Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Mda Compact 1 a WM05

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To tedy mas! Procti si tohle, pak snad budes moudrejsi, ackoliv je to psano o MDA II, zaklady se daji aplikovat i na Compacta. ROM mas v mejlu, je to ta ROM jez byla nekolik let volne ke stazeni na strankach ceskeho T-mobilu.. :yes:

Když pouzijes vyhledavani, nejdes nekolik diskuzi tykajicich se flashovani MDA Compactu, tady mas namatkou dve:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_top...5824&dd=0&fi=0
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11530&fi=0
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

pane MDA jede, mnohokrát vám děkuji..... samozrejme pokud mi napisete cislo uctu tak s emuzeme dohodnout na financni odmene..hrozne jste mi pomohl...

jen bych se jestě chtěl zeptat pokud si budu chtit upravit ty soubory rom v ERedit tools chce to pome heslo... nevite ty hesla nahodou k teto verzi ?

jinak opravdu dekuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nemate zac, jsem rad ze to zase slape. A neprispivam sem kvuli tomu aby mi za to nekdo platil, takze na nejaky ucet zapomente.. Jinak ten eredit je urcen pouze pro MDA II, takze hesla vam nepomuzou. U Compacta totiz nejde standardne editovat obsah Extended ROM.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

aha.... oki nevadi tak se s temi t-mobile hovadinami smirim... tak vam mnohokrat dekuji. Skoda ze jsme to neposlal do prahy na opravu Vám ale nejakým tulpasům... tak ještě jendou děkuji jsem opravdu vděčen.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Doporučoval bych držet se dál od všeho co má v názvu "ROM", když už ti Miloš Strouhal tak pěkně poradil. Přesto se TMO customizace dá lehce (ani na tom nejde nic zkazit ) zbavit: HR a během odpočítávání customizace SR.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Tak trochu me mrzi ze vsechny opravy co byhc chtel aji navody na upravu registru jsou vsude pro WM05 ..proste jsem stim 100 za vopicema )

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Je WM05 na mda 2
    Od macek007 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-03-2008, 22:37
  2. HP5550 a WM05
    Od mistreja v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-03-2007, 07:54
  3. Agile messenger pre WM05