Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Připojení a nastavení wifi n560

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Seznamuji se s n560, jsem s ním moc spokojenej, ale mám problémy s připojením na free wifi. stále se mi tam objevuje, že s aktuálním připojením nelze navázat spojení. odkazuje mne to na položku nastavení. Když kliknu na nastavení nabízí mi to pouze připojení modemem, vpn či server proxy. Nevíte někdo prosím, kde je chyba? Také mně vůbec nejde nastavit adapter loox wlan wireles adapter. Když na něj kliknu zobrazí se mi"nové nastavení se uplatní při příštím použití adapteru.Je-li adapter právě v zařízení, vyjměte a vložte ho znovu, aby se nastavení uplatnila. Vůbec si s tím nevím rady.

Děkuji perolino
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

Tohle uz se tu nekolikrat resilo, takze staci hledat.

Navic by se hodilo treba napsat, zda-li pouzivas E2C, v pripade ze ano tak je velmi vhodne nainstalovat nejnovejsi dostupnou verzi a patche. E2C taky zpusobuje, ze neni videt zalozka s dostupnymi sitemi(je videt pouze zalozka kde je ten WLAN adapter a dalsi, jak si popisoval). Dalsi mozna chyba je ze je nastavene rizeni spotreby Wi-Fi, sice se tim prodlouzi vydrz na baterky pri pouzivani Wi-Fi, ale k nekterym AP se nelze pripojit i kdyz jsi od nich treba metr, zkus pohledat na foru a uvidis ze reseni najdes

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Děkuju za radu. Vyzkouším to. Jen bych se chtěl zeptat, kde si mohu stahnout nejnovější verzi e2c a patche?

Díky moc

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

Ze by na strankach FSC? nebo si dej vyhledat E2C tady na foru, ale pokud mohu neco doporucit, tak je to nepouzivat E2C

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Carabei
    Ze by na strankach FSC? nebo si dej vyhledat E2C tady na foru, ale pokud mohu neco doporucit, tak je to nepouzivat E2C
    a jak to děláte když potřebujete ruzne profily na internet a nechcete používat E2C ? Například ve škole musim pouzivat pevnou IP a u rodiču take pevnou IP a neustale to menit ? Nejlepe nějak prepinat ? Ale čím mimo E2C ?

Podobná témata

1. N560 "zamrzání" wifi připojení
    Od ersa_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-01-2011, 09:27
  2. Loox N560 a připojení k domácí wifi
    Od Michael99 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 01-11-2009, 22:05
  3. připojení n560 k k800i
    Od ERiK004_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers