Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 s WM6

Chrono Leggionaire (187)|24.7.2007 10:20
[QUOTE]Takova spekulace: nedela to ceska lokalizace? Ja ji nemam a jak to vypada vy jo[/QUOTE]

česká lokalizace by to opravdu dělat mohla..Email jsem si vytvořil , když lokalizace nebyla na světě a dohrál jsem si ji pak až za několik dní..


Edit:
a ted´ jsem něco zkusil- stačí si hodit angličtinu (a samozřejmě udělat restart), a editovat účty jde bez problémů:yes: No a kdo bude chtít, tak se po vytvoření může zase vrátit k mateřskému jazyku :) Nastvanení už zůstane

taunus (116)|24.7.2007 11:23
[QUOTE]Edit:
a ted´ jsem něco zkusil- stačí si hodit angličtinu (a samozřejmě udělat restart), a editovat účty jde bez problémů:yes: No a kdo bude chtít, tak se po vytvoření může zase vrátit k mateřskému jazyku :) Nastvanení už zůstane

[/QUOTE]

mel jsi pravdu dela to ceska lokalizace.jsi sikula. jeste jedna vec jak tam mas tu ikonku outlook email to je nejaky ten program profi meil nebo co to tam mas. ja ji tam nemam. dik.
Chrono Leggionaire (187)|24.7.2007 11:33
to spíš poděkuj uživateli mcquack, on přišel s tím, že by to mohla dělat ta lokalizace, já to víceméně otestoval:)) tu ikonu nevím. myslím, že tam byla už po nahrání ROM..je mi na nic, jak jsem psal výše, Outlook nevyužívám
vodopadek (274)|24.7.2007 12:16
dobry postreh s tou cestinou:yes: uz to mam taky nastaveno normalne jako dalsi slozku pod zpravama... co se tyce te ikonky outlook e-mail, tak ta funguje trosku jinak nez jsem si puvodne myslel jeste na WM5. princip je takovy, ze pri synchronizaci s outlookem si nastavite ktere slozky se vam sesynchronizuji, v tomto pripade dorucena posta, odeslana posta, koncepty apod. pripadne pokud mate v outlooku rozdeleni podle jednotlivych uctu tak si vyberete tu slozku kterou chcete sesynchronizovat... nastaveni probiha takto:
vlezete do outlook e-mail, zvolit nabidka - slozky, znovu nabidka - sprava slozek, a zde uz uvidite jednotlive polozky z outlooku. najetim na pozadovanou, se aktivuje volba synchronizovat, zvolte ji a na vybrane slozce se ukaze mala ikonka active sync. no a to je vse:) pri synchronizaci se vam do smartika stahnou aktualni emaily ktere mate timto vzdy po ruce ikdyz nejste u pocitace, pokud chcete i prilohy pripadny zprav je nutno si je pri prihlizeni v telefonu nejprve vybrat a dotahnout jinak se stahnou jen texty... snad jste to pochopili:) a to je vse pratele...:D
mcquack_ce4you (40)|24.7.2007 13:49
Jsem rad, ze jsem vam pomohl. :cool:

BTW: Ja jsem z WM6 nadsenej. Vse jede jak vitr. Rozchodil jsem vsechny aplikace z WM5 a dokonce je vyresenej muj problem od dob WM2003 - spatna synchronizace pole FileAS v kontaktech, kde jse mi to konvertovalo z "Prijmeni, Jmeno (Firma)" na "Prijmeni, Jmeno(Firma)" - vsimnete si ztracene mezery - coz zpusobovalo nefunkcni vyhledavani dle nazvu firmy v kontaktech. => Proste je to supr!!!
Uz nikdy zpatky (doufam).

Funguje mi:
TOMOM 5.20
Agenda One
AllReader+
Fizz Traveller 2
GPSdash2
Math Tablet
Opera 8
Pocket Translator 2004
TCPMP
TornadoPowercontrol
Total cmd
Davex_ce4you (38)|24.7.2007 15:24
nepodařilo se někomu rozjet MMS-ky ?
vodopadek (274)|24.7.2007 15:42
[QUOTE="Davex"]nepodařilo se někomu rozjet MMS-ky ?[/QUOTE]

zatim nee.. hledal jsem nenasel jsem. na xda-developers jisty clovek (pyrorob) ma v popisu co se tyce MMS toto:

current things needing fixing on tornado wm6 rom:
.mid playback in sounds = not working
keylock clock = not working
nullmms support = optional .cab files
camera and video apps = Optional .cab files
sp5/m media buttons in wmplayer = not working
language support = Optional .cab files

ale nikde jsem zadny cab soubor nenasel. ale hledam a ptam se po forech...
ja jsem z WM6 taky nadsenej, funguje to super:D

a zde seznam aplikaci co funguje me:
acrobat reader LE
Audio notes 1.3
Automatic keylock 3.9
total commander
City time alarm 2.0
Facade
Fizz traveler 2.43
jeyodek java
orneta notepad
opera browser
Papyrus
TCMP player
Pocket player 3.2
Resco Photo viewer
Profi mail
Sniper
Stweak
Tom tom mobile 5.2
Davex_ce4you (38)|25.7.2007 09:53
Další problém :? mám aktivováno call waiting (další hovor na lince) ale pokud mi někdo volá při probíhajícím hovoru a zavěsí tak se mi nezobrazí zmeškaný hovor jak to bylo u WM5... máte někdo podobné zkušenosti popř. nápad jak toto vyřešit?
Vava (105)|25.7.2007 10:15
[QUOTE="VP"]ovládání telefonu hlasem, umí to i mediaplayer, kalendář, interaktivně se dotazuje atd. Je to verze 1.6 která šla doinstalovat na WM 5. Nejlepší na BT do auta nebo v zimě, když je minus 20 a nechce se ti telefon vytahovat z kapsy[/QUOTE]

Zkoušel jsem to, ale nějak jsem tupý a nerozumím, která tlačítka na Qteku odpovídají těm "Record, App1, App2, atd."

Díky

Vava (105)|25.7.2007 10:44
Jinak mám vůbec problémy s tlačítky, zprávy nechodily - nainstaloval jsem SP5 fix buttons cab z Extra a už chodí.
Na pravém kontextovém tlačítku mám Kontakty ale nechodí stejně jako přímé na kontakty . Pravé tlačítko na boku na kameru hlásí, že kamera není a zablokuje se telefon, přitom z menu kamera chodí. Zajímavé je, že tlačítko po instalaci fungovalo korektně, pak jsem nainstaloval českou lokalizaci, teď jsem ji idinstaloval, ale problém trvá.

Jinak z dalších aplikací mi chodí slovník (výkladový anglický) Lexisgoo včetně mluvené výslovnosti - celý zdarma, dále Elementary Britannica encyklopedie přes Data viewer, který sice nahlásí chybu, ale rozběhne se, a Vito Smart Map - zvláště pro ty co potřebují exotické mapy - ale placeno.

Jinak zálohu kontaktů a všeho řeším přes zálohu pim.vol na kartě - nepoužívám Active a Outlook - jen vyjímečně.
vpx (529)|26.7.2007 22:36
[QUOTE="Vava"][QUOTE="VP"]ovládání telefonu hlasem, umí to i mediaplayer, kalendář, interaktivně se dotazuje atd. Je to verze 1.6 která šla doinstalovat na WM 5. Nejlepší na BT do auta nebo v zimě, když je minus 20 a nechce se ti telefon vytahovat z kapsy[/QUOTE]

Zkoušel jsem to, ale nějak jsem tupý a nerozumím, která tlačítka na Qteku odpovídají těm "Record, App1, App2, atd."

Díky

[/QUOTE]
myslim že nejlepší je dát si to na ten Record a to je to tlačítko vlevo na boku úplně nahoře a když ho zmáčkneš krátce tak se potom spustí Voice Command. Jinak app1 a 2 jsou myslím tlačítka kontaktu a zpráv nebo foťáku
st.tom_ce4you (365)|27.7.2007 09:51
Zdravím,

funguje Vám někomu přesunutí inboxu na Storage Card? Nastavil jsem vše v registrech, ale systém stále vše ukádá do Windows\Messaging. Díky za radu.
JP_ce4you (215)|27.7.2007 14:41
[QUOTE="st.tom"] funguje Vám někomu přesunutí inboxu na Storage Card? [/QUOTE]
Přesun Inboxu na SD kartu funguje, ale na rozdíl od WM5, kde byly klíče vytvářeny pod
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MAPI,

u WM6 musí být klíče a jejich hodnoty zde:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Inbox\Settings
"AttachPath"="\Storage Card\Inbox\Attachments"
"PropertyPath"="\Storage Card\Inbox"

Vytvoření složek na kartě zůstává beze změny,
tj. založit složku na Storage Card \ INBOX
a pod ní složku Storage Card\ INBOX \ ATTACHMENTS

Varování: Podle někoho na fóru xda-developers.com - ZDE, se může po určité době stát,
že při Resetu se SD karta nestihne inicializovat a přejmenuje se na "Storage Card2"!!!
Death_Angel (19)|28.7.2007 13:51
Zdravím, lidi...
mám na Qteku ROM s WM5.. a chtěl bych zkusit tuhle WM6, ale mám trochu problém s AJ, nemohl by někdo nějak srozumitelně popsat, jak si můžu tuhle ROM nahrát do svého Qteku ale česky? :) dík moc
vodopadek (274)|30.7.2007 19:15
zdravim vsechny, mam taky jeden problemek. docela casto kdyz chci precist doslou zpravu tak na me skace okynko " omlouvame se za problem... doslo k chybe v aplikaci tmail.exe... dela to jenom me? nebo jeste nekomu dalsimu?

tak jsem doplnil jeste jak hlaska vypada:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
taunus (116)|30.7.2007 19:51
nic takoveho mi nepise.jeste jsem se stim nesetkal. asi jsi jediny.
jirisrba (44)|30.7.2007 22:47
[QUOTE="Death_Angel"].. a chtěl bych zkusit tuhle WM6, ale mám trochu problém s AJ, nemohl by někdo nějak srozumitelně popsat, jak si můžu tuhle ROM nahrát do svého Qteku ale česky? :) [/QUOTE]

velmi pěkně popsaný postup flashování je na straně 3 tohoto vlákna. Je to ale alfa verze, takže pokud máš problémy s angličtinou už tady, nechápu, jak chceš potom řešit případné problémy po flashnutí ROM-ky ...
xmaster (47)|31.7.2007 08:28
Zkoušeli ste už MMS? nainstaloval jsem sice nový arcosft 4.0.40.1 , ale ve zprávách se neobjeví účet MMS.
Na xda-developers je další "uvařená" rom od nějakých číňanů. Je s EN prostředím a vzniká každý den. Má víc volnýho místa a během zítřka by měla obsahovat i podporu MMS a office jako extra cab.
K2_ce4you (11)|31.7.2007 08:54
Lidi někde jsem udělat při zkoušení všech možných wm6 verzí chybu a nedovedu si to vysvětlit, ale při nainstalování jakékoliv wm6 verze nemůžu psát v smskách písmena, ale pouze čísla, i když nainstaluji českou t9 nebo anglickou není možné hvězdičkou otevřít nabídku pro změnu psaní, prostě tam jsou pouze čísla - ví někdo čím je to způsobené? Ještě bych poprosil o odkaz na wm5 českou verz,i díky za info
marty22_ce4you (101)|31.7.2007 11:41
[CODE]http://www.sybol.eu/WWW_Qtek/Update.html[/CODE]
Vava (105)|31.7.2007 13:42
[QUOTE="jirisrba"][QUOTE="Bohumil Stejskal"]HTC.Camera.4.00(Build23355).EN.cab - 722,6 KB
Staženo 12x[/QUOTE]

po instalaci jsem narazil na jeden nepříjejmný problém, před přijmutím hovoru měl telefon ~ 5 sec. prodlevu, po přijmutí hovoru dalších ~ 5 sec. prodlevu, než došlo ke spojení a k uskutečnění hovoru.

Pro potvrzení jsem provedl hard reset a znovu Camera 4.00 nainstaloval, opět to samé. Prima je také skutečnost, že mi nešel odinstalovat, jedině hard reset.

[/QUOTE]

Dělá mi to samé, podařilo se to nějak vyřešit?
K2_ce4you (11)|31.7.2007 14:20
marty děkuju, jinak svůj problém jsem vyřešil pomocí instalace wm5 a zpět na wm6 - vše funguje jak má.
vodopadek (274)|31.7.2007 15:11
[QUOTE="xmaster"]Zkoušeli ste už MMS? nainstaloval jsem sice nový arcosft 4.0.40.1 , ale ve zprávách se neobjeví účet MMS.
Na xda-developers je další "uvařená" rom od nějakých číňanů. Je s EN prostředím a vzniká každý den. Má víc volnýho místa a během zítřka by měla obsahovat i podporu MMS a office jako extra cab. [/QUOTE]

a neobjevila se ti nahodou nova ikona v seznamu? aspon me jo kdyz jsem zkousel starsi verzi... je to externi aplikace tak se to prida jako novy program...

jeste se chci zeptat nezkousel uz nekdo z vas ci pripadne nema flashnutou tu novou rom od challhsu zde
melo by to mit uz i podporu MMS podle toho co pise...:yes:
K2_ce4you (11)|31.7.2007 18:44
zatím nejrychlejší ale i nejholejší systém, mms jsou jen jako extra cab, wifi funguje, čeština + t9 taky...
K2_ce4you (11)|31.7.2007 18:59
mms jsou strašně pomalé a mrzne u toho telefon...no a ani smsky nechoděj korektně... takže zatím neinstalovat.
vodopadek (274)|31.7.2007 19:04
ted jsem zkusil nahrat ten mms.cab do teto verze WM6 (Windows Mobile 6 - OS 5.2.318 ( build 15341.0.0.0) ta co je od ni toto vlakno :) a funguje to bez problemu... jen k nastaveni je treba se prokousat v menu, ale jinak v pohode, je to fullscreen tedy QVGA, nepribude samostatna polozka ale je to pod textovymi zpravami, volba nabidka/nova/ a tam sms nebo mms.. a kdyz zprava dojde skoci mezi smsky a ma jinou ikonu takze je rozpoznatelna.. takze ja jsem spokojen a zde je pripadne ten samostatny soubor:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
K2_ce4you (11)|31.7.2007 19:53
a běhá ti to s češtinou? mě ne...
vodopadek (274)|31.7.2007 20:19
jo mam nainstalovanou cestinu... a smsky fungujou taky v pohode, ted jsem to zkousel... treba to bude problem kus od kusu...
taunus (116)|31.7.2007 22:46
[QUOTE="vodopadek"]ted jsem zkusil nahrat ten mms.cab do teto verze WM6 (Windows Mobile 6 - OS 5.2.318 ( build 15341.0.0.0) ta co je od ni toto vlakno :) a funguje to bez problemu... jen k nastaveni je treba se prokousat v menu, ale jinak v pohode, je to fullscreen tedy QVGA, nepribude samostatna polozka ale je to pod textovymi zpravami, volba nabidka/nova/ a tam sms nebo mms.. a kdyz zprava dojde skoci mezi smsky a ma jinou ikonu takze je rozpoznatelna.. takze ja jsem spokojen a zde je pripadne ten samostatny soubor:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/QUOTE]

hele nastavuji se mms stejne jako se to nastavilo u wm5 treba podle petra sybola?nebo sem hod jestli muzes navod..
vodopadek (274)|1.8.2007 08:53
nastavil jsem to uplne stejne jako jsem to nastavoval u WM5. parametry sou ale rozdilny zalezi podle operatora.. ja mam vodafone a nastavil jsem to takto:

nastaveni zprav u GPRS je jasny:
Start > Nastavení > Připojení > GPRS > Nabídka > Přidat
Popis: Vodafone MMS
Připojuje se k: Síť WAP
Přístupový bod: mms
Uživatelské jméno: mms
Heslo: mms
Primární server DNS: nevyplňovat
Sekundární server DNS: nevyplňovat
Adresa IP: nevyplňovat

pro nastaveni uctu MMS je nutno toto:
zpravy/nova mms/ pak v okne tvorby mms dat menu/options/message options
pak v tomto okne zase menu/MMSC settings no a zde uz konecne uvidime CMCC MMS... zde je nutno podle navodu vytvorit nove nastaveni v mem pripade Vodafone MMS takto:

Název: Vodafone MMS
MMSC URL: http://mms
WAP brána: 010.011.010.111
Port: 9201
Připojit přes: Síť WAP
Max. velikost pro odeslání: 250 K - zde to dovoli jen 100 Kb
WAP verze: WAP 1.2

a voala funguje to. samozrejme u jineho operatora se nastaveni bude lisit hlavne co se tyce MMSC URL a wap brany je nutno si to na internetu najit...
Davex_ce4you (38)|1.8.2007 09:53
[QUOTE="xmaster"]Zkoušeli ste už MMS? nainstaloval jsem sice nový arcosft 4.0.40.1 , ale ve zprávách se neobjeví účet MMS.
Na xda-developers je další "uvařená" rom od nějakých číňanů. Je s EN prostředím a vzniká každý den. Má víc volnýho místa a během zítřka by měla obsahovat i podporu MMS a office jako extra cab. [/QUOTE]

Vyzkoušeno a funguje pouze se neobjeví účet MMS ale ve zprávách Menu - New - MMS. A doručené mms-ky se ukládají do sms účtu. Není to ideální, ale funguje a při mých počtech 2 mms-ky měsíčně je to dostačující.
xmaster (47)|1.8.2007 13:08
Taky už jsem našel MMS. Nikde to nepřidá žádnou ikonu, žádný nový účet ve zprávách, ale v Text Messages, New > MMS

Je to tam pěkně zahrabaný, ale je to.
Takže spokojenost.
Kajdax (19)|1.8.2007 16:02
šlape to náramě když se do toho moc nedrbe a neexperimentuje :D
JP_ce4you (215)|1.8.2007 18:42
S modifikacemi ROMek pro Qtek se roztrhl pytel. :))
Verze “Tornáda” kromě čínské od „challhsu“ a ruské od „Alexx~“
(BTW - po jejich instalacích jsem se rychle zase vrátil k Alpha2 od Phila),
je tady nyní další od Číňanů, ale US build:

Windows Mobile 6 ROM for Tornado ( VA_alpha ) od "fryrice"
Po prvním omrknutí přináší zajímavá zlepšení, která potěší - viz první příspěvek vlákna.
Kyle (279)|2.8.2007 15:10
Ahoj lidi,

tu cestinu pro WM6 jsem udelal ja, neni to nic tezkyho. Rozhodne nejsem zadnej ROM guru... ;)

O tom, ze cestina znemozni vytvorit e-mailovej ucet, vim, ale jeste jsem se nedostal k tomu, to zkusit opravit. Netusil sem ani, ze ji uz pouziva i nekdo jinej, protoze na xda na to nikdo nereagoval. Ted kdyz vim, ze jo, tak se na to snad konecne podivam... :D
Kyle (279)|2.8.2007 15:13
[QUOTE="vodopadek"]zdravim vsechny, mam taky jeden problemek. docela casto kdyz chci precist doslou zpravu tak na me skace okynko " omlouvame se za problem... doslo k chybe v aplikaci tmail.exe... dela to jenom me? nebo jeste nekomu dalsimu?

tak jsem doplnil jeste jak hlaska vypada:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[/QUOTE]


Tohle presne mi zpusobila instalace SMSDeliveryFix.
vodopadek (274)|2.8.2007 16:31
[QUOTE="Kyle"]Tohle presne mi zpusobila instalace SMSDeliveryFix.[/QUOTE]
tak to presne mam taky nainstalovany...:D no budu to pozorovat, ted uz to zase par dnu na me nevyskocilo:) pokud vyskoci tak pujde z founu pryc...
kralcak (2)|3.8.2007 00:50
no tak som si dal wm6 do qteka 8310 z 1.8.07 a akosi za svet nemozem rozchodit tomtom5.21 . ttom 6 mi ide v poriadku ale kvoli ovladaniu ho nechcem. ked spustim tt5,21 tak mi napise ze ERROR: FAILED TO START . Neviete co moze byt zle ? na zahranicnych forach spominali ze to bude asi nieco s cestou instalacie.
mcquack_ce4you (40)|3.8.2007 07:33
Mne to delalo taky. Stacilo pridat CurrentMap.dat a jede jako vitr. :cool:
Vava (105)|3.8.2007 09:13
Teď jsem zjistil, že u Skype mi nechodí mikrofon, druhou stranu slyším krásně.

Ostatním Skype chodí bez problémů?

Díky
Bohumil Stejskal (414)|3.8.2007 09:45
taky vám padá TomTm když přijde sms ? Mám na mysli, že se rozpojí spojení mezi Qtek 8310 a bluetooth GPS iTec 339 :? Potom po chvilce někdy zase naběhne ale někdy už ne :?

používám 5.21 ;)
Jakub Ditrich (3)|3.8.2007 15:02
Důrazně varuji před instalací české T9 dle návodu na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=300403&page=2 do poslední verze:
Windows Mobile 6 ROM for Tornado ( VA_alpha ).

Výsledkem záměny souboru "default.hv" v adrrsáři \Windows je zatuhnutí po restartu a nutnost HR.

Jinak VA_alpha je baječně uvařená, vše funguje jak má.

Nedokázal jsem ale najít alternativu pro T9, CAB verze z MoDaCo (Excalibur_eT9_Lang_Pack_v1.cab) se sice nainstalovala, ale zadna zmena v nabídce jazyků při psani SMS nenastala :(( Nějaké nápady?



Bohumil Stejskal (414)|3.8.2007 15:27
A VYZKOUŠEL SI TAM DÁT DLE TU VERZI T9 ? :)

http://download.mobilnaut.cz/?id=127

:?:
kralcak (2)|3.8.2007 15:31
ten subor currentmap.dat som samozrejme dal do adresara tomtom v mydocuments v telefone ale aj tak to nejde. skusal som aj naformatovat kartu a dat to odznova ale aj tak vsetko co vidim je chybova hlaska :( mozete mi prosim vas niekto uploadnut vas currentmap.dat subor ?
Saman_ce4you (1451)|3.8.2007 17:02
Ne, protoze se evidentne jedna o WAREZ a ten se tady nepodporuje..
JP_ce4you (215)|3.8.2007 19:05
[QUOTE="Jakub Ditrich"] Důrazně varuji před instalací české T9 dle návodu na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=300403&page=2 do poslední verze:
Windows Mobile 6 ROM for Tornado ( VA_alpha ).
Nějaké nápady?
[/QUOTE]

Česká xT9 "MoDaCo" běhá na WM6 „VA_alpha“ naprosto v pohodě!
Jak autoři uvádí, je jejich WM6 upravená verze Alpha od Phila.
Je tedy nutné použít OBA soubory xT9 z verze Alpha2, tj. z adresáře \ Extra stuff \ a dodržet postup:
1. instalovat English xT9.cab
2. SR
3. instalovat MoDaCo xT9 Language Pack.cab
4. SR
A je to!
Co je nepříjemné, že pak nefunguje SOTi Pocket Controller – clipboard.
Any idea?
Bohumil Stejskal (414)|3.8.2007 20:54
tak milé kolegyně ( je tu nějaká ? ) a kolegové, žhavte své flashovací kabely a kompy, bo během pár dní tu máme novou verzi ROM - BETA od Phila :D

Ok, BETA release is imminent in the next few days.

Changelog:

RAM on cold boot:
Total: 50.70MB
Free: 32.75MB

Storage on cold boot:
Total: 19.95MB
Free: 17.91MB

Added:
HTC File Manager
HTC Comm Manager
HTC Task Manager
HTC Camera V4 Build 23355
Bluetooth Dial-up Networking

Removed:
Wireless Manager
Windows Update
Windows Marketplace
Windows File Explorer
HTC Debug Apps
Office Mobile
Windows Live Mobile

Tweaked:
No red text on boot
Application Unlocked
Animated Menu's
Cache tweaks to improve performance
Modified splash screen
Modified boot screen
6MB page pool

Extras:
Agile Messegner
Arcsoft MMS 4.0.40.1 (tweaked so that it is now possible to send up to 1000K in an MMS under WAP2.0 so long as your network supports it)
Bluetooth Dial-Up Networking
English xT9
HTC Audio Manager
HTC Camera V4 Build 23355
HTC Clear Storage
HTC Comm Manager
HTC File Manager 1.41
HTC Task Manager
moBlue
MoDaCo xT9 Language Pack (haven't had time to split these into different languages)
Office Mobile
SDK Certificates
SIM Contact Manager
Sim Tool Kit
Smart Explorer 2.1.4
SP5 Button Fix
SP5m Button Fix (not entirely working yet)
Smartphone Bluetooth FTP Explorer
TCPMP V0.81
Tornado Power Control 2.0 BETA 4
VoIP
Windows Live Mobile
WM5torage 1.75

Localisations:
Czech
French
Greek
Italian
Polish
Russian

The extras and localisations will be provided as a separate download to the ROM itself.
:D :yes:
Bohumil Stejskal (414)|5.8.2007 09:45
tak jestli to má prachbídná angličtina správně pochopila, tak BETA od Phila z Birminghamu bude k dispozici dnes v 11 hodin :) :D :cool: :yes:
armando (95)|5.8.2007 10:48
Tak to už s těším, ALPHA verzi už používám nějakej ten týden a dobré, jsem zvědav jak se povede BETA. :)
Kajdax (19)|5.8.2007 10:56
no ale jelikož máme letní čas tak bych tu BETA verzi čekal tak ve 12.00 :D
ale už 2 hodiny netrpělivě čekám na philovu beta verzi a jsem natěšěný jak středoškolák na první sex ;) a doufám že při instalaci a běhu vše půjde OK
Good Luck všem při instalaci :yes: