flash na ROM kdyz jsem to tenkrat shanel bylo nejak vic verzi a nerad bych to zvoral zase...
    nehoil by jsi mi sem strucnej navod ? popr odkaz na presnou verzi co pojede ?

jinak zatim diky moc za ochotu, moc nechapu proc mi to v praze neopravily, kdyz je to podle tebe tak jendoduchy...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ja jsem ale nikde nenapsal ze je neco jednoduchy. Jen se ti snazim vysvetlit co bych s tim MDA delal ja nez bych to vzdal a hodil ho do srotu.. Porad nechapu o jaky navod se ti vlastne jedna? Ten tvuj Compact je ten od ceskeho T-mobilu? Mluvil predtim cesky, nez se ti podarilo ho odpravit? Jinak pokud je to Compact od ceskeho T-mobilu, ten update lze najit na jejich strankach. Pokud ho nenajdes, muzu ti ho poslat do emailu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ano je to on, bohužel T-mobile.cz tento frimware nebo co to je nema..ma ho jen pro mdaII dokonce jsem tam tenkrat volal a nic... rekli mi ze by to mozna jelo i s tim pro mda II

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jerry kondor
    rekli mi ze by to mozna jelo i s tim pro mda II
    To jako vazne jo? Tak jsi to tam mel nahrat a pak zadat odskodne za zniceni zarizeni ke kteremu by doslo vlivem zcestnych informaci ktere ti v T-mobilu podavaji.. Rekni email a ja ti tu oficialni ROM na T-mobile MDA Compact I poslu..

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Jo, ti rikam ze jsem se opravdu ptal vsude mozne, jen jsem nevedel o tomhle foru a v Brne ze servisu atd proste nikdo nic a ja vzdy bejval kutil ) tak jsem si rikal ze to risknu..ze to urcite nejde znicit ) a pak uz sjme jen slychal ze jsme to znicil )

Jerry-Kondor@seznam.cz

jenom jsem se v tom trochu ztratil...kdyz jsem to prehraval tenkrat tak byl soubor jako na prepsani ROM a potom windows mobile a ty mi rikas at prehraju windows mobile, a pritom mi na email chces posilat frimware na prepsani rom, takze v tom mam trochu hojek.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Je WM05 na mda 2
    Od macek007 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-03-2008, 22:37
  2. HP5550 a WM05
    Od mistreja v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-03-2007, 07:54
  3. Agile messenger pre WM05