Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Nové radary

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Dobrý den, nevíte někdo jak přidávat nové radary i jiných zdrojů? Myslím to tak, že když si vezmu speedcameras.txt například z poi.cz, tak si iGo automaticky vytvoří k tomuto souboru i další potřebné soubory .spdb atd. Co když ale mám další nové radary, které v původním speedcameras.txt nejsou? Například radary z tohoto zdroje http://www.w-lantech.hu/speedcam/generator/speedcam.php?m=eu
    Když původní speedcameras.txt smažu a nahradím tímto novým, tak se původní radary z poi.cz vymažou a iGo si vygeneruje další soubory .spdbjenom podle toho posledního .txt Lze nějak přidávat jenom aktualizace? Díky moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Jedině si do stávajícího *.txt souboru přihrát ty ostatní radary. Aktualizace jako taková (jen přidáním nových ke stávajícímu) nejde.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tuhle stranku jsem taky objevil a nezkyta jen moznosti radaru pro EU

Kazdopadne jak radary jen updatovaj jsem neprisel
    Ale vzhledem k tomu ze mi prijde ze na tech strankach to taky nejsou jen updaty ale kompletni aktualizovana verze tak je to asi zbytecne resit.
    Proste vymaz vsechno v adresary Speedcams dej tam jen jeden *.txt

Samozrejme problem by nastaval pokud na tech strankach nejsou vsechny radary Tohle ale nevim jak overit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Databaze radaru a jinych poi v zemich Evropy clenena podle statu pro IGO, TOMTOM atd. Snad se Vam bude hodit

http://www.poiplaza.com/en/countries.html

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Stim databaze radaru bych byl opatrnej (na cechy toho tam moc nemaji a radary chybi uplne)
    Nazval bych to jen databaze POI v zemich evropy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Nepisu ze tam jsou ceske, pisu v zemich evropy a to je pravda, predevsim si myslim, ze Slovinsko a Chorvatsko ted dost lidi upotrebi, i kdyz je pravda ze jich tam neni moc ... pidil jsem se potom, protoze zitra vecer tam sam vyrazim ...

Podobná témata

1. změna ikony pro Radary
    Od Chrono Leggionaire v sekci iGO
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-07-2007, 12:08
  2. Rakouské radary (PoI)
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-01-2007, 10:37
  3. Zahraniční Radary do tom tom
    Od ZD3MOLATOR v sekci TomTom