Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Software pro správu financí

JS_ce4you (2)|16.4.2002 13:44
Dobrý den prosím o radu který program je nejvodnejší pro správu financí tzn osobní učty hotovost příjmy výdaje.[;)]
mmort7 (102)|16.4.2002 13:49
Co třeba MS Money for Pocket PC ?

JS_ce4you (2)|16.4.2002 13:56
MS money mam ale bohužel mi nevyhovuje .Potřeboval bych sw kde lze sledovat příjmy výdeje.respektive zisk za zboží a tržby z prodeje . Na Ipqa jsem přešel z psiona kde jsem používal sw Money který toto vše uměl na pocket pc jsem vyzkoušel již vše možné a zatím mi stále něco chybí děkuji za jakoukoliv radu.
Stag_ce4you (59)|27.9.2005 15:38
Mám velmi podobné problémy, nakonec jsem skončil u poměrně komplikovaného systému různých xls....
markjag (386)|27.9.2005 15:58
Zial aj ja len XLS ale ak najdete nejaky fajn proram dajte vedet do tejto diskusie. Pouzival som SPS Finance.... Ale nic moc.
Stag_ce4you (59)|27.9.2005 16:16
Poměrně zajímavé je My Money, je ke stažení tady na ce4you, ale ještě jsem neměl čas to prozkoumat, snad zítra.
Stag_ce4you (59)|30.9.2005 10:01
[QUOTE="Stag"]Poměrně zajímavé je My Money, je ke stažení tady na ce4you, ale ještě jsem neměl čas to prozkoumat, snad zítra.[/QUOTE]

Tak jsem to prozkoumal a smazal ....
zsadek (156)|30.9.2005 12:48
[QUOTE="JS"]Dobrý den prosím o radu který program je nejvodnejší pro správu financí tzn osobní učty hotovost příjmy výdaje.[;)] [/QUOTE]

s úspěchem používám více než rok Cash organizer Deluxe 2005
www.inesoft.com a nenašel jsem nic co by mu chybělo.

vforejt_ce4you (13)|29.10.2006 18:42
Poraď mi, používám už asi 3 roky MS Money a teď jsem nainstaloval Cash Organizer, sesynchronizoval a přeneslo mi to asi 4000 položek. Zpomaluje tohle množství položek program a archivuješ nějak starý položky? A jak to vypadá s češtinou?
deSkal (30)|4.11.2006 19:21
Taky jsem hledal - hlavně jsem potřeboval vědět, kolik mi na kterém účtu či cash zůstává, zkoušel jsem HandWallet - byl nespolehlivý stran instalace, poté jako freeware nějakou dobu MSMoney z MS stránek, pak jsem zvažoval SPB Finance, ale prý WebIs Money umí to samý a je levnější - stál asi 10:$:
Je k němu návod, je spolehlivý na VM5, je možno si vytvořit své položky s podpoložkami a dalšími podpoložkami, má to možnosti rozpočtu, možnosti označit způsob platby (v obchodě kartou, platba kartou, z bankomatu apod), nějaké grafy - mohl jsem drahé polovičce ukázat, že za kuřivo dám opravdu pouze 3.8proc z příjmu :D (měla radost, že utrácím tak málo;) - zkrátka, stačí mi bohatě.
markjag (386)|4.11.2006 20:09
Planujem zacat pouzivat SPB Finance, ale zaujima ma aka je synchronizacia s MS Money 2005.
Ci vobec nejaka je (snad ano), a ci synchronizuje aj tie podpolozky a podobne veci.
Dakujem.
vforejt_ce4you (13)|7.11.2006 21:36
[QUOTE="markjag"]Planujem zacat pouzivat SPB Finance, ale zaujima ma aka je synchronizacia s MS Money 2005.[/QUOTE]

Nevím jak s Money2005, já mám MS Money2006 a tam je synchronizace v pohodě. Měl jsem jen problém, že mi SPB nedělal grafy. Teď jsem zkusil Cash Organizer 2005 a je v pohodě. Rychlá synchronizace, přehledný, má podobný funkce jako Money. Jen jedna zajímavá věc: pokud vytvořím položku (zápis) v PDA a pak ji smažu, tak mi ji to při synchronizaci přenese do Money. V Cash ta položka není, v Money ano a je rozdílný zůstatek.