Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: A 636 N a připojení k internetu přes ACTIVE Sync USB

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zdravím zkušenější kolegáčky a prosím o radu.

Mám ASUS A 636 N a nainstalovaný Active Sync 4.5. Do doby než jsem přeinstaloval PC mi vše šlo v pohodě a dostal jsem se na internet jak přes usb kabel tak Blue tooth.
    Je to týden, co jsem musel přeinstalovat PC. ( W XP SP 2, IE 7.0) a stáhl jsem všechny záplaty z internetu. Nainstaloval jsem Active Sync a propojil to přes USB s PDA. Synchronizace proběhla v pohodě, ale na internet se nemohu na PDA dostat. V AS mám všechno nastavený včetně připojení na internet.
    Pak jsem totéž zkusil přes Blue Tooth a opět krásně proběhla synchronizace a překvapivě i připojení na internet. Takže jsem mohl zaktualizovat předpověď počasí, RSS apod.
    Teď mě však již vůbec nenapadá, kde můžu mít chybičku a proč to nejde přes USB.
    Jen doplním, že mám antivir AVAST Home a firewall Kerio. To připojení jsem zkoušel marně idkyž jsem vypl firewall i avast.
    Děkuji moc za rady
    Ivan

Nováček
    Registrace
    May 2007

Jestli mate WM5 zkuste v Settings > Connections prepnout pripojeni pres USB z RNDIS na serial USB. Mne to pomohlo pri pripojeni k NB, ktery byl k siti pripojeny pres WiFi. Pri priojeni RNDIS se NB odpojil od wifi :?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Vyzkoušel jsem to a bohužel ani toto nepomohlo. ...:no:

Podobná témata

1. Active sync a číslování připojení
    Od belkov v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-09-2006, 06:50
  2. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 26-08-2006, 07:39
  3. Připojení s Active Sync přes USB kabel