Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Datový konektor Loox 550

Vigomat (20)|15.7.2007 21:23
Dobrý den,

Mám Looxe a použitý konektor se mi zdá strašlivě náchylný k poškození. Celé se to trochu vyklá a zámky jsou maličké. Jde mi o to jak moc se tyto konektory "sypou" nebo jestli jsou bez problémů

Díky
incubus (15)|16.7.2007 08:17
Mno sou to strasny konektory. Jedina vec kterou na siemensu nenavidim. A nasi pri prvni ceste ten konektor vylomily z pda takze tam uz nedrzi, strasne se vikla a musi se dlouho premlouvat aby nabijel. Ale nechce se mi ted davat 450-500kc za konektor... coz je taky palka.
Nechapu proc do pda nezabudovali norm napajeci kolik jako je na obou nabijeckach a ten konektor si nenechali jen na synchronizaci atd.
Proste bida, des, bes.
Vigomat (20)|16.7.2007 17:14
A vylomili ho z PDA a nebo z kolíbky? Pokud z PDA pak to je asi dílo to přepajovat. Nemá někdo zapojení pinů? Nechápu proč tam nedali normální mini USB.
UFO-nec (58)|17.7.2007 20:35
Já teda žádný problém s konektorem nemám a N560ku mám už přes rok.
Jinak ale stou cenou souhlasím, jenom ten pitomej konektor vyjde na cca 3 stovky. Mě se povedlo ztratit ten origo nabíjecí konektor (včetně CL adaptéru) a minulej tejden sem ztratil nabíječku (CL + retractble cabel od branda) znova, jsem pako :oops:

Ale proč to píšu, znovu jsem řešil kde sehnat kabel, aby bylo čím nabíjet a ty ceny u nás jsou fakt nehorázný.
Takže to vyhrál znovu Brando
neboť za 15 doláčů + 3 za dopravu, tj. cca 4 stovky je to to nejlevnější řešení.
Jinak s Brandem mám dobrý zkušenosti, už tam objednávám asi po pátý, platba kartou nebo paypal, dobrava jen ty 3 dolary (což je méně než poštovné v ČR) a hlavně jsou rychlý. Jednou jsem objednával v neděli večer a ve středu jsem to měl doma, z toho by si mohli vzít příklad některý český eShopy.